تاثیر خودارضایی بر واژن و پارگی بکارت

یکی از سوالاتی که در ذهن بسیاری از دختران مدام تکرار می‌شود تاثیر خودارضایی بر پارگی بکارت است که اهمیت زیادی برای یک دختر دارد و طبیعی می‌باشد که راجع به آن استرس و نگرانی داشته باشند. اما این تنها موضوعی نیست که باید در مورد آن نگران باشید؛ زیرا تاثیر خودارضایی بر واژن نیز به همان مقدار مهم است و امکان دارد که موجب مشکلات جنسی زیادی شود.

آیا خودارضایی باعث پارگی بکارت می‌شود؟

به دلیل محل قرارگیری پرده بکارت نمی‌شود گفت که خودارضایی می‌تواند باعث پارگی آن شود. اگر خودارضایی به صورت آرام و بدون وارد شدن هیچ‌گونه وسیله جنسی به واژن انجام شود تقریبا غیرممکن است که پرده بکارت آسیب ببیند، اما با این وجود گزارش‌هایی بوده که نشان می‌دهد افراد پرده بکارت خود را به خاطر خودارضایی از دست داده‌اند. پرده بکارت در فاصله مناسبی از دهانه واژن قرار گرفته که باعث می‌شود در حالت عادی هیچ آسیبی به آن وارد نشود. خودارضایی یک اعتیاد جنسی است که باعث می‌شود فرد در برخی مواقع کنترل و احتیاط را نادیده بگیرد و در جهت افزایش لذت جنسی فشار بیشتری به خود وارد کند که در این شرایط احتمال پارگی پرده بکارت وجود دارد.

در چه شرایطی خودارضایی ممکن است خطرناک باشد؟

اعتیادهایی که انسان با آن‌ها سر و کله می‌زند همگی ریشه در ذهن او دارند و از اصلی‌ترین ویژگی‌های هر اعتیاد می‌توان به عدم کنترل روی آن اشاره کرد. پس اگر بخواهیم روی تاثیر خودارضایی بر پارگی بکارت تمرکز کنیم به این نتیجه می‌رسیم که در برخی شرایط ممکن است اختیاری بر رفتار خودتان نداشته باشید؛ زیرا اعتیاد جنسی کاملا بر شما غلبه کرده و هدایت‌تان می‌کند. به همین دلیل است که به خودارضایی اعتیاد پیدا می‌کنید چون که در ظاهر یک خوشحالی را به ذهن‌تان القا می‌کند و باعث می‌شود که با بالا رفتن تعداد دفعات خودارضایی کنترل‌تان روی آن را از دست بدهید.

این یک روند طبیعی است که شما با هر بار تجربه کردن یک اتفاق لذت‌بخش خواهان افزایش آن در دفعات بعدی باشید. اگر از مطلب اثرات خودارضایی بر مغز بازدید کنید متوجه می‌شوید که در مورد خودارضایی، زمانی که ابتدا آن را به صورت آرام و بدون خطر انجام می‌دهید ممکن است در دفعات بعدی خواهان افزایش لذت جنسی باشید و در نحوه خودارضایی خود تغییراتی ایجاد کنید که فشار بیشتری به واژن وارد می‌کند. پرده بکارت برای پاره شدن لزوما نیازمند دخول یا برخورد نیست؛ زیرا تحت تاثیر فشار زیاد ممکن است پاره شود.

آیا می‌توان از این خطرات جلوگیری کرد؟

نکته‌ای که درباره اعتیاد به خودارضایی وجود دارد این است که در نهایت کنترل خود را روی آن از دست می‌دهید. فقط عادت‌هایی می‌توانند موجب اعتیاد شوند که در ابتدا بسیار لذت‌بخش هستند و مغز به آن‌ها اعتیاد پیدا می‌کند و خودارضایی نیز یکی از این موارد است. با گذشت زمان و انجام دادن آن برای دفعات بیشتر دیگر نمی‌توان همانند قبل لذت آن را تجربه کرد؛ پس ذهن به دلیل نیاز خود به این سطح از ترشح دوپامین و هورمون شادی، شما را وادار می‌کند که آن را بیشتر انجام دهید تا ذهن‌تان افزایش لذت را تجربه کند. در نهایت می‌توان گفت که تاثیر خودارضایی بر پارگی بکارت در شرایطی حقیقت دارد که در مقابل میل شدید به خودارضایی کنترلی نداشته باشید. علاوه بر پرده بکارت، تاثیر خودارضایی بر واژن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است که در ادامه راجع به آن صحبت کرده‌ایم.

بیماری های عفونی بر اثر خودارضایی

تاثیرات کلی خودارضایی بر واژن

اندام‌های جنسی زنانه در معرض خطرات عفونی و بیماری‌ها جنسی بسیار زیادی قرار دارند. طبق تحقیقاتی که به دست آمده میزان دچار شدن به بیماری‌های مقاربتی در زنان بسیار بیشتر از مردان است. اگر به تاثیر خودارضایی بر واژن نگاه کنیم متوجه می‌شویم که اگر دستان‌تان آلوده باشند واژن ممکن است تحت تاثیر میکروب‌ها و قارچ‌های پوستی دچار عفونت شود. علاوه بر این موضوع بعضی از افراد از وسایل جنسی برای خودارضایی استفاده می‌کنند که ممکن است آلوده باشند و باعث ایجاد عفونت‌ها و بیماری‌های مقاربتی شوند. در کل خودارضایی عوارض بسیار زیادی برای سلامت جسمانی و روحی دارد که در مطلب عوارض خودارضایی چیست؟ راجع به آن‌ها توضیح داده‌ایم.

برای ترک خودارضایی یک راه حل وجود دارد

چگونه خودارضایی را کنار بگذارم؟

ما در این مطلب راجع به تاثیر خودارضایی بر پارگی بکارت و همچنین تاثیر آن بر واژن صحبت کردیم که 2 تا از اصلی‌ترین خطرات آن برای بانوان هستند. مطمئنا متوجه این موضوع هستید که خودارضایی خطرات زیادی برای شما به همراه دارد و نمی‌توان به آن به عنوان یک عادت مفید نگاه کرد و برای همین است که اکنون در حال مطالعه این مقاله هستید، زیرا واقعا می‌دانید که این عادت اشتباه باید ترک شود. از آنجایی که این اعتیاد جنسی ریشه در ذهن‌تان دارد بسیار سخت است که با مقابله کردن و سرکوب میل جنسی بتوان آن را ترک کرد؛ زیرا ذهن‌تان به شما تلقین می‌کند که باید آن را انجام دهید و خب فقط مسئله زمان است که چه موقع تسلیم خواسته ذهن خود خواهید شد.

بهترین راه‌حل برای شما دوره حرفه‌‌ای ترک خودارضایی است. در این دوره ذهن تحت تاثیر یک فایل صوتی که محتوای آن به صورت مشاوره‌ای و روان‌شناسی است قرار خواهد گرفت که در مدت زمان پنج ساعت ذهنیت‌تان راجع به خودارضایی را به کلی تغییر می‌دهد و شما را برای ترک آن مصمم می‌کند تا بدون نیاز به سرکوب میل جنسی بتوانید آن را برای همیشه از زندگی‌تان خارج کنید. بهتر است همین حالا روی لینک Tarksari.ir کلیک کنید تا اطلاعات کامل‌تری راجع به این محصول به دست آورید.

دوره ترک خودارضایی (کلیک کنید)

یک دیدگاه

  1. بهتون قول می‌دم دوره ترک خودارضایی این سایت واقعا موثره. هیچوقت از دستش ندید! 😌👌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا