قوانین

توجه: قبل از خرید این صفحه را لطفا کامل بخوانید، در صورتی که بدون خواندن این صفحه اقدام به خرید کنید و مشکلی ایجاد شود، سایت ترک سریع مسئولیتی در قبال خرید شما ندارد.

  1. امکان بازگشت وجه به دلیل خرید اشتباه وجود ندارد. دوستان عزیزی که محصول رو می خرید و همون روز پیام میدید که لطفا مبلغ رو بازگشت بدید، انتظار دارید تیم ما چه حسی از شما دریافت کنه! لطفا به حقوق کپی رایت و تضمینی که گذاشتیم احترام بزارید و سوء استفاده نکنید.
  2. امکان بازگشت وجه بعد از دریافت چنل تکمیلی وجود ندارد. در صورتی که از دوره ناراضی هستید، چه دلیلی داره که اول چنل تکمیلی رو دریافت کنید و بعد درخواست بازگشت وجه بدید!؟ وقتی چنل رو دریافت کردید یعنی مطالب برای شما مفید بوده. مطالب دوره حدودا 5 ساعت هست که اگر 5 ساعت رو تقسیم بر 99 هزار تومان کنیم حدودا میشه 20 هزار تومان، الان یک ساعت مشاوره 100 هزار تومان هست و شما 5 ساعت مشاوره حرفه ای رو دریافت می کنید با مبلغی خیلی ناچیز.
  3. امکان ارسال دوره برای دوست یا هرکسی وجود ندارد، وقتی دوره را خریداری میکنید آن را فقط برای خود میخرید پس لطفا به حقوق کپی رایت احترام بگذارید و دوره را رایگان پخش نکنید.
دوره ترک خودارضایی (کلیک کنید)
دکمه بازگشت به بالا