خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / بلاگ / تاثیر خودارضایی بر بی‌ اختیاری ادرار حقیقت دارد؟

تاثیر خودارضایی بر بی‌ اختیاری ادرار حقیقت دارد؟

اینکه تاثیر خودارضایی بر بی‌ اختیاری ادرار واقعیت دارد یا خیر یکی از سوالاتی بوده که برخی کاربران از ما پرسیده‌اند. خیلی بعید است که خودارضایی بتواند نقشی در بی‌ اختیاری ادرار داشته باشد، اما خب می‌توانیم راجع به این موضوع با همدیگر صحبت کنیم و ببینیم که آیا واقعیت دارد یا نه.

بی اختیاری در ادرار

آیا خودارضایی روی بی‌ اختیاری ادرار تاثیر دارد؟

تاثیر خودارضایی بر بی‌ اختیاری ادرار به این دلیل مطرح شده چون بعضی از کاربران گفته‌اند که دچار بی‌ اختیاری در کنترل ادرار شده‌اند و آیا خودارضایی ارتباطی با آن دارد یا خیر. هیچ منبع علمی راجع به این موضوع صحبتی نکرده است و هیچ مدرکی مبنی بر تایید این موضوع وجود ندارد؛ پس نمی‌توان گفت که تاثیر خودارضایی بر بی‌ اختیاری ادرار واقعیت دارد.

البته چون خودارضایی باعث آشفتگی ذهن و افزایش استرس و اضطراب می‌شود شاید سبب شود که شما در کنترل ادرار خود دچار مشکل شوید، اما بسیار بعید است و ما هیچ‌گونه ارتباطی بین آن‌ها را تایید نمی‌کنیم.

با وجود اینکه عوارض خودارضایی بسیار زیاد هستند، اما تنها تاثیری که خودارضایی روی عملکرد آلت تناسلی دارد، زودانزالی است که در مطلب درمان زودانزالی راجع به آن صحبت کرده‌ایم.

بی اختیاری در ادرار

ترک خودارضایی با تغییر ذهنیت

درست است که تاثیر خودارضایی بر بی‌ اختیاری ادرار واقعیت ندارد، اما این دلیلی نیست که شما روی سایر عوارض جدی خودارضایی سرپوش بگذارید و به خود تلقین کنید که این اعتیاد مشکلی ندارد!

اصلا اینگونه نیست و خودتان هم با عوارض خودارضایی آشنا هستید و می‌دانید که چگونه در حال نابود کردن روح و روان‌تان هستید، اما قادر به ترک آن نمی‌باشید چون فکر می‌کنید که اراده کافی ندارید. مشکل اصلی شما این است که می‌خواهید در برابر میل جنسی‌تان مقاومت کنید و همین اولین اشتباه شما می‌باشد! ما دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی را معرفی می‌کنیم که به شما یاد می‌دهد چگونه روی میل جنسی‌تان کنترل داشته باشید و ذهن خود را در دست بگیرید؛ این دوره روی تغییر ذهنیت شما کار می‌کند و به همین منظور نیز از یک فایل صوتی 5 ساعته که محتوای آن مشابه جلسات تراپی است استفاده می‌شود. حتماً همین حالا از لینک Tarksari.ir بازدید فرمایید تا یکبار برای همیشه خودارضایی را از زندگی‌تان خارج کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

 تنها راز اصلی ترک سریع خودارضایی 

 صد در صد تضمینی

اگر بابت انجام خودارضایی احساس گناه داری، پس وقتشه روی دکمه قرمز زیر کلیک کنی و مسیر ترک خودارضایی رو شروع کنی

میخواهم خودارضایی را ترک کنم
close-link