خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / بلاگ / ترک خودارضایی چقدر طول میکشه؟ (3 راز مهم)

ترک خودارضایی چقدر طول میکشه؟ (3 راز مهم)

مطمئناً این پرسش که ترک خودارضایی چقدر طول میکشه در ذهن بسیاری از شما مطرح شده است. ترک استمناء اصلا نیازمند یک دوره درمان طولانی مدت نیست و در عرض چند روز می‌توان آن را برای همیشه کنار گذاشت. شاید برای شما سوال باشد که چگونه ممکن است چند روزه آن را ترک کرد؟ همراه ما باشید تا بیشتر راجع به این موضوع صحبت کنیم.

چقد زمان برای ترک خودارضایی نیاز است؟

مسیر ترک خودارضایی چگونه است و چند روز طول می‌کشد؟

قبل از اینکه راجع به مدت زمان ترک خودارضایی صحبت کنیم باید یک نگاه کلی به مسیر آن داشته باشیم تا ببینیم که شما دقیقا در چه مرحله‌ای موفق به ترک خودارضایی می‌شوید. اعتیاد به استمناء در مدت زمان بسیار کوتاهی قابل درمان است و می‌توان آن را برای همیشه کنار گذاشت، البته به شرطی که شما از روش اصولی آن اقدام کنید. اگر درک درستی از اینکه اعتیاد به خودارضایی چگونه رخ می‌دهد نداشته باشید مطمئناً نمی‌توانید آن را ترک کنید؛ زیرا شما ریشه‌های اصلی اعتیاد را در ذهن‌تان دارید و هر لحظه می‌توانید به سمت آن بازگردید.

همین حالا وقت آن است تا خودارضایی را ترک کنید

تغییر ذهنیت در قدم اول

در اولین قدم برای ترک همیشگی خودارضایی باید تغییر ذهنیت را در دست اجرا قرار دهید. بهتر است اینگونه بگوییم که خودارضایی به دلیل وجود عقاید اشتباهی در ذهن تبدیل به یک اعتیاد می‌شود. شما به دلیل اینکه از خودارضایی حس خوبی دریافت می‌کنید یا میل جنسی‌تان را ارضا خواهید کرد به آن اعتیاد ندارید؛ بلکه یک سری باورها در ذهن‌تان وجود دارند که باعث می‌شوند در هر شرایطی به خودارضایی فکر کنید و آن را انجام دهید. به عنوان مثال اگر در شرایط استرس زایی باشید شاید فکر کنید که خودارضایی به شما کمک می‌کند تا آرام‌تر شوید، در حالی که اصلا اینگونه نیست و این فقط یک باور اشتباه است.

پس اولین اقدام شما تغییر ذهنیت است که به مدت زمان زیادی نیاز ندارد و می‌توان آن را در عرض چند ساعت انجام داد که شیوه انجام دادن آن را نیز در انتهای مطلب یعنی در بخش معرفی دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی  قرار داده‌ایم.

قرار دادن خود در یک مسیر سالم

اگر به اثرات خودارضایی بر مغز  نگاه کنید متوجه می‌شوید که این اعتیاد به ظاهر ساده و بدون اهمیت، چه تاثیرات مخربی روی ذهنیت شما دارد! پس در دومین قدم باید ذهن‌تان را پاکسازی کنید و تمامی عقاید و عادت‌های اشتباهی که همراه با خودارضایی وارد زندگی شما شده‌اند را دور بیندازید. این مورد جزو مدت زمان ترک خودارضایی محسوب نمی‌شود، زیرا بعد از ترک نهایی آن را انجام می‌دهید.

بهترین تصمیم زندگی شما ترک خودارضایی است

داشتن اراده برای تسلیم نشدن

شما در عرض چند ساعت یا نهایتا 2.3 روز می‌توانید خودارضایی را برای همیشه ترک کنید. اما جدا از اعتیاد ذهنی که دلیل اصلی انجام خودارضایی است؛ درصد بسیار کمی نیز مرتبط با میل جنسی می‌باشد که شما برای متوقف کردن آن نیاز به اراده دارید.

چقدر صبر کنیم تا این میل جنسی به خودارضایی از ذهن ما خارج شود؟

نهایتاً حدود 1 هفته اگر اراده کافی از خود نشان دهید و به سمت خودارضایی نروید دیگر هیچ‌گونه ارتباطی با این اعتیاد زشت نخواهید داشت. این نکته را نیز نباید فراموش کنید که انجام هر گونه خودارضایی ممنوع است، حتی اگر فکر می‌کنید که می‌توان بدون ضرر استمناء کرد بهتر است از مطلب خودارضایی سالم چیست؟ بازدید کنید تا متوجه این دروغ بزرگ شوید.

جمع‌بندی نهایی در عرض چند روز

با توجه به تمامی مراحلی که توضیح دادیم به این نتیجه می‌رسیم که شما برای ترک همیشگی خودارضایی، تنها به یک الی 3 روز زمان نیاز دارید و بعد از آن فقط بحث اراده و در مسیر ترک باقی ماندن است.

بازگشت به زندگی سالم با ترک خودارضایی

سریع‌ترین روش ترک خودارضایی

همان‌طور که قول دادیم قصد داریم به شما دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی را معرفی کنیم و با استفاده از آن می‌توانید زندگی‌تان را یکبار برای همیشه تغییر دهید. این دوره با استفاده از یک فایل صوتی 5 ساعته باعث می‌شود تا تمامی علایق و دلایل‌تان برای انجام خودارضایی از بین بروند و ذهن شما مانند قبل از اعتیاد به استمناء شود. مطمئناً اگر شما نیز با خودتان روراست باشید می‌دانید که انجام این عادت ناپسند هیچ‌گونه فایده‌ای برای‌تان ندارد و فقط یک خوشی زودگذر همراه با پشیمانی‌های زیاد است؛ اما همیشه بخاطر ذهنیت اشتباه‌تان آن را انجام می‌دهید و نمی‌توانید از آن دست بکشید. استفاده از این دوره به شما کمک می‌کند تا این ذهنیت را تغییر دهید و در مسیر درستی گام بردارید. حتما همین حالا روی لینک Tarksari.ir کلیک نمایید، زیرا شما اکنون در موقعیتی قرار دارید که به راحتی می‌توانید خودارضایی را ترک کنید؛ اما اگر آن را پشت گوش بیندازید ممکن است فراموشش کنید و دیگر اراده کافی برای ترک را نداشته باشید.

بنر

اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

 تنها راز اصلی ترک سریع خودارضایی 

 صد در صد تضمینی

اگر بابت انجام خودارضایی احساس گناه داری، پس وقتشه روی دکمه قرمز زیر کلیک کنی و مسیر ترک خودارضایی رو شروع کنی

میخواهم خودارضایی را ترک کنم
close-link