5 اپلیکیشن برتر ترک خودارضایی (اندروید و آیفون)

تلفن‌های همراه نقش مهمی در زندگی روزمره ما ایفا می‌کنند که با استفاده از آن‌ها می‌توان تغییرات مثبتی ایجاد کرد. اپلیکیشن برای ترک خودارضایی موضوع امروز ما است که قصد داریم ببینیم چطوری می‌توانیم با استفاده از گوشی‌های‌مان به ترک خودارضایی کمک کنیم.

از چه اپلیکیشن هایی می‌توان برای ترک خودارضایی استفاده کرد؟

شما به 2 طریق می‌توانید از تلفن همراه خود برای ترک خودارضایی استفاده کنید. اولین راه‌حل، نصب اپلیکیشن ترک خودارضایی است که بهترین آن‌ها اپلیکیشن‌های تغییر عادات و برنامه‌های روزانه هستند. دومین راه، نصب برنامه‌هایی است که سایت‌های پرونوگرافی را بلاک می‌کنند تا شما در مواقعی که تحت تاثیر میل جنسی‌تان هستید دیگر توانایی دسترسی به این سایت‌ها را نداشته باشید. راجع به پورنوگرافی پیشنهاد می‌کنیم از مطلب درمان اعتیاد به پورنوگرافی بازدید فرمایید تا بتوانید این عادت زشت که نقش موثری در اعتیاد به خودارضایی ایفا می‌کند را ترک کنید.

روتینو

روتینو یک اپلیکیشن ایرانی است که مرتبط با روتین روزانه می‌باشد. نقطه قوت این اپلیکیشن کمک به ترک عادت‌های بد و جایگزینی آن‌ها با عادت‌های خوب است؛ همچنین این برنامه به شما کمک می‌کند تا برنامه روزانه خود را سازماندهی کنید و در مسیری که اول صبح مشخص کرده‌اید باقی بمانید. از روتینو می‌توان به عنوان نرم‌افزار ترک خودارضایی نام برد، زیرا در این مسیر به شما کمک بسزایی می‌کند.

Habit tracker

دنبال کننده عادت نام یک اپلیکیشن خارجی است که اخیراً طرفداران زیادی پیدا کرده، زیرا شما را مجبور می‌کند تا عادت‌های خوب را ادامه دهید و عادات بد را کنار بگذارید.

عادت خوب

همان‌طور که از نامش پیداست، مانند اپلیکیشن‌های قبلی در موضوع عادت‌های روزانه به شما کمک خواهد کرد. (همچنین پیشنهاد می کنیم مطلب ترک هوس خودارضایی را بخوانید).

Blocker X

اولین اپلیکیشن بلاک کننده پورن، بلاکر ایکس نام دارد که با استفاده از آن می‌توانید تمامی سایت‌های پورنوگرافی را مسدود کنید. این اپلیکیشن را می‌توان به عنوان اپ ترک خودارضایی حساب کرد، زیرا در این مسیر به شما کمک‌های بسیار زیادی می‌نماید.

Adult Block

دومین اپلیکیشن بلاک کننده پورن، ادالت بلاک نام دارد که مثل بلاکر ایکس به شما در این موضوع کمک می‌کند.

نرم افزار برای ترک خودارضایی

آیا می‌توان از آن‌ها به عنوان یک روش ترک نام برد؟

اپلیکیشن ترک خودارضایی می‌تواند به شما کمک کند تا در مسیر ترک و بعد از آن دچار لغزش نشوید، اما نمی‌توان به عنوان یک روش ترک به آن‌ نگاه کرد. با اپلیکیشن‌هایی که به شما معرفی کردیم می‌توانید خود را از شرایطی که باعث وسوسه‌تان می‌شوند دوری کنید، اما نمی‌توان از آن‌ها به عنوان یک کنترل کننده میل جنسی نام برد؛ زیرا میل جنسی است که شما را مجبور به خودارضایی می‌کند! از مطلب چگونه میل جنسی خود را کنترل کنیم؟ می‌توانید برای این مورد کمک بگیرید.

ما به شما کمک می‌کنیم تا خودارضایی را برای همیشه ترک کنید

با معرفی چند نرم افزار و اپلیکیشن ترک خودارضایی می‌توانید برنامه روزانه خود را طوری بچینید که از خودارضایی دور باشید، اما همچنان برای شروع نیاز به یک روش ترک اصولی دارید. پیشنهاد می‌کنیم از دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی استفاده نمایید که به شما کمک می‌کند تا ذهنیت‌تان راجع به خودارضایی را تغییر دهید و میل جنسی‌تان را کنترل کنید. اگر نتوانید روی ذهن خود کنترل داشته باشید مطمئناً در آینده به اعتیادهای خطرناک‌تری دچار خواهید شد، زیرا توانایی نه گفتن به وسوسه‌های ایجاد شده توسط افکارتان را ندارید؛ پس همین حالا با کلیک کردن روی لینک Tarksari.ir برای یک تغییر اساسی اقدام کنید.

دوره ترک خودارضایی (کلیک کنید)

‫2 دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا