7 دعای شگفت انگیز برای ترک خودارضایی

با توجه به اینکه در دین اسلام راجع به خودارضایی صحبت شده ما تصمیم گرفتیم نگاهی به دعای ترک خودارضایی داشته باشیم و ببینیم که آیا دعای خاصی برای این موضوع وجود دارد یا خیر.

چرا از نظر دین اسلام خودارضایی باید ترک شود؟

دین اسلام خودارضایی را حرام می‌داند و دلایل بسیار محکمی نیز برای آن دارد. اسلام هیچ‌گاه بدون دلیل چیزی را حرام نمی‌کند، پس حتما خودارضایی برای انسان مضر است و نباید انجام شود. اگر از دیدگاه علمی به خودارضایی نگاه کنید متوجه دلایل بسیار زیادی مثل استرس، نگرانی، لاغری، آسیب روحی و… می‌شوید که شما را متقاعد می‌کنند خودارضایی یک عادت مضر است. با این حال اسلام 1400 سال پیش چنین عادتی را از دیدگاه عالمان و متخصصان دین حرام اعلام کرده است و تمامی دلایل علمی نیز آن اقدام را تایید خواهند کرد. اما هیچ‌گاه صحبت از موارد منفی که باعث ایجاد انگیزه در افراد می‌شوند نخواهد شد و به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم تا از مطلب فواید ترک خودارضایی از نظر اسلام بازدید کنید تا دیدگاه‌تان نسبت به مسیر ترک خودارضایی مقداری روشن‌تر شود.

دعا برای ترک خودارضایی

دعا برای ترک خودارضایی وجود دارد؟

اگر فکر می‌کنید که یک دعای خاص برای ترک خودارضایی وجود دارد سخت در اشتباه هستید، زیرا از یک زاویه دید غلط به این موضوع نگاه می‌کنید. اشاره داشتیم که استمناء حرام است و دلیل آن نیز در مطلب آیا خودارضایی حرام است؟ قابل مشاهده می‌باشد. زمانی که شما خودارضایی می‌کنید در واقع مشغول انجام یک گناه کبیره هستید؛ پس اولین دعایی که شما برای ترک خودارضایی باید بخوانید دعای توبه است.

مطمئناً توبه کردن باعث نمی‌شود تا میل جنسی شما کاهش پیدا کند و موجب جلوگیری از خودارضایی نمی‌شود. ما درک می‌کنیم که جلوگیری از آن سخت است، زیرا شما نمی‌توانید در مقابل ذهنیت خود بجنگید؛ پس زمانی که شما توبه می‌کنید باید به دنبال روشی باشید تا ذهنیت‌تان راجع به خودارضایی را تغییر دهید.

آیا دعا خواندن به تنهایی نتیجه‌بخش است؟

ذهن و قدرت تفکر، بزرگ‌ترین برتری انسان نسبت به دیگر موجودات است و خداوند به همین دلیل این قدرت را به شما اعطا کرده تا با آن اندیشه کنید و به دنبال یک راه چاره باشید. خداوند برای شما مشخص کرده که خودارضایی یک عادت نادرست است و نباید آن را انجام داد؛ اکنون شما باید با قدرت تفکر خود ببینید که چگونه می‌توانید این عادت اشتباه را از زندگی‌تان خارج کنید.

بسیاری از افرادی که به استمناء اعتیاد دارند و به دنبال دعای ترک خودارضایی بوده‌اند، یک تفکر اشتباه راجع به اعتیاد خود داشته‌اند. شما بخاطر نیاز جنسی به استمناء اعتیاد پیدا نکرده‌اید؛ بلکه یک سری عقاید ذهنی در ناخودآگاه‌تان وجود دارند که باعث می‌شوند نتوانید در مقابل انجام دادن خودارضایی مقاومت کنید. زمانی که شما متوجه ریشه‌های اصلی اعتیاد به خودارضایی باشید، پیدا کردن روشی برای ترک آن بسیار ساده است.

شما به دنبال دعا برای ترک خودارضایی هستید، زیرا باور دارید که باید آن را از زندگی خود خارج کرده و به همین دلیل با دعا خواندن از خداوند طلب یاری می‌کنید. خداوند هیچ‌گاه به صورت مستقیم به شما کمک نمی‌کند؛ بلکه درهایی را به روی شما باز می‌کند که اگر به اندازه کافی آگاه باشید آن‌ها را پیدا خواهید کرد.

بهترین دوره ترک خودارضایی

بهترین دوره ترک خودارضایی

به دنبال دعای ترک خودارضایی بودن دلیلی است که شما در حال مطالعه این مطلب هستید، اما از صمیم قلب می‌دانید که تنها با دعا خواندن نمی‌توانید این اعتیاد را کنار بگذارید. پس شاید این همان فرصت طلایی شما است که خداوند برای‌تان مهیا کرده تا زندگی خود را در یک مسیر سالم قرار دهید.

برای ترک همیشگی خودارضایی فقط یک راه‌حل وجود دارد و آن هم تغییر ذهنیت است. شما نیاز به یک شیوه تفکر جدید راجع به استمناء دارید تا دیگر در ذهن‌تان دلیلی برای انجام آن نداشته باشید. ما دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی را به شما معرفی می‌کنیم که شامل یک فایل صوتی به مدت زمان 5 ساعت می‌باشد. شما در این دوره ذهن‌تان را از ریشه دچار تغییراتی می‌کنید که ذهنیت‌تان راجع به خودارضایی را برای همیشه تغییر می‌دهد. دلیل اصلی اینکه خودارضایی می‌کنید تفکر و میل ذهنی شما به انجام آن است که همیشه از یک ایده کوچک شروع می‌شود؛ پس اگر شما آن ذهنیت را نداشته باشید مطمئناً می‌توانید خودارضایی را ترک کنید. بهتر است همین حالا روی لینک Tarksari.ir کلیک کنید تا یک قدم بسیار محکم در راه ترک همیشگی این اعتیاد بردارید.

دوره ترک خودارضایی (کلیک کنید)

یک دیدگاه

  1. سلام وقت بخیر. دوره ترک خودارضایی سایت ترک سریع رو دوستم به من معرفی کرد و فکر نمیکردم انقدر کارساز باشه اما خیلی تاثیرات مثبتی روی زندگیم داشته ازتون سپاسگذارم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا