خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / بلاگ / تاثیر خودارضایی بر اعتماد به نفس و عزت نفس چقدر است؟

تاثیر خودارضایی بر اعتماد به نفس و عزت نفس چقدر است؟

آیا درباره تاثیر خودارضایی بر اعتماد به نفس و عزت نفس اطلاع دارید؟ اعتماد به نفس و عزت نفس می تواند کل زندگی شما را به طرز عجیبی تحت تاثیر قرار دهد، درواقع همان چیزی است که می تواند باعث نابودی یا موفقیت شما شود و آیا اطلاع دارید که خودارضایی چقدر روی این دو مورد می تواند تاثیرگذار باشد؟ حتما این مطلب از سایت ترک سریع را کامل بخوانید.

اعتماد به نفس

خودارضایی چگونه اعتماد به نفس شما را کاهش می‌دهد؟

تاثیر خودارضایی بر اعتماد به نفس وابسته به احساسی است که شما بعد از هر بار انجام دادن این اعتیاد زشت نسبت به خودتان دارید. اگر واقع بینانه به خودارضایی نگاه کنید متوجه خواهید شد که این عمل یک جایگزین غیر واقعی برای رابطه جنسی است و شما را تحت کنترل خود دارد. هر دفعه که شما خود را در آیینه می‌بینید احساس شرم و بی ارزش بودن خواهید داشت و مطمئناً تاثیر زیادی روی اعتماد به نفس‌تان می‌گذارد. اعتماد به نفس یک باور روحی است که برای داشتن آن باید معیار‌های آن را در واقعیت داشته باشید. شما نمی‌توانید فقط احساس و باور داشته باشید که ارزشمند هستید؛ زیرا برای داشتن یک باور قوی در مورد اعتماد به نفس باید در بهترین حالت خودتان باشید! آیا بهترین حالت شما یک فرد معتاد به خودارضایی است که تحت سلطه میل جنسی خود قرار دارد و اگر خودارضایی نکند ذهنش آرام نمی‌گیرد؟ قطعاً شما نیز می‌دانید این مسیری که در آن قرار گرفته‌اید اشتباه است.

هر بار که شما خودارضایی می‌کنید حس شرمندگی‌تان بیشتر می‌شود و احساس شکست خواهید کرد؛ زیرا در حال ناامید کردن خود هستید. تاثیر خودارضایی بر عزت نفس مرتبط با همین موضوع است، زیرا تا زمانی که شما واقعاً احساس ارزشمند بودن نکنید نمی‌توانید انتظاری از خودتان داشته باشید.

تاثیر عوارض خودارضایی روی اعتماد به نفس

جدی‌ترین بیماری روحی که به عنوان قاتل اعتماد به نفس شناخته می‌شود، افسردگی نام دارد. اگر از مطلب تاثیر خودارضایی بر افسردگی بازدید کنید متوجه می‌شوید که خودارضایی چگونه باعث می‌شود تا خودتان را در معرض افسردگی قرار دهید. نه تنها افسردگی؛ بلکه دیگر عوارض روحی خودارضایی شامل احساس پوچی و ناراحتی و بی‌ارزش بودن نیز از مواردی هستند که بر اعتماد به نفس شما تاثیر منفی دارند.

ما قصد داریم این موضوع را توضیح دهیم که اثرات خودارضایی بر مغز چقدر جدی هستند و باعث چه عوارض خطرناکی خواهند شد تا شما به فکر یک راه چاره برای بازگشت به مسیر درست زندگی باشید.

تا کی می‌خواهید هر روز با احساس شرم به خود نگاه کنید و ببینید که چگونه از تمامی اهداف‌تان دور می‌شوید و هیچ راه‌حلی برای آن ندارید؟ اگر می‌‌خواهید به اهداف‌تان در زندگی دست پیدا کنید باید روی ذهن و احساسات خود کنترل داشته باشید ولی شما حتی در کنترل ذهن‌تان برای جلوگیری از خودارضایی نیز ناتوان هستید؛ پس آیا فکر می‌کنید که همه چیز قرار است کاملاً شانسی درست شود؟ خیر، تمامی مشکلات نیاز به اقدام فوری و اصولی دارند تا برطرف شوند و همین حالا باید اولین قدم را بردارید.

اعتماد به نفس

برای ترک تضمینی خودارضایی از این دوره استفاده کنید

ما راجع به تاثیر خودارضایی بر عزت نفس صحبت کردیم، اما این نکته را نباید فراموش کرد که بازگشت به مسیر درست زندگی، همیشه قوی‌تر از شکست‌های قبلی است. تاثیری که ترک خودارضایی روی روحیه و اعتماد به نفس شما دارد از هزار جلسه تراپی بیشتر است؛ زیرا شما این باور را در خودتان به وجود می‌آورید که می‌توانید روی ذهن‌تان کنترل داشته باشید و زندگی‌تان را قدم به قدم درست کنید. احساس ارزشمند بودن از همین لحظه آغاز می‌شود، پس به فکر ترک خودارضایی باشید تا زندگی نیز روی زیبایش را به شما نشان دهد. ما برای کمک کردن به شما دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی را آماده کرده‌ایم که نقش مهمی در تغییر ذهنیت‌تان ایفا خواهد کرد؛ این دوره روی تغییر ذهنیت و کنترل میل جنسی تمرکز دارد تا شما برده میل جنسی‌تان نباشید و بتوانید ذهن خود را کنترل نمایید. همین حالا با کلیک کردن روی لینک Tarksari.ir برای ایجاد یک تحول بزرگ در زندگی‌تان اقدام کنید.

ترک خودارضایی

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

 تنها راز اصلی ترک سریع خودارضایی 

 صد در صد تضمینی

اگر بابت انجام خودارضایی احساس گناه داری، پس وقتشه روی دکمه قرمز زیر کلیک کنی و مسیر ترک خودارضایی رو شروع کنی

میخواهم خودارضایی را ترک کنم
close-link