چطوری شهوت و میل جنسیمون رو کنترل کنیم؟

کنترل میل جنسی یک موضوع مهم در مسیر زندگی‌تان است و باعث می‌شود تا شما درگیر اعتیاد به خودارضایی نشوید و همچنین زندگی عاطفی‌تان را به بهترین شیوه ممکن هدایت کنید. همراه ما باشید تا راجع به اینکه چرا باید کنترل شهوت را جدی بگیریم و چگونه می‌توانیم آن را انجام دهیم صحبت کنیم.

چرا میل جنسی باید کنترل شود؟

داشتن میل جنسی کاملاً طبیعی است و هر انسانی بعد از دوران بلوغ آن را احساس خواهد کرد، اما مهم است که کنترل میل جنسی نیز در نظر گرفته شود. اینکه شما میل جنسی زیاد یا کمی دارید اهمیتی ندارد؛ زیرا در هر صورت نداشتن کنترل روی آن موجب می‌شود تا زندگی‌تان وارد مسیری شود که اصلا برای شما خوشایند نیست. اصلی‌ترین خطری که شما را تهدید می‌کند اعتیاد به خودارضایی است که متأسفانه امروزه بسیاری از نوجوانان، جوانان و بزرگسالان به آن اعتیاد پیدا می‌کنند.

مطمئناً بسیاری از نوجوانان و جوانان در کشور ما توانایی داشتن رابطه جنسی را ندارند، زیرا دلایل فرهنگی و مشکلات مالی بسیار زیادی وجود دارد که آن‌ها را از داشتن شریک جنسی محروم می‌کند و اولین راه چاره‌ای که به ذهن‌شان می‌رسد خودارضایی است. متأسفانه کسانی که وارد این مسیر می‌شوند هیچ ایده‌ای از عوارض خودارضایی ندارند و فکر می‌کنند که انجام آن برای جبران نیاز جنسی مشکلی ندارد. این افراد پس از گذشت چند هفته دچار یک بحران روانی می‌شوند که اصلی‌ترین نشانه‌های آن، احساس پوچی و ناراحتی بعد از انجام هر بار خودارضایی است. البته جای نگرانی نیست؛ زیرا ما برای رفع این مشکل یک دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی آماده کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند تا با کنترل میل جنسی و همچنین تغییر ذهنیت، اعتیاد به خودارضایی را درمان کنید.

کنترل میل جنسی

چگونه می‌توانیم میل جنسی را کنترل کنیم؟

میل جنسی شما باید از طریق رابطه جنسی رفع شود و بسیار مهم است که این ارتباط سالم باشد و صرفاً یک رابطه زودگذر در جهت رفع نیاز نباشد. اگر از مطلب فواید رابطه جنسی بازدید کنید متوجه می‌شوید که چه تفاوت‌های بزرگی میان خودارضایی و رابطه جنسی وجود دارد. سوال اصلی این است ک ما چگونه می‌توانیم میل جنسی خود را کنترل کنیم تا درگیر اعتیاد به خودارضایی نشویم؟

اگر میل جنسی کنترل نشود تمام چیزی که در ذهن‌تان جریان پیدا می‌کند، رفع نیازتان است و خب همین موضوع سبب می شود تا شما دست به کارهای اشتباهی بزنید که همگی ریشه در ذهن‌تان دارند. تغییر ذهنیت، تنها راه کنترل میل جنسی است که با استفاده از چندین تکنیک که در دوره ما معرفی شده‌اند قابل انجام می‌باشد. شما در ذهن‌تان یک سری عقاید پرورش داده‌اید که عمدتاً بخاطر انجام خودارضایی به وجود می‌آیند و این عقاید باعث می‌شوند تا شما برده شهوت جنسی شده و برای رفع آن وارد روابط غلط یا عادت‌های اشتباه مثل خودارضایی شوید؛ این عقاید با تغییر ذهنیت‌تان از بین می‌روند و شما مانند یک انسان عادی می‌توانید بر زندگی جنسی‌تان کنترل کامل داشته باشید و مسیرهای غلط را تجربه نکنید.

کنترل شهوت

چرا خودارضایی روش مناسبی برای کنترل میل جنسی نیست؟

کنترل شهوت با انجام خودارضایی به هیچ‌وجه درست نیست، زیرا این عمل از نظر اسلام و جامعه فرهنگی ما حرام و نادرست است. پیشنهاد می‌کنیم از مطلب آیا خودارضایی حرام است؟ بازدید کنید تا از این موضوع مطمئن شوید. دلیل بعدی این است که خودارضایی باعث ایجاد عوارض وحشتناکی در شما می‌شود که به مرور زمان اثرات خود را روی جسم و روح‌تان نشان می‌دهد. آیا شما حاضر به پذیرفتن تمامی این عوارض هستید تا فقط نیاز جنسی خود را رفع کنید؟ آیا ارزش سلامتی شما کمتر از رفع شهوت است؟ مطمئناً خیر؛ زیرا خودارضایی نه تنها نیاز جنسی شما را رفع نمی‌کند، بلکه با گذشت زمان موجب می‌شود تا دیگر کنترلی روی ذهن‌تان نداشته باشید و اصلاً خودارضایی را به عنوان یک راه‌حل برای رفع شهوت نبینید.

کنترل شهوت

تضمینی‌ترین روش ترک خودارضایی برای تمامی سنین

در اواسط این مقاله راجع به معرفی یک دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی صحبت کردیم که با استفاده از آن به سادگی می‌توانید خودارضایی را در هر سنی ترک کنید. همان‌طور که اشاره شد این دوره با استفاده از تکنیک‌های روان‌شناسی می‌تواند ذهنیت شما را راجع به استمناء تغییر دهد تا بتوانید میل جنسی‌تان را کنترل کرده و برای همیشه از یک مسیر اشتباه خارج شوید. حتماً همین حالا با کلیک کردن روی Tarksari.ir وارد صفحه معرفی این دوره شوید تا یکبار برای همیشه ترک خودارضایی را عملی کنید.

دوره ترک خودارضایی (کلیک کنید)

یک دیدگاه

  1. عزیزان، من این دوره رو گرفتم و باید بگم که از تصمیمم خیلی راضی‌ام. این دوره نه تنها به من کمک کرد تا از عادت مخرب خودم دوری کنم، بلکه به من آموخت که چطور بهترین نسخه خودم رو پیدا کنم. پس حتما این دوره رو امتحان کنید، ارزشش رو داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا