آیا خودارضایی باعث جوش و آکنه میشه؟

جوش زدن به دلیل خودارضایی یکی از موضوعاتی است که بسیاری از کاربران راجع به آن سوال پرسیده بودند اینکه آیا خودارضایی باعث جوش و آکنه میشه؟ و تاثیر خودارضایی بر جوش زدن موضوعی است که ما در ادامه این مطلب به صورت مفصل راجع به آن صحبت خواهیم کرد و مطمئن باشید بعد از خواندن این مطلب تکلیفتان درباره این موضوع با خودتان مشخص خواهد شد.

آیا خودارضایی روی جوش زدن تاثیر دارد؟

تاثیر خودارضایی بر جوش زدن به صورت مستقیم واقعیت ندارد و هیچ منبع علمی این موضوع را تایید نکرده است، اما تقریباً تمامی پزشکان پوست و منابع علمی اعلام کرده‌اند که استرس و اضطراب اصلی‌ترین دلایل جوش زدن هستند. جوش زدن به دلیل خودارضایی چگونه است؟ استرس و اضطراب از عوارض اصلی خودارضایی هستند و ما در تمامی مطالبی که در بلاگ منتشر کرده‌ایم راجع به آن‌ها توضیح داده‌ایم. خودارضایی به طرز قابل توجهی موجب افزایش استرس بدن می‌شود که می‌تواند روی جوش زدن تاثیر داشته باشد؛ پس می‌توان گفت که تاثیر خودارضایی بر جوش واقعیت دارد و اگر سلامت پوست‌‌ شما برای‌تان مهم است باید آن را جدی بگیرید.

جوش زدن و ارتباط آن با خودارضایی

جوش زدن صورت به دلیل خودارضایی یکی از واضح‌ترین عوارض خودارضایی است و توضیح دادیم که چگونه استمناء روی آن تاثیر دارد ولی قضیه به اینجا ختم نمی‌شود! عوارض جسمی خودارضایی بسیار زیاد هستند که در این مطلب فرصتی برای معرفی تمامی آن‌ها نیست، اما می‌شود به شما این امیدواری را داد که در صورت ترک خودارضایی می‌توانید تمامی این عوارض را جبران کنید؛ در رابطه با چهره پیشنهاد می‌کنیم که از مطلب فواید ترک خودارضایی بر چهره بازدید فرمایید.

جدا از عوارض جسمی، شما باید مراقب ذهن و روحیه خودتان نیز باشید، زیرا خودارضایی ضررهای وحشتناکی دارد که جد‌ی‌ترین آن‌ها افسردگی است. استرس و اضطراب و احساس شرم و ناراحتی نیز در این لیست قرار دارند که نمی‌توان از آن‌ها چشم پوشی کرد؛ پس بهتر است همین حالا برای نجات دادن خودتان از این وضعیت به فکر ترک خودارضایی باشید. تمامی عوارض خودارضایی با ترک آن از بین می‌روند و شما می‌توانید روحیه از دست رفته خود را بازگردانید.

جوش زدن

آسان‌ترین روش ترک خودارضایی

جوش زدن صورت به دلیل خودارضایی فقط یکی از صدها نگرانی شما در رابطه با عوارض استمناء است، پس واقعاً هنوز هم برای ترک این اعتیاد زشت شک دارید؟ چرا یکبار برای زندگی خودتان یک قدم جدی برنمی‌دارید؟ همین حالا که در حال مطالعه این مطلب هستید بهترین زمان برای اقدام به ترک است، زیرا مشخص نیست که دوباره چه زمانی شما به فکر ترک خودارضایی خواهید افتاد.

برای اینکه زحمات‌تان هدر نرود و اراده‌تان محکم باقی بماند پیشنهاد می‌کنیم از یک روش اصولی که ریشه‌های اعتیاد به خودارضایی را در شما درمان کند استفاده کنید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی استفاده کنید که با جدید‌ترین تکنیک‌های روان‌شناسی تهیه شده تا تحت تاثیر محتوای آن قرار بگیرید. دلیل اینکه از محتوای روان‌شناسی استفاده شده این است که برای ترک خودارضایی نیاز به تغییر ذهنیت دارید! چون ریشه‌های اعتیاد به استمناء در ذهن شما قرار دارند و ترک آن فقط با مقابله در برابر میل جنسی امکان‌پذیر نیست. شما باید میل جنسی‌تان را کنترل کنید تا تمایلی به انجام خودارضایی نداشته باشید؛ پس همین حالا با کلیک کردن روی لینک Tarksari.ir برای ترک اقدام نمایید.

دوره ترک خودارضایی (کلیک کنید)

یک دیدگاه

  1. اولش هیچ امیدی نداشتم به اینکه بتونم ترک کنم و این دوره رو با ناامیدی تهیه کردم، اما وقتی دوره رو گوش کردم دیدم چقدر راحت و ساده میشد من خودارضایی رو ترک کنم و من همش ناامید بودم، به لطف خدا الان سه ساله که پاک پاک شدم و خداروشکر زندگی سالمی دارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا