خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام
خانه / بلاگ / عوارض جلوگیری از ارضا شدن (انزال) چیست؟

عوارض جلوگیری از ارضا شدن (انزال) چیست؟

اینکه جلوگیری از انزال چه عوارضی به همراه دارد یکی از سوالاتی بود که امروز ما تصمیم گرفتیم راجع به آن صحبت کنیم. جلوگیری از ارضا شدن یکی از راه‌های افزایش لذت جنسی است و زوجین آن را انجام می‌دهند که در ادامه راجع به عوارض آن صحبت می‌کنیم.

جلوگیری از انزال

جلوگیری از انزال چه عوارضی به همراه دارد؟

جلوگیری از انزال خیلی موجب ایجاد مشکلات یا بیماری نمی‌شود و نیاز به نگرانی درباره آن نیست ولی نکته قابل توجه درباره جلوگیری از ارضا شدن، در رابطه با پروستات است. زمانی که شما ارضا می‌شوید 90 درصد از مایع منی شامل ترشحات پروستات است و 10 درصد دیگر نیز اسپرم‌های ساخته شده از ماه‌ها قبل می‌باشند. وقتی که شما جلوگیری از انزال را انجام می‌دهید، ترشحات خارج شده از پروستات به جای قبلی خود برمی‌گردند که ممکن است در آینده خطرساز شوند؛ البته این تنها یک احتمال است و در صورتی که زیاد انجام شود خطرناک خواهد بود. در مطلب تاثیر خودارضایی روی سرطان پروستات می‌توانید راجع به ارتباط پروستات و خودارضایی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

عوارض خودارضایی که مرتبط با انزال هستند

اینکه شما چگونه انزال خود را در رابطه جنسی با همسرتان کنترل می‌کنید هیچ‌گونه مشکلی برای‌تان ایجاد نمی‌کند حتی اگر جلوی آن را بگیرید. اما ارضا شدن با خودارضایی باعث می‌شود تا شما درگیر عوارض بسیار زیادی شوید! ارضا شدن فقط باید با رابطه جنسی توسط همسر انجام شود و در غیر این صورت تنها انزالی که بدون عوارض خواهد بود، جنب شدن در خواب می‌باشد که یک امر طبیعی در بدن مردان است. شاید فکر کنید که تفاوتی میان خودارضایی و رابطه جنسی وجود ندارد، زیرا در هر دو به یک شکل ارضا می‌شوید ولی اصلاً اینگونه نیست! دلایلی وجود دارد که دین اسلام خودارضایی را حرام می‌داند؛ اگر راجع به عوارض خودارضایی کمی تحقیق کنید متوجه می‌شوید که تاثیر خودارضایی روی مغز، از زمین تا آسمان با تاثیری که رابطه جنسی بر مغز دارد متفاوت است.

خودارضایی عوارض بسیار زیادی دارد که روح و جسم شما را تحت تاثیر خود قرار می‌دهد، اما متأسفانه امروزه نوجوانان، جوانان و بزرگسالان زیادی به این عادت زشت اعتیاد پیدا کرده‌اند.

جلوگیری از انزال

مشکل اعتیاد به خودارضایی را با این روش حل کنید

جلوگیری از انزال موضوع مطلب ما بود که راجع به آن صحبت کردیم و امیدواریم شما پاسخ سوالات‌تان را دریافت کرده باشید، اما ما به یک مبحث مهم‌تر نیز رسیدیم که راجع به خودارضایی و عوارض آن بود. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که به خودارضایی اعتیاد دارند همین حالا وقت آن است که برای ترک همیشگی اقدام کنید. ما برای شما یک دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی آماده کرده‌ایم که حاصل سال‌ها تجربه شخصی و مطالعات علمی است و این دوره روی 2 عامل اصلی برای ترک خودارضایی تمرکز دارد؛ این 2 عامل شامل کنترل میل جنسی و تغییر ذهنیت هستند که شما با مراجعه به لینک Tarksari.ir می‌توانید اطلاعات کامل‌تری راجع به این پکیج دریافت کنید.

ترک خودارضایی

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

 تنها راز اصلی ترک سریع خودارضایی 

 صد در صد تضمینی

اگر بابت انجام خودارضایی احساس گناه داری، پس وقتشه روی دکمه قرمز زیر کلیک کنی و مسیر ترک خودارضایی رو شروع کنی

میخواهم خودارضایی را ترک کنم
close-link