چرا نمی‌توانم خودارضایی را ترک کنم؟

احتمالاً شما بارها برای ترک خودارضایی اقدام کرده‌اید اما هر بار شکست خورده‌اید و این سوال در ذهن‌تان ایجاد شده که چرا نمی‌توانم خودارضایی را ترک کنم؟ همین که شما برای ترک خودارضایی اقدام می‌کنید نشانه این است که واقعاً باور دارید چنین عادتی اشتباه می‌باشد و باید از زندگی‌تان خارج شود، اما نمی‌دانید که چگونه آن را انجام دهید. با ما همراه باشید تا شما را در این مسیر همراهی کنیم.

دلایل شکست در ترک خودارضایی

شکست در ترک خودارضایی به دلایل زیادی رخ می‌دهد که اکثریت آن‌ها ریشه در ذهن شما دارند. هر بار که شما برای ترک اقدام می‌کنید باور دارید که دیگر نمی‌خواهید آن را انجام دهید ولی پس از گذشت چند ساعت یا حتی چند روز، باز هم ایده انجام آن به سراغ‌تان می‌آید و دلیلش هم این است که شما یک سری عقاید را در طول ماه‌ها و سال‌ها انجام خودارضایی در ذهن‌تان پرورش داده‌اید و باعث می‌شوند در صورت وجود کوچک‌ترین فرصتی خودارضایی کنید. نکته مهم این است که شما در این مسیر هر بار مطمئن‌تر از قبل می‌شوید و واقعاً باور دارید که باید آن را ترک کنید، اما در این مسیر شکست می‌خورید! زیرا ریشه اصلی این اعتیاد را درمان نکرده‌اید. خودارضایی اثرات عمیقی روی ذهن دارد که در مطلب تاثیر خودارضایی بر مغز راجع به این موارد صحبت کرده‌ایم و پیشنهاد می‌کنیم از آن بازدید فرمایید.

چگونه می‌توان به صورت تضمینی و همیشگی خودارضایی را ترک کرد؟

برای پاسخ به این سوال که چرا نمیتونم خودارضایی را ترک کنم باید بگوییم که شما در مورد نحوه اعتیاد داشتن به خودارضایی آگاهی ندارید؛ وقتی اطلاع نداشته باشید که اصلاً چرا به استمناء اعتیاد پیدا کرده‌اید، چگونه انتظار دارید که آن را ترک کنید؟!

مطلب مرتبط: تاثیر خودارضایی بر کوتاهی قد چیست؟ (خرافات یا واقعیت؟)

درست است که اراده نقش مهمی در این مسیر دارد، اما بدون داشتن ذهنیت درست شما نمی‌توانید خودارضایی را برای همیشه ترک کنید؛ زیرا هر بار بخاطر وجود یک ایده یا بهانه به سمت آن باز خواهید گشت. هر دفعه که برای ترک خودارضایی اقدام کرده‌اید عمیقاً باور داشته‌اید که این اعتیاد باید ترک شود، اما متأسفانه شرایط طوری پیش نرفته که بتوانید آن را ترک کنید. نکته مثبت این است که شما با هر بار تلاش‌تان ذهنیت قوی‌تری ساخته‌اید و اراده‌تان بیشتر شده.

چرا نمی توانم خودارضایی را ترک کنم؟

یکبار برای همیشه خودارضایی را از زندگی خود خارج کنید

بهتر است تا باورتان راجع به ترک خودارضایی را از دست نداده‌اید یکبار برای همیشه و با یک روش اصولی آن را کنار بگذارید. با استفاده از روشی که قرار است به شما معرفی کنیم دیگر این سوال که چرا نمی‌توانم خودارضایی را ترک کنم مطرح نمی‌شود. ما دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی را پیشنهاد می‌دهیم که با جدیدترین متد‌های روان‌شناسی جمع‌آوری شده و توانایی این را دارد تا تمامی ریشه‌های اعتیاد به خودارضایی در ذهن شما را از بین ببرد. این دوره حرفه‌ای که در قالب یک فایل صوتی 5 ساعته جمع‌آوری شده است می‌تواند چنان تغییر ذهنیتی در شما ایجاد کند که پس از گوش دادن به آن دیگر میلی به انجام خودارضایی نخواهید داشت؛ زیرا در ذهن‌تان هیچ ایده‌ای برای خود‌ارضایی ندارید. همین حالا روی لینک Tarksari.ir کلیک کنید تا تمامی نکات و اطلاعات مورد نیاز راجع به این دوره را مطالعه فرمایید.

دوره ترک خودارضایی (کلیک کنید)

یک دیدگاه

  1. ایولا! خیلی خوبه که دوستان هم تجربیات خودشون رو با ما به اشتراک می‌گذارن. دوره ترک خودارضایی اینجا حتما ارزشش رو داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا