آیا خودارضایی روی خون انسان تاثیر می گذارد؟

گردش خون نقش مهمی در سلامت بدن ایفا می‌کند و اگر کوچک‌ترین اختلالی در آن ایجاد شود می‌تواند شما را بیمار کند. تاثیر خودارضایی بر خون موضوع مهمی است و امروز قصد داریم راجع به آن صحبت کنیم و ببینیم که آیا ارتباطی میان این دو وجود دارد یا خیر.

آیا ارتباطی میان سیستم گردش خون و خودارضایی وجود دارد؟

تاثیر خودارضایی بر خون به صورت مستقیم نیست و تا کنون هیچ‌گونه منبع علمی ثابت نکرده که خودارضایی می‌تواند روی سلامت خون تاثیر مستقیمی داشته باشد. از آنجایی که گردش خون وابسته به سلامت قلب و سیستم عروقی است می‌توان گفت که تاثیر خودارضایی بر خون به صورت غیرمستقیم حقیقت دارد؛ زیرا خودارضایی باعث افزایش استرس بدن می‌شود و استرس نیز برای قلب بسیار مضر است. اگر قلب شما بر اثر استرس ناشی از انجام خودارضایی دچار اختلال شود، پس سیستم گردش خون نیز آسیب می‌بیند و افزایش فشار خون می‌تواند یکی از بیماری‌هایی باشد که شما به آن دچار خواهید شد. با توجه به این موضوع می‌توان نتیجه گرفت که درست است خودارضایی به صورت مستقیم روی بسیاری از اندام‌های حیاطی بدن تاثیری ندارد، اما عوارض خودارضایی که مهم‌ترین آن‌ها افزایش استرس و اضطراب است‌ می‌توانند باعث ایجاد آسیب‌های جدی روی اعضای مهم بدن شوند.

تاثیرات اصلی خودارضایی روی انسان

جدا از تاثیر خودارضایی بر خون باید به سایر عوارض اصلی خودارضایی نیز دقت کنید. استمناء یک عادت ناپسند و زشت است که حتی توسط دین اسلام نیز حرام اعلام شده، زیرا برای بدن مضر می‌باشد. بسیاری از شما فکر می‌کنید که خودارضایی فقط تأمین نیاز جنسی است و شاید تنها ضرر آن احساس شرم و ناراحتی باشد، اما اصلا اینگونه نیست! زیرا عوارض این اعتیاد در ذهن شما ایجاد می‌شوند؛ ذهن‌‌تان به مرور زمان مسموم می‌شود و افکار و عقاید شما نیز تغییر پیدا می‌کنند که اصلی‌ترین نشانه آن احساس ناراحتی و استرس است. اگر شما پس از انجام خودارضایی احساس ناراحت بودن و شرم می‌کنید یعنی اینکه مغز می‌خواهد به شما هشدار دهد که در حال انجام یک کار اشتباه هستید.

اگر شما شروع به ورزش کردن کنید مطمئناً از طرف مغزتان احساس شادی خواهید کرد، اما در رابطه با خودارضایی اینگونه نیست؛ زیرا در اعماق ناخودآگاه‌تان می‌دانید که این عمل اشتباه است و باید ترک شود. ترک خودارضایی بسیار آسان است و در چند روز انجام می‌شود و در مطلب ترک خودارضایی چقدر طول میکشه؟ راجع به آن صحبت کرده‌ایم.

ارتباط میان خودارضایی و گردش خون

چگونه در عرض چند روز خودارضایی را ترک کنم؟

ما در این مطلب راجع به تاثیر خودارضایی روی مواردی مانند فشار خون صحبت کردیم و در ادامه به این نتیجه رسیدیم که خودارضایی می‌تواند بر موارد حیاتی بدن تاثیر غیرمستقیم داشته باشد. پس چرا این موضوع را جدی نمی‌گیرید؟ اگر خودارضایی تا این حد باعث آسیب به بدن‌تان می‌شود آیا واقعاً بهترین حرکت ممکن این است که برای رفع نیاز جنسی‌تان دست به خودارضایی بزنید؟ شما میل جنسی‌تان را می‌توانید به سادگی کنترل کنید حتی بدون اینکه نیازی به انجام خودارضایی داشته باشید.

اعتیاد به خودارضایی یک اعتیاد جسمی نیست، بلکه ذهنی است! زیرا تمامی دلایلی که باعث می‌شوند شما خودارضایی کنید ریشه در ذهن‌تان دارند. دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی به شما کمک می‌کند تا ذهنیت‌تان را تغییر دهید و بتوانید میل جنسی خود را کنترل نمایید. با استفاده از این دوره شما تحت تاثیر یک محتوای روان‌شناسی قرار خواهید گرفت که در قالب 5 ساعت فایل صوتی گنجانده شده تا به راحتی و در عرض چند روز خودارضایی را برای همیشه ترک کنید. همین حالا با مراجعه به لینک Tarksari.ir برای ترک همیشگی خودارضایی اقدام کنید تا روح و جسم‌تان را از خطرات زیادی نجات دهید.

دوره ترک خودارضایی (کلیک کنید)

یک دیدگاه

  1. درود. منم این دوره رو امتحان کردم و واقعاً تاثیرش رو حس کردم. این دوره نه تنها منو از عادت خودارضایی دور کرد، بلکه به من آموخت که چطور بهترین نسخه خودم رو پیدا کنم. بهتون توصیه می‌کنم حتما این دوره رو امتحان کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا