آموزش غسل جنابت بعد از خودارضایی (از 0 تا 100)

غسل جنابت بعد از خودارضایی یکی از احکام اسلام در رابطه با انزال است که بر هر مسلمانی واجب می‌باشد. در مطلب امروز قصد داریم غسل جنابت را به شما آموزش دهیم و همچنین راجع به خودارضایی و احکام دینی آن صحبت کنیم.

غسل جنابت چیست و چرا باید آن را انجام داد؟

غسل جنابت یکی از احکام اسلام است که هر فرد مسلمان بعد از انزال باید آن را انجام دهد. اسلام برای اینکه نیاز به غسل جنابت دارید 2 دلیل اصلی آورده که اولی به دلیل پاکیزگی است، دومی نیز بخاطر این است که شما در چهارچوب دین باشید تا دستان‌تان به گناه آلوده نشود.

روش انجام دادن غسل جنابت به این صورت است که شما در ابتدا باید با دلی پاک نیت کنید؛ نیاز نیست که حتماً کلمات را به زبان بیاورید! همین که بدانید برای چه می‌خواهید غسل کنید کافی است. بعد از نیت باید سر و گردن خود را زیر دوش آب بگیرید تا کامل توسط آب تمیز و جاری، پاکیزه شوند. پس از آن باید نیمه راست بدن خود را زیر دوش آب بگیرید و جهت اطمینان برای اینکه تمامی نقاط با آب تمیز شوند لازم است که بخشی از نیمه چپ را نیز توسط آب پوشش دهید؛ بعد از آن نوبت به نیمه چپ بدن می‌رسد که دقیقاً تمامی مراحلی که برای سمت راست بدن انجام دادید را باید تکرار کنید.

غسل جنابت در ماه رمضان از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا ترشحات آلت تناسلی مردانه روزه را باطل می‌کند؛ پس مهم است که در ماه رمضان غسل جنابت را قبل از روزه گرفتن انجام دهید. در مطلب خودارضایی وقتی روزه هستیم راجع به اهمیت غسل جنابت در این ماه صحبت کرده‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم شما نیز از آن بازدید فرمایید.

آیا بعد از خودارضایی نیاز به غسل جنابت داریم؟

غسل جنابت بعد از خودارضایی بر شما واجب است، اما نکته مهم‌تر این است که این غسل باعث نمی‌شود تا خودارضایی از نظر احکام دینی مشکلی نداشته باشد! اگر از مطلب آیا خودارضایی حرام است؟ بازدید کنید متوجه می‌شوید که انجام استمناء تحت هر شرایطی حرام است و نباید آن را انجام داد. اگر به دلیل نداشتن کنترل روی میل جنسی‌تان این اشتباه را مرتکب شده‌اید مشکلی ندارد، زیرا به شما شیوه انجام غسل جنابت را آموزش دادیم؛ پس آن را به درستی به جا آورید و پس از آن توبه کنید و دیگر به سراغ خودارضایی نروید.

مطلب مرتبط: 10 حدیث برتر در مورد ترک خودارضایی

غسل جنابت

بهترین روش برای ترک خودارضایی چیست؟

در این موضوع که غسل جنابت بعد از خودارضایی واجب است و شما باید آن را انجام دهید هیچ شکی نیست، زیرا انزال صورت می‌گیرد و وظیفه شما است که بدن‌تان را پاکیزه نگه دارید؛ اما تحت هر شرایطی استمناء از نظر خداوند غلط است و نباید آن را انجام داد. شما باید به فکر ترک خودارضایی باشید، زیرا می‌دانید که این عمل زشت است و اصلاً راهی درست و اصولی برای ارضا نیاز جنسی نیست؛ اگر راجع به عوارض خودارضایی اطلاعی ندارید بهتر است از این مطلب بازدید نمایید تا متوجه شوید که چرا خداوند آن را حرام اعلام کرده.

برای ترک خودارضایی فقط یک روش اصولی وجود دارد که ما آن را به اسم دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی می‌شناسیم. این دوره ذهنیت شما را تقویت می‌کند تا در برابر وسوسه به انجام خودارضایی هیچ‌گونه واکنشی نداشته باشید و خودتان را تحت سلطه میل جنسی قرار ندهید. شما با داشتن کنترل روی میل جنسی نه تنها خودارضایی را ترک می‌کنید، بلکه از لحاظ ذهنی و رفتاری پیشرفت چشمگیری خواهید داشت؛ زیرا دیگر تحت سلطه وسوسه نخواهید بود. همین حالا با کلیک کردن روی لینک Tarksari.ir برای دریافت این دوره حرفه‌ای اقدام کنید.

دوره ترک خودارضایی (کلیک کنید)

یک دیدگاه

  1. شما توی زندگی من معجزه کردید، هنوز باورم نمیشه منی که به مدت هشت سال دائم خودارضایی میکردم تونستم ترک کنم و نجات پیدا کنم، همین الان که دارم این پیام رو می نویسم بغض کردم چون فکر نمی‌کردم یه روز برسه من پاک پاک باشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا