خطرات خودارضایی با مواد شوینده را جدی بگیرید!!

خودارضایی با مواد شوینده یکی از بدترین روش‌های انجام آن است، زیرا شما را در خطر عوارض بیشتری قرار می‌دهد. البته در هر صورت خودارضایی می تواند موجب آسیب شود ولی با شوینده‌ها این عوارض خطرناک‌تر هستند و باعث بروز بیماری خواهند شد.

خطرات مواد شوینده برای آلت تناسلی

خودارضایی با مواد شوینده یکی از عادات اشتباه و خطرناکی است که می‌تواند آسیب‌های جبران ناپذیری برای اندام‌های جنسی شما به همراه داشته باشد. شامپو و صابون از انواع این شوینده‌ها هستند که برخی افراد از آن‌ها برای خودارضایی استفاده می‌کنند. مواد شوینده می‌توانند باعث ایجاد قارچ‌ها یا عفونت‌های ناحیه تناسلی شوند که درمان آن‌ها بسیار سخت است و شاید باعث احساس شرم شود. البته عوارض خودارضایی تحت هر شرایطی پابرجا هستند و ارتباطی با شوینده‌ها ندارند؛ زیرا خودارضایی بدون مواد شوینده هم می‌تواند سبب ایجاد عفونت شود، اما این احتمال با استفاده از شامپو و صابون افزایش پیدا خواهد کرد.

داشتن بیماری‌های جنسی یکی از دلایلی است که افراد در روابط عاطفی با همسرشان به مشکل برمی‌خورند و اعتماد به نفس خود را از دست می‌دهند. پیشنهاد می کنیم حتما مطلب تاثیر خودارضایی بر اعتماد به نفس و عزت نفس چقدر است؟ را کامل مطالعه کنید.

آیا خودارضایی بدون ضرر واقعیت دارد؟

این موضوع که خودارضایی با مواد شوینده برای‌تان خطرناک است به آن معنا نیست که اگر از آن‌ها استفاده نکنید دیگر خودارضایی شما بدون ضرر خواهد بود! در مطلب چگونه خودارضایی کنیم که ضرر نداشته باشد؟ راجع به این موضوع صحبت کرده‌ایم و پیشنهاد می‌دهیم آن را مطالعه فرمایید تا اگر ذره‌ای فکر می‌کنید که می‌توان بدون هیچ‌گونه ضرری خودارضایی کرد به اشتباه خود پی ببرید.

در هر صورت خودارضایی به مرور زمان شما را نابود خواهد کرد که اصلی‌ترین عوارض آن شامل از بین رفتن اعتماد به نفس، مبتلا شدن به افسردگی، احساس شرمندگی جلوی آیینه و… می‌باشند. البته از عوارض جسمی که به دلیل استرس و اضطراب ناشی از خودارضایی ایجاد می‌شوند و روی اعتماد به نفس شما تاثیر منفی دارند نیز نمی‌توان گذر کرد؛ پیشنهاد می‌کنیم برای روبه‌رو شدن با حقایق استمناء از مطلب عوارض خودارضایی بازدید فرمایید تا متوجه شوید که این فقط یک اعتیاد جنسی نیست.

خطرات خودارضایی با مواد شوینده

آیا می‌توان خودارضایی را برای همیشه ترک کرد؟

بله، ترک دائمی خودارضایی امکان‌پذیر است و ما این را به شما تضمین می‌دهیم اگر از یک روش اصولی استفاده کنید که واقعاً ریشه‌های اعتیاد به خودارضایی را بشناسد و برای آن‌ها راه‌حل داشته باشد، می‌توانید خودارضایی را برای همیشه و به صورت تضمینی ترک کنید. خودارضایی یک بیماری ذهنی است که بر پایه نداشتن کنترل روی میل جنسی رخ می‌دهد؛ برای درمان همیشگی آن باید یاد بگیرید که میل جنسی‌تان را کنترل کنید و ذهنیت‌تان را تغییر دهید. این دو قدم برای ترک همیشگی خودارضایی کافی هستند و می‌توان آن‌ها را با استفاده از دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی یاد گرفت. این دوره تمام تمرکز خود را روی تغییر ذهنیت و کنترل میل جنسی گذاشته است و با کمک گرفتن از یک فایل صوتی که با صدای گوینده حرفه‌ای ضبط شده، شما را به ترک همیشگی خودارضایی نزدیک خواهد کرد؛ همین حالا روی لینک Tarksari.ir کلیک نمایید و یکبار برای همیشه در مقابل خودارضایی قد علم کنید.

دوره ترک خودارضایی (کلیک کنید)

یک دیدگاه

  1. بالاخره با دوره ترک خودارضایی شما تونستم برای بیش از 6 ماه پاک بمونم انشالله هرکسی دچار این گناه است بتونه هرچقدر سریع تر راحت بشه، پیشنهاد میکنم حتما دوره رو تهیه کنید دوستان واقعا بدون دوره نمیشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا