خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

ترک خودارضایی (100% تضمینی) یک بار برای همیشه

هشدار: ممکن است هیچوقت دوباره مثل الان تصمیم ترک نداشته باشید! پس لطفا یک بار برای همیشه جدی اقدام کنید!

سال 1401 رو با این تصمیم درست، به بهترین سال خودت تبدیل کن

خود من قبلا صدها بار تصمیم می گرفتم و از اول شروع می کردم اما از یه جایی به بعد انگیزم رو انقدر از دست دادم که یک سال دیگه به فکر ترک نبودم! پس قدر همین الانت رو بدون! معلوم نیست بار بعدی که به فکر ترک میفتی یک روز دیگه اس یا 5 سال دیگه!

دوره ترک خودارضایی

خوندن این صفحه به صورت کامل نهایتا 8 دقیقه زمان میبره اما میتونه تورو 8 سال جلو بندازه!

پس ازت میخوام خیلی جدی این صفحه رو بخونی، چون این صفحه فقط مخصوص کسانیست که به دنبال ترک خودارضایی برای همیشه هستند

✪ چرا دوره ترک خودارضایی رو ضبط کردم و چرا وارد این مسیر شدم؟

دوستان بزارید خیلی واضح بریم سر اصل مطلب، علت اینکه چنین دوره ای ساختم این بود که خودارضایی یکی از بزرگ ترین مشکلات من بود و 4 سال پیش که درگیر این قضیه شدم، به جرعت میگم حداقل 100 بار توی این مسیر شکست خوردم چون واقعا منبع درستی نبود که کامل به من اطلاعات بده! حتی چند جلسه به روانشناس مراجعه کردم که اگر شما مراجعه کرده باشید میفهمید باز هم چند جلسه کار شما رو راه نمیندازه تا جایی که فکر میکنید شما نمیتونید این مشکلتون رو برطرف کنید! اما واقعا اینطور نیست.

4 سال پیش بود که جدی شروع کردم مقالات زیادی خوندم اما دیدم وب فارسی اصلا محتوای خاصی نداره! برای همین شروع کردم مقالات انگلیسی رو با هزار دردسر ترجمه میکردم و میخوندم، هر بار روش هایی رو تست می کردم و هر بار اطلاعات جدیدی به دست میاوردم که اصلا چرا من خودارضایی میکنم؟ چطوری باید اون رو متوقف کنم؟ اما متاسفانه چه در وب فارسی چه در وب خارجی یک دوره نبود که تمام مطالبی که نیاز داشته باشم رو کنار هم بچینه و به من بگه که دقیقا باید چکار کنم، دقیقا چه کار هایی رو نباید انجام بدم اصلا دقیقا چرا من خودارضایی میکنم؟

برای همین مجبور بودم که تا میتونم اطلاعات رو بالا ببرم، فقط برای همین بحث 6 کتاب مختلف درباره کارکرد مغز خوندم، راجب اراده و انگیزه خوندم و بزارید یه چیزی رو بهتون بگم: با اراده و انگیزه به هیچ وجه نمیتونید خودارضایی رو ترک کنید!!! فهمیدن همین جمله 4 ماه طول کشید و باعث شکست های زیادی شد! اما من دارم رایگان به شما این رو میگم! واقعا با اراده و انگیزه نمیتونید جلوی خودارضایی رو بگیرید

علتش اینه که شما نمیتونید میل جنسیتون رو سرکوب کنید!

اگر سرکوب کنید، صدمه میبینید اما نکته جالب اینه حتی با سرکوب کردن هم نمیتونید متوقفش کنید! اگر تونسته بودید که الان ترک کرده بودید!

پس راهش چیه؟

تضمینی ترین راه ترک خودارضایی: کنترل میل جنسی (نه سرکوب) + ذهنیتی درست و حرفه ای + برنامه و راهکار های اصولی

✪ در دوره ترک خودارضایی 4 سال تجربه رو به شما انتقال میدم!

با افتخار میگم که یک سال و نیم هست بدون هیچ فشار ذهنی و اذیتی به راحتی تونستم میل جنسیم رو کنترل کنم، اینکه چطور به این آگاهی رسیدم رو مدیون تمام مقالات، کتاب خوندن ها و تلاش کردن و تسلیم نشدن هایی هستم که انجام دادم، درواقع توی تمام این 100 شکست من، توی هر شکست یک نکته بود و من در این دوره به شما میگم علت ریشه ای خودارضایی شما چیه، چیزی که واقعا بهتون تضمین میدم در هیچ جای وب راجع به اون صحبت نشده!

✪ برخی از سرفصل های دوره:

 1. شروع خودارضایی خودم در سن کم و اعتیاد به پورن
 2. تاثیر اعتیاد به پورن روی زندگی من و شما
 3. تاثیر شگفت انگیز ذهنیت درست در ترک خودارضایی (این ذهنیت رو در شما ایجاد میکنیم)
 4. تاثیر مسئولیت پذیری، اصلا ما مسئول هستیم یا نه؟
 5. تاثیر اولین قدم + تجربه من در این زمینه
 6. لغزش هایی که من کردم چه چیز هایی به من یاد داد؟
 7. چرا نباید خودارضایی کنم؟
 8. چرا خودارضایی میکنم؟!! (دلیل های ریشه ای که کسی به شما نمی گوید)
 9. شگفت انگیز ترین راه ترک خودارضایی
 10. جدول زمانی چیست؟ چگونه با آن انگیزه و خودآگاهی را همزمان افزایش دهیم؟
 11. اهمیت داشتن هدف در ترک خودارضایی
 12. چطوری اگر یک عکس یا ویدیو خاص دیدیم یا فکر خاصی وارد سرمون شد، کنترلش کنیم
 13. ترفند های خیلی قوی رفع فشار جنسی
 14. مثلث 3چ چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

✪ مشخصات دوره:

 • فرمت فایل صوتی: .mp3
 • مدت زمان: 3 ساعت و 33 دقیقه + یک ساعت و 18 دقیقه فایل تکمیلی
 • پشتیبانی: دارد (سوالات خود را در تلگرام بپرسید)

درواقع شما بعد از گوش دادن این دوره به مهم ترین چیزی که به آن ذهنیت ترک خودارضایی میگم میرسید و این به شدت تاثیر گذاره، باور های اشتباه شما رو به صورت کامل و علمی تغییر میدیم که همین الان فهمیدید اشتباه ترین باور شما اینه که فکر میکنید قراره میل جنسی با انجام ندادن خودارضایی سرکوب بشه! نه! درواقع میل جنسی باید کنترل بشه.

✪ اگر میل جنسی رو سرکوب کنیم چه اتفاقی برامون میفته؟

 • همواره برای انجام ندادن خودارضایی باید از نیروی اراده استفاده کنیم (نیروی اراده یا Will power یک مفهوم علمیه که راجع به اون کتاب نوشته شده و میتونید ببینید که در طول روز این نیرو محدوده و اگر شما هر روز بخوای از این نیرو برای ترک خودارضایی استفاده کنی، علاوه بر اینکه دائما شکست میخوری، انگیزه ای برای انجام کار های مهم دیگه هم نداری)
 • عصبانیت و پرخاشگری (به این دلیل که شما درحال سرکوب یک نیاز هستید و راه برآورده کردن یک نیاز سرکوب نیست، باید به شیوه درست کنترل بشه یا رفع بشه)
 • نداشتن تمرکز! خستگی!
 • حس عدم توانایی تسلط بر روی خود
 • صدمه دیدن بدن!!
 • و…

علاقه ای ندارم بیشتر درباره ضرر های سرکوب صحبت کنم فقط این چند مورد رو گفتم تا متوجه بشید اگر یکی از این هارو در موقع ترک خودارضایی داشتید، یعنی درحال سرکوب میل جنسی بودید که با این روش به هیچ وجه نمی تونید خودارضایی را ترک کنید و حتی در زمانی که آن را انجام نمی دهید دارید به خودتون صدمه وارد می کنید.

✪ اگر میل جنسی رو به شیوه درست کنترل کنیم چی؟

 • خودارضایی مثل خوردن یک پرتقاله! (آره یک پرتقال خوشمزه اس اما اگر برای ما ضرر داشته باشه اعتیادی بهش نداریم و خیلی راحت اون رو نمیخوریم، اگر حس کردیم به ویتامین C نیاز داریم به جای پرتقال از راه های جایگزین استفاده میکنیم! امیدوارم منظور اصلی من رو متوجه بشید!)
 • افزایش نیروهی اراده و انگیزه (اگر درست میل جنسی رو کنترل کنید و سرکوب نکنید، نیروی اراده و انگیزه شما بهتر ذخیره میشه اما نکته جالب و علمی اینه که به دلیل کنترل درست میل جنسی، شما اراده و انگیزتون هم افزایش پیدا میکنه! یعنی علاوه بر اینکه بخاطر انجام ندادن خودارضایی، اراده شما هدر نمیره بلکه بیشتر هم میشه)
 • زندگی خوب بدون اعتیاد! (این خیلی مهمه که لذت از زندگی ما مدیون یک چیزی نباشه که به ما ضرر میزنه، مخصوصا اگر به اون چیز اعتیاد داشته باشیم واقعا حالمون بد میشه اما اگر بتونید میل جنسی رو به شیوه درست که بهتون یاد میدیم کنترل کنید، این مشکل رو ندارید)
 • بهبود سیستم بدن (حتی عوارض هایی که به دلیل خودارضایی برای شما ایجاد شد، با کنترل درست و انجام ندادن اون، عوارض ها کم کم از بین میرن، مثل زودانزالی یا …)
 • انرژی خیلی زیاد و حس خوب
 • حس تسلط بالا روی خودتون و زندگیتون و شرایط!
 • تمرکز بالاتر
 • و…

روزی که خودارضایی رو شروع کردی نمیخواستی اون رو ادامه بدی ولی بهش اهمیت ندادی

الان هم داری این متن رو میخونی و میتونی به اون اهمیت ندی و ممکنه باعث بشه دیگه هیچوقت به فکر ترک خودارضایی نباشی!

پس چرا همین الان شروع نمیکنی؟ همین الان که یک اشتیاقی برای ترک دارید، بهترین فرصت برای ترک کردنه

✪ اگر دوره ترک خودارضایی رو تهیه کردیم و ناراضی بودیم چی؟

مهم ترین هدف من اینه که با سایت ترک سریع بتونم افراد زیادی رو کمک کنم و علت اینکه این دوره رو رایگان پخش نکردم 2 دلیل مهم داره:

 1. وقتی برای چیزی مبلغی بپردازید حتی هزار تومن، ارزش اون چیز رو خیلی بیشتر درک می کنید
 2. برای اینکه هزینه های سایت ترک سریع تامین بشه و بتونم هزینه تبلیغات سایت رو بدم تا به عده بیشتری کمک کنم

بنابرین طبق این 2 مثالی که زدم امیدوارم هدف خالصانه و دوستانه من رو درک کرده باشید، برای همین واقعا اگر حس کردید که دوره بدرد شما نخورده یا از دوره خوشتون نیومده، بدون هیچ چون و چرایی تمام پول شما رو درکمتر از 12 ساعت بازگشت میدیم.

 • شماره تماس من: 09935768389
 • آیدی تلگرام من: @TarkSari1
 • جیمیل: TarkSari.ir@gmail.com

بنابرین با تضمین 100 درصد خرید کنید! اگر ناراضی بودید بدون اینکه دلیل را از شما بخواهیم می توانید مبلغ خود را پس بگیرید. این تضمین من برای اینکه به کاملا به محصول خودم اعتقاد دارم چون واقعا چیزی بود که خودم درگیرش بودم و با صد ها شکست و صدها ساعت مطالعه تونستم اون مشکل رو حل کنم. این تضمین برای اینکه که شما دیگه دلیلی برای به تعویق انداختن ترک خودارضایی نداشته باشید. پس امیدوارم که خیلی جدی شروع کیند

آیا 1472 نفری که این دوره رو خریداری کردند و موفق به ترک شدند، اتفاقی بود؟

قیمت دوره: 199 هزار تومان

تخفیف ویژه به مدت محدود

قیمت جدید: فقط 99 هزار تومان!!

دکمه پرداخت

 

✪ چطوری این دوره رو خریداری کنم؟

کافیه که روی دکمه سبز رنگ پرداخت آنلاین و تحویل فوری کلیک کنید، اطلاعات خودتون رو بنویسید و بعد وارد صفحه درگاه امن شاپرک که پروتکل HTTPS دارد می شوید که پس از پرداخت آنلاین وجه به صورت اتوماتیک می توانید لینک دانلود محصول را مشاهده کنید. لطفا پس از پرداخت از سایت خارج نشوید، زیرا پس از پرداخت لینک دانلود مستقیم دوره برای شما به نمایش گذاشته می شود.

آیا قیمت دوره منصفانه است؟

دوستان عزیز توجه داشته باشید که حجم دوره با مطالب تکمیلی حدودا 5 ساعت می باشد که توسط بهترین گوینده با بهترین کیفیت ضبط شده (بنده فایل رو به صورت متنی تایپ کردم و به گوینده ای کاردرست دادم که اون رو به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تبدیل به صورت کنه) و اگر شما 99 هزار تومن رو تقسیم بر 5 کنید، یعنی حدودا بابت هر ساعت فقط 20 هزار تومان پرداخت می کنید! توجه داشته باشید که قیمت یک ساعت مشاوره درحال حاضر حداقل 80 هزار تومان می باشد و شما علاوه بر این 5 ساعت مشاوره حرفه ای، می توانید سوالات خود را در تلگرام از بنده بپرسید.

لطفا بعد از گوش دادن به دوره نظر خودتون رو در تلگرام یا کامنت های همین قسمت برای ما ارسال کنید تا توی سایت قرار بدیم

اگر دوست دارید بدونید علت خودارضایی چیه و چه ضرر های جسمی و روانی برای شما داره می تونید از این آکاردئون ها استفاده کنید. کافیه روی هر سرتیتر کلیک کنید تا توضیحات زیر اون برای شما به نمایش گذاشته بشه.

ترک خودارضایی

خودارضایی یکی از روش‌های تحریک جنسی در آقایان و خانم ها است که در آن نیازی به شریک جنسی نبوده و افراد با تحریک اندام‌های جنسی خود، می‌توانند لذت جنسی و ارضا شدن را تجربه نمایند. عمل خودارضایی پدیده ای است که علاوه بر انسان ها در سایر پستانداران نیز دیده شده است. در بین انسان ها، عمل خودارضایی یک امر خیلی شایع و رایج است که نمی توان به طور دقیق حدس زد چه تعداد افراد درگیر آن هستند. خودارضایی کاری به سن و سال یا نوع تاهل ندارد؛ بنابراین هم افراد متاهل و هم مجرد می توانند خودارضایی را به طور مداوم انجام داده و به ارگاسم برسند. خودارضایی عملی است که انجام آن به صورت طولانی مدت و شدید، مشکلات بسیار سخت و جبران نشدنی را برای افراد ایجاد می کند.

این کار علاوه بر مشکلات روحی و جسمی، افراد را دچار فشار روانی و احساس گناه بسیار زیادی کرده و می تواند روی زندگی شخصی شان تاثیرات بدی بگذارد. اغلب افرادی که دچار اعتیاد به خودارضایی می شوند، نمی توانند در برابر آن مقاومت کنند. ما در این مقاله سعی کردیم به بررسی مبحث خودارضایی در خانم ها و آقایان پرداخته و عوارض آن را در زندگی شخصی و اجتماعی افراد بررسی کنیم. به یاد داشته باشید ترک خودارضایی می تواند شما را از بسیاری از آسیب ها دور نگه دارد. بنابراین اگر قصد ترک خودارضایی دارید، همراه ما بمانید.

خودارضایی در جنس مذکر معمولا از سنین ۱۲ سالگی شروع شده و می تواند تا سنین بالاتر ادامه داشته باشد. در پسران جوان معمولا در دوره بلوغ و با کشف ارتباطات جنسی و اطلاعات کامل تری در این زمینه، برخی افراد به سمت خودارضایی کشیده می شوند. در گذشته اطلاعاتی که در زمینه رابطه های جنسی مطرح است بسیار کمتر بوده و گستردگی آن به اندازه امروز نبود. در حال حاضر با گسترش اینترنت و پخش شدن اطلاعات مختلف تنها با چند کلیک، مردان بدون تجربه رابطه جنسی فهم کاملی از روابط جنسی و شیوه انجام آن داشته و از این رو گرایش آن ها به سمت اعمال جنسی مثل خودارضایی بسیار بیشتر شده است و چون فکر می کنند دچار اعتیاد به خودارضایی نمی شوند، در اوایل کار اصلا حتی به ترک خودارضایی هم فکر نمی کنند!

معمولا پسران جوان و مردان متاهل بیشتر از دختران و خانم های متاهل به خودارضایی پرداخته و ساعات بیشتری را برای انجام این عمل صرف می‌کنند. از این رو می توان گفت مشکلات جنسی که ناشی از این کار است، در آقایان بیشتر از خانم ها دیده می شود برای همین ترک خودارضایی برای آقایان مهم تر است. برای پسرهایی که دست به خودارضایی می زنند، علاوه بر اضطراب و فشارهای روانی ممکن است یافتن مدل‌های روابط جنسی نیز دلیلی برای انجام این کار باشد. آن‌ها برای شناخت بهتر روابط جنسی به دنبال کسب اطلاعات به روش های مختلف بوده و در نهایت به انجام این کار کشیده می شوند.

خودارضایی در خانم ها نسبت به آقایان کمی تفاوت دارد. به طوری که دختران ممکن است در سنین بسیار پایین متوجه قابلیت خودارضایی شوند. آن ها از این سنین احساس می کنند که با تحریک کردن کلیتوریس و دست زدن به آلت جنسی خود، می توانند به لذت برسند اما این لذت تا زمانی که کاملا متوجه این عمل نشوند برایشان گنگ و عجیب است. دختران در سنین پایین با استفاده از روش‌های مختلفی مثل استفاده از فشار آب و یا فشار آوردن به کلیتوریس و دیگر قسمت‌های اندام تناسلی خود، به این لذت دست پیدا کرده و حتی ممکن است به آن عادت کرده و تا سنین بزرگسالی نیز انجام این دست کارها همراه آن ها باشد پس بنابرین هرچه زودتر اقدام به ترک خودارضایی کنند بهتر است. طبق تحقیقاتی که دانشمندان حوزه های مختلف ترتیب داده و نتایج آن را تلفیق کرده اند، خودارضایی برای دختران و خانم ها بیشتر راهی برای تجربه کردن عواطف و احساسات جنسی است.

به طوری که آن‌ها در سنین جوانی عشق و میل جنسی را به صورت یک موضوع کلی و درهم دیده و بر خلاف آقایان، موضوعات جنسی برایشان یک امر مهم و تاثیرگذار نیست. آن ها بیشتر با رسیدن به این عواطف و تخیلات فکری خود سعی در ارضای جسمی و بیشتر روانی دارند. از این رو درمان خودارضایی در خانم ها راحت تر از آقایان بوده و البته روش های ترک خودارضایی در هر دو گروه تقریبا یک سری عناوین و راهکارها است.

علت خودارضایی

طی تحقیقات گسترده محققان از افرادی که دچار اعتیاد به خودارضایی بودند انجام پذیرفت، نتایج جالبی حاصل شد! خودارضایی جزو عاداتی است که ریشه دار بوده و انجام آن دلیل دارد. در ادامه به رایج ترین دلایل انجام عمل خودارضایی در آقایان و خانم ها پرداخته ایم که شما با فهمیدن این مسائل می توانید راحت تر اقدام به ترک خودارضایی کنید زیرا شما دلایل انجام عمل را آگاهانه متوجه خواهید شد.

نداشتن شریک جنسی و یا در دسترس نبودن او

مهم ترین دلیل خودارضایی مخصوصا در آقایان، در دسترس نبودن شریک جنسی و یا نداشتن شریک جنسی می باشد. این حالت بیشتر در افراد جوان تر دیده شده و در مردان متاهل معمولا این مشکل وجود نداشته و دلیل خودارضایی موارد دیگر است. پسرهای تازه به بلوغ رسیده و جوانی که معمولا از شریک جنسی برخوردار نیستند، بیشترین طیف افرادی را تشکیل می دهند که دچار بیماری خودارضایی شده اند. اما این دلیل درست نیست که بگویید چون شریک جنسی ندارم پس ترک خودارضایی کاری بیهوده است!

جالب است بدانید عکس این موضوع نیست وجود دارد. یعنی احتمال این که مردان و زنانی که دارای روابط جنسی منظم و مرتب هستند به خودارضایی دچار شوند بسیار بالاست و گاهی به دلیل نبود شریک جنسی دست به انجام این عمل می‌زنند.

نداشتن رضایت از زندگی زناشویی و روابط جنسی با همسر

عدم رضایت از روابط جنسی یکی از دلایل انجام این عمل است. افرادی که نمی‌توانند در روابط جنسی خود احساس رضایت کافی داشته و یا لذت خوبی را تجربه کنند به این عمل روی می‌آورند. لازم است بدانید که نداشتن رضایت از زندگی زناشویی و روابط جنسی با همسر که یکی از عوامل اصلی خودارضایی در افراد متاهل است، یکی از دلایل اصلی طلاق در کشورهای مختلف نیز می باشد.

داشتن رفتارهای وسواسی و از روی اجبار

طیفی از بیماری‌های روانی به نام وسواس وجود دارد که در آن فرد مبتلا رفتارهایی شبیه به وسواس داشته و نمی‌تواند در مقابل انجام آن مقاومت کند. یعنی انجام دادن یا ندادن یک کار مشخص عملا دست فرد نبوده و هیچ اختیاری از خود ندارد. معمولا افرادی که به شکل وسواسی به انجام خودارضایی می‌پردازند، لذت زیادی از انجام این کار نبرده و تنها به عنوان یک اعتیاد و عادت آن را انجام می دهند. ترک خودارضایی به شدت به این افراد بیشتر توصیه می شود زیرا این افراد توان متوقف کردن این عمل را نیز نداشته و ممکن است به همین دلیل آسیب های شدیدی در انتظارشان باشد.

داشتن استرس زیاد و یا بیماری‌های جسمی مرتبط با این کار

جالب است بدانید افرادی که در شرایط پراسترس شغلی و تحصیلی قرار دارند نیز ممکن به طور حاد به انجام عمل خودارضایی پرداخته و استرس و اضطراب خود را از این طریق رفع کنند. استرس به صورت کلی عامل بسیار مهمی در انجام خودارضایی در دخترها و به خصوص پسرها می باشد. افرادی که در شرایط سخت و استرس خودارضایی می‌کنند، معمولا پس از انجام آن استرس کمتری داشته و فکر آن ها آرام تر خواهد بود و فکر می کنند اگر اقدام به ترک خودارضایی کنند نمی توانند استرس خود را رفع کنند که این کاملا اشتباه است! اگر شما کمی تحقیق کنید می توانید هم اقدام به ترک خودارضایی کنید و هم استرسی نداشته باشید، در بخش راه ها و روش های ترک خودارضایی کامل این موضوع را توضیح داده ایم.

همچنین در زمان ابتلا به بیماری‌های مختلف نیز دیده شده که افراد میل بیشتری به خودارضایی داشته و این عمل را به طور شدیدتری انجام می دهند. نکته جالب در این بین است که که این میل به رابطه جنسی چیزی شبیه به یک واکنش طبیعی و تکمیلی بدن است. چرا که خودارضایی باعث افزایش اثر سیستم ایمنی بدن شده و گلبول‌های سفید خونی را افزایش می‌دهد. از این رو با ایجاد رابطه جنسی یا خودارضایی، بدن می تواند مقاومت بیشتری از خود در برابر بیماری نشان دهد.

داشتن اختلالات جنسی مختلف

علاوه بر این موارد سایر اختلالات جنسی نیز می تواند باعث انجام عمل خودارضایی در خانم ها و آقایان شده و این افراد را با مشکلات زیادی روبرو کند.

اصلی ترین دلایلی که می تواند باعث خودارضایی در خانم ها و آقایان شود را در این قسمت بیان کردیم. لازم است بدانید که خودارضایی می‌تواند دلایل متفاوت دیگری هم داشته باشد.

در این قسمت توضیح می دهیم که چگونه خودارضایی را ترک کنیم؟ چه راه هایی برای ترک خودارضایی وجود دارد؟ به نظر من مهم ترین کار این است که شما در رابطه با این موضوع کاملا آگاه شوید، یعنی ابتدا آگاه شوید که علت های خودارضایی چیست و چه ضرر هایی دارد، اینکار باعث می شود منطقی تر فکر کنید و کمتر به سمت آن بروید، برای همین است که در این مقاله در رابطه با خیلی موارد صحبت کرده ایم و فقط راه های ترک خودارضایی را بیان نکرده ایم. اما در این بخش که هر هفته آپدیت می شود، یک راه به شما معرفی می کنیم.

1. تفکر اشتباه در رابطه با ترک خودارضایی نداشته باشید!

متاسفانه بدترین تفکری که در این رابطه وجود دارد این است که فکر می کنید چنین چیزی ممکن نیست زیرا بعضی از دوستانتان با توجه به تجربیات شخصی خودشان گفته اند که برای مثال حتی یک سال هم ترک کرده اند اما دوباره به این سمت بازگشتند، این اصلا دلیل منطقی برای این مورد نیست که فکر کنید ترک آن غیر ممکن است. ده ها هزار موارد وجود دارد که در بدترین نوع اعتیاد جنسی بوده اند اما به راحتی توانستند خودارضایی را ترک کنند، پس این فکر مسموم را از ذهن خود بیرون بیاندازید زیرا این مورد علمی و روانشناسی اثبات شده که شما می توانید به راحتی آن را ترک کنید.

2. برای ترک خودارضایی بیکار نباشید!

یکی از مهم ترین علت های انجام خودارضایی این است که شما فکر می کنید چون بیکار هستید یا وقت اضافی دارید، بهتر است که وقتتان را اینگونه صرف کنید، برای همین از الان شروع کنید و یک کاغذ رو به روی خود بگذارید و بنویسید وقتی که بیکار بودم چه کاری انجام دهم، برای مثال یک قسمت انیمیشن ریک اند مورتی را نگاه کنم! یا گیم بازی کنم یا هر چیز دیگر، پیشنهاد ما این است مواردی را بگذارید که به آنها علاقه دارید زیرا اگر اهل ورزش نباشید و بخواهید در موارد بیکاری به جای خودارضایی، ورزش کنید، ترک خودارضایی برایتان سخت می شود زیرا مغز شما می بیند که ورزش کردن خیلی سخت تر است تا خودارضایی کردن و ترجیح می دهد که سمت ورزش نرود، اما بعد از دو سه ماه می توانید به جای گیم یا فیلم دیدن، ورزش را جایگزین آن کنید.

3. برای ترک خودارضایی علت انجام را بنویسید

این خیلی مهم است که پس از انجام هر بار خودارضایی فورا (حداکثر یک ساعت زمان دارید) ، علت آن را در کاغذ یا تلفن همراه خود یادداشت کنید، این کار باعث می شود شما به صورت آگاهانه بفهمید مشکل از کجاست اما به شرطی که این علت را ریشه ای بنویسید نه سطحی!

برای مثال شما روز بعد امتحان دارید و درحال حاضر درس های امتحان را خوانده اید و بیکار هستید، برای همین می روید و خودتان را با عکس ها و فیلم های مستهجن تحریک می کنید و سپس اقدام به انجام خودارضایی می کنید. اگر بخواهید علت خود را ریشه ای پیدا کنید باید پس از هر علت چرا بگذارید، برای مثال اولین علت این بود که شما بیکار بودید، چرا بیکار بودید؟ چونکه برنامه ای برای زمان بیکاری خود نداشتید! این نکته خیلی مهمی است، این یعنی شما باید یاد بگیرید از قبل برای زمان هایی که بیکار هستید برنامه بچینید تا بار بعدی اگر با چنین شرایطی رو به رو شدید اقدام به خودارضایی نکنید.

یا شاید بتوانید حتی خیلی حرفه ای تر به این قضیه نگاه کنید، مثلا با خود بگویید چونکه استرس داشتم، می خواستم استرس خودم را رفع کنم و اقدام به خودارضایی کردم، پس بهترین راه این است در اینترنت راه های مدیریت استرس را بخوانم یا اینکه استرسم را با چیز دیگری رفع کنم مانند بازی های کامپیوتری یا ورزش کردن.

5. تاثیر ورزش کردن در ترک خودارضایی

خیلی ها به دلیل اینکه فکر می کنند ورزش کردن تاثیر خاصی در ترک عادت های بدشان ندارند، این موضوع را نادیده می گیرند در حالی که مطالعات عملی و روانشناسی نتایج شگفت انگیزی را درباره تاثیر ورزش کردن در ترک عادت بد و ساخت عادت خود نشان می دهد، اگر شما با یک تبر کند بخواهید یک درخت را قطع کنید ممکن است انجام نشود یا به شدت کار سختی باشد که بعد از بار ها تلاش، بیخیال آن شوید، اما بهتر نیست ابتدا تبر خود را تیز کنید؟ این تبر درواقع اراده شماست و این درختی که قرار است قطع کنید، عادت بد شما، یعنی خودارضایی است. برای اینکه قطع شود ابتدا باید اراده خود را تا حدی قوی کنید، مطالعات علمی نشان می دهد که هرچه بخش پیشانی مغز شما قوی تر باشد، بهتر می توانید از تمرکز و نیروی اراده استفاده کنید و زمانی که هر بار به سمت عادت بد خود می روید، باعث کمتر استفاده شدن از این قسمت مغز و فعال شدن بیشتر بخش مرکزی مغز خود خواهید شد که این بخش مخصوص ذخیره عادت هاست. وقتی عادت خودارضایی در شما کاشته شود، ترک خودارضایی بسیار سخت است، بنابرین با روزانه 15 دقیقه پیاده روی ساده می توانید هم بخش پیشانی مغز خود را قوی تر کنید، هم اراده خود را بهبود ببخشید و هم باعث ساخت سلول های مغزی جدید شوید و هم از لحاظ روانی حال بهتری در طول روز داشته باشید، با اینکار خیلی راحت می توانید در مواقعی که هوس به سراغ شما آمد، اقدام به اینکار نکنید. بنابرین برای ترک خودارضایی، ورزش کردن و فعالیت بدنی را به شدت جدی بگیرید.

6. برنامه غذایی مناسب برای ترک خودارضایی

خیلی ها سال می پرسند برای ترک خودارضایی و کاهش شهوت چه چیزی بخوریم؟ چطوری میشه با اصلاح برنامه غذایی اقدام به ترک خودارضایی کرد؟ خب در قدم اول باید این موضوع رو بگم که مهم ترین عامل در ترک خودارضایی عوامل بالا هستند ولی به این معنا نیست که شما نخواهید این نکته ششم را انجام دهید، وقتی به راحتی می توانید آن را انجام دهید چرا که نه؟ وقتی که می دانید اگر وسوسه شوید چقدر پشیمان می شوید و چقدر عوارض دارد، چرا که نه؟ پس همین الان اقدام به تهیه این لیست کنید تا خیلی راحت تر بتوانید اقدام به ترک خودارضایی کنید. برخی از خوراکی های مناسب برای کاهش شهوت و ترک خودارضایی:
 1. سرکه اصل و طبیعی (نصف استکان برای فروکش کردن شهوت)
 2. لیمو طبیعی (ترش یا شیرین بودن فرقی ندارد)
 3. دم نوش هایی از جمله: عناب، ریواس، پنج انگشت و...
 4. کاهو + سیب

مواردی که در بالا دیدید برخی از موارد ترک خودارضایی در طب سنتی بودند که تاثیر خوبی می تواند در ترک شما داشته باشد به شرطی که موارد بالایی که گفتیم را کامل درک کرده باشید و رعایت کنید زیرا از اهمیت بالایی برخوردار هستند و نکته دیگر اینکه برای ترک خودارضایی تا جای ممکن از پرخوری و خوردن فست فود و غذاهای تند پرهیز کنید.

تاثیر خودارضایی

این عمل از جهات مختلفی می تواند روی شما و سلامتی بدنتان تاثیر منفی بگذارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

کاهش سلامتی بدن و سستی عضلات

به طور متوسط در مردان، حدود 4 تا هفت روز (یک هفته) طول می کشد تا مایع منی تولید شود. البته شایان ذکر است که این موضوع به خود فرد هم بستگی داشته و ممکن است در افراد مختلف این تاریخ کمتر یا بیشتر باشد. هر چقدر مواد معدنی، پروتئین و مواد غذایی سالم و مقوی در بدن افراد بیشتر باشد، کیفیت مایع منی نیز بیشتر بوده و قدرت باروری افراد بیشتر است و ترک خودارضایی باعث افزایش این کیفیت می شود. افرادی که به طور مداوم خودارضایی کرده و این مایع را از بدن خود خارج می کنند، سطح عمومی سلامتی شان را به دلیل از دست رفتن این مواد مغذی با کاهش روبرو کرده و بدن را زمینه ساز انواع و اقسام اختلالات و بیماری ها می کنند.

کاهش سلامتی استخوان ها و پوکی استخوان

اگر کسی به طور شدید به انجام عمل خودارضایی مبتلا شود و این عمل را 8 تا 10 بار در هفته به مدت حداقل 6 ماه انجام دهد، بدون شک دچار مشکلات استخوانی شده و مواردی مثل پوکی استخوان، ضعیف شدن آن و ... را نزدیک تر از همیشه به خود می بیند. خودارضایی مکرر در بازه های زمانی طولانی مدت باعث می شود بخشی از استخوان که شامل فسفر، کربن و سایر مواد معدنی استخوانی است با کاهش کیفیت شدید روبرو شده و در نتیجه فرد احساس کند که زانوها و مفاصلش موقع راه رفتن صدا می دهند. معمولا این اتفاق در آقایان بیشتر از خانم ها دیده شده و مردان بیشتر درگیر آن می شوند. فراموش نکنید افرادی که دچار پوکی استخوان و ضعیف شدن آن می شوند، در سنین بالاتر با مشکلات بسیار وحشتناکی روبرو خواهند شد. بنابراین اگر برای سلامتی خودتان در سنین بالاتر ارزش قائلید، بهتر است راه های ترک خودارضایی را سریع تر پیش ببرید.

تغییرات چهره و لاغر شدن صورت افراد

جالب است بدانید عمل خودارضایی می تواند روی چهره افراد نیز تاثیر منفی و نامطلوبی گذاشته و آن ها را زشت تر و ضعیف تر نشان دهد. معمولا کسانی که به دفعات زیاد عمل خودارضایی را انجام می دهند، بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی دچار کوچک شدن گونه ها و باریک شدن صورت می شوند.این یعنی خودارضایی نه تنها روی سلامتی شما تاثیر می گذارد، بلکه چهره تان را نیز با تغییرات بدی همراه می کند. از طرف دیگر، با اینکه جوش جوانی مساله طبیعی و عادی محسوب می شود، اما افرادی که عمل خودارضایی را زیاد انجام می دهند، بیشتر دچار جوش و آکنه شده و در نواحی پیشانی و گونه این جوش و لک ها را می بینند اما جای نگرانی نیست زیرا بعد از چند ماه که اقدام به ترک خودارضایی کنید بدن شما به حالت قبل باز می گردد. بنابراین خودارضایی می تواند باعث بروز لکه هایی روی پوست صورت شده و در برخی موارد تقارن چهره را نیز از بین ببرد. این عامل برای افرادی که برای زیبایی چهره شان اهمیت قائلند بسیار مهم بوده و اگر دوست دارند با مشکلات یاد شده روبرو نشوند، بهتر است هر چه سریع تر خودارضایی را ترک کرده و زندگی عادی شان را پیگیری کنند.

بی حال بودن و احساس ضعف همیشگی در افراد

ضعف، فقدان قدرت جسمی و یا ماهیچه ای است و این احساس که تلاش زیادی برای حرکت دادن بازوها، پاها و یا ماهیچه های دیگر لازم است، می باشد. اگر ضعف ماهیچه ای نتیجه درد باشد، فرد ممکن است قادر به انجام کار با ماهیچه ها باشد، اما آسیب خواهد دید. یکی دیگر از عوارض خودارضایی، بی‌حالی و ضعف همیشگی می باشد. اغلب افرادی که خودارضایی می کنند، پس از انجام این کار دچار بی‌حالی و ضعف همیشگی خواهند شد

آسیب دیدن آلت تناسلی در مردان و زنان

جالب است بدانید استمناء به صورت پرتکرار می تواند باعث آسیب دیدن واژن خانم ها یا آلت تناسلی آقایان شود. به طوری که در برخی موارد حتی ممکن است مردانی که زیاد خودارضایی می کنند، دچار نوعی بیماری عجیب به نام پیرونی شوند که حتی اگر بعد از آن هم اقدام به ترک خودارضایی کنید این مسئله حل نمی شود! بیماری پیرونی بیماری اکتسابی است که به دلایل مختلف رخ داده و طی آن آلت تناسلی مردان دچار کجی و انحراف می شود. خانم هایی که به صورت مداوم خودارضایی می کنند، پس از مدتی با مشکلاتی مثل تیرگی واژن، شل شدن آن و از بین رفتن زیبایی و شادابی این عضوشان روبرو می شوند.

تاثیر منفی روی روابط جنسی

همان طور که می دانید خودارضایی یک عمل انفرادی و شخصی است که در صورت تکرار و تداوم بیش از اندازه می تواند زندگی جنسی شما با همسرتان را با اختلال جدی روبرو سازد. اگر عادت کنید که خودتان به تنهایی با کمک خودارضایی به لذت جنسی و ارگاسم برسید، ذهن و بدن شما فقط به واکنش های انفرادی پاسخ داده و در نتیجه ممکن است در روابط زناشویی با همسرتان دچار مشکلات شدیدی شدید که در نهایت به جدایی شما منجر می شود. همچنین خودارضایی می تواند باعث شود از فعالیت جنسی لذت نبرده و این عمل برای شما خسته کننده شود.

افرادی که به خودارضایی و استمنا اعتیاد پیدا می کنند، بیش از سایر افراد تمرکزشان را از دست داده و نمی توانند در مسائل مختلف به طور صحیح تصمیم گیری کنند. این افراد اعتماد به نفسشان را نیز از دست داده و در جمع های مختلف احساس ناتوانی می کنند. معمولا کسانی که به طور حاد به انجام عمل خودارضایی می پردازند، افرادی هستند که از حضور در جمع های مختلف گریزان بوده و ترجیح می دهند تنها باشند اما با ترک خودارضایی همین افراد می توانند دوباره مانند قبل خوب شوند. طی تحقیقاتی که از دانش آموزان به عمل آمده، اثبات شده است که دانش آموزان مبتلا به خودارضایی نمی توانند به خوبی روی درس و فعالیت های مدرسه تمرکز کرده و همین علت می تواند نه تنها در آینده شان تاثیرگذار باشد، بلکه در سنین بزرگ سالی نیز در عملکرد اجتماعی شان اختلال ایجاد کند. از این رو خودارضایی را می توان یک عامل بازدارنده در موفقیت اجتماعی افراد دانست.

یکی دیگر از مشکلات خودارضایی، تاثیر منفی آن روی انزال طبیعی افراد است. این تاثیر معمولا در خانم ها به شکل دیرانزالی و در آقایان به شکل زودانزالی رخ می دهد. در ادامه این دو حالت را بررسی کرده ایم.

زودانزالی مردان

یکی از مشکلات اساسی که پس از خودارضایی برای افراد ایجاد می شود، زودانزالی و یا دیرانزالی آن ها است. بخش مهم و البته مضری که همیشه در این عمل وجود دارد، این است که افراد معتاد به خودارضایی دیر یا زود دچار زودانزالی و یا دیرانزالی می شوند. ابتدا باید با زودانزالی شروع کرد. معمولا در بیشتر حالات، خودارضایی در مردان در یک حالت و شکل رخ داده و مرد ها ترجیح نمی دهند که همان موقع حالت های دیگری را امتحان کنند. از این رو مغز احساس می کند که تنها همان حالت برای ارگاسم و رسیدن به لذت جنسی وجود داشته و تنها بایستی از همان روش پیروی کند.

این اتفاق باعث می شود که مرد در هنگام رابطه جنسی با همسر خود، تنها با یک تحریک ساده و در همان ابتدای رابطه به ارگاسم نزدیک شده و نتواند خود را کنترل کند. حال مرد اگر بخواهد زودانزالی خود را درمان کند، علاوه بر ترک خودارضایی نیاز دارد که زمان زیادتری را صرف خوردن دارو های مختلف و کنترل خود در رابطه جنسی کند. این حالت معمولا برای بسیاری از مردان غیر قابل تحمل بوده و آن را دنبال نمی کنند. به همین علت زودانزالی عموما در مردها بیش از زنان رخ می دهد.

دیرانزالی زنان

این اتفاق در زنان در قالب دیرانزالی ظاهر می شود. از آن جایی که زنان در رابطه جنسی معمولا عاطفه بیشتری نسبت به مرد ها خرج می کنند، از این رو در هنگام انجام این کار از راه های مختلفی خودشان را امتحان می کنند تا به نتیجه نهایی برسند و این یعنی ذهن این افراد از همان اول احساس می کند که باید راه های مختلفی را امتحان کند. این حالت باعث می شود که زن در انجام رابطه جنسی ناموفق بوده و خیلی دیر به انزال کامل برسد. زیرا نیاز دارد که راه های مختلفی را انجام دهد و شریک جنسی او ممکن است در انجام این کار ناموفق و یا خسته شود. به همین دلیل است که دیرانزالی شهرت بیشتری در زنان داشته و وجود هر یک از این حالت ها، رنج زیادی را در خود فرد و رابطه ایجاد می کند.

تاثیر دیرانزالی و زودانزالی در رابطه جنسی افراد

دیرانزالی و زودانزالی اثراتی است که بر اثر تداوم خودارضایی در زنان و مردان رخ داده و هرکدام می تواند به سرعت رابطه را نابود کند. چرا که یکی از ارکان مهم هر رابطه‌ عاطفی و زندگی مشترک، وجود یک شریک جنسی مناسب است که بتواند طرف مقابل را به خوبی ارضا کرده و تجربه خوبی را برای هر دو رقم است. بهتر است قبل از این که اتفاقات ناگواری رخ دهد، برای داشتن یک رابطه جنسی مناسب و یک رابطه عاطفی پایدار، اقدام به ترک خودارضایی کرده و اگر دچار زودانزالی یا دیرانزالی شده اید، در کنار انجام راه های طبیعی حتما به یک پزشک معالج که تخصص بالایی در رفع این نوع مشکلات دارد مراجعه کرده و داروهای لازم را مصرف کنید تا درمان شما سریع تر رخ دهد. در آخر فراموش نکنید زودانزالی یا دیرانزالی با این که شاید برای خیلی ها مهم نباشد اما با گذر زمان به یک نقطه تاریک و عیب بزرگ تبدیل می شود که می تواند خرابی یک رابطه را به بار آورد.

تاثیر خودارضایی بر روی نازایی

بسیاری از افراد تصور می کنند خودارضایی تاثیر بسیاری زیادی روی باروری افراد دارد در حالی که این طور نبوده و تاثیر خودارضایی بر روی نازایی را نمی توان در شدت بالایی دانست. در حقیقت، خودارضایی تاثیر بسیار کمی بر روی نازایی داشته و نمی توان این دو را به هم مرتبط کرد. مگر اینکه میزان انجام خودارضایی در شخص بسیار بالا بوده و بر اثر این اتفاق به دستگاه جنسی وی آسیب وارد شده باشد. اگر بخواهیم کلی تر بگوییم، خودارضایی اصلا خود عمل خوب و مناسبی نیست و نمی توان آن را تحسین کرد و یا خوب دانست، اما به هر صورت طبق تحقیقاتی که انجام شده تقریبا تمام زنان و مردان این کار را حداقل برای یک بار هم که شده انجام داده و تجربه اش را داشته اند.

میزان از خودارضایی بر روی بچه دار شدن تاثیرگذار است؟

اگر بخواهید به طور دقیق تر بدانید که چه میزان از عمل خودارضایی می تواند روی باروری شده تاثیر بگذارد، می توان گفت اگر این کار را یک یا دو بار در هفته انجام دهید معمولا تاثیری در باروری ندارد. اما اگر تعداد خودارضایی بیش از این عدد باشد، باید حتما خود را به یک پزشک نشان دهید تا اعتیاد شما برطرف شده و از این که شما با مشکلی روبرو نیستید مطمئن شوید.

عدم تولید اسپرم کافی در مردان، مهم ترین تاثیر خودارضایی در ناباروری

یکی از مشکلاتی که در مردان رخ می دهد این است که اگر افراد خودارضایی را به طور مداوم  و زیاد انجام دهند، تولید اسپرم در بدن آن ها کم شده و اسپرم های باقی مانده کیفیت مناسبی برای باروری تخمک زن نخواهند داشت. این عامل می تواند باعث نازایی و تولد فرزندی ناقص شود که بسیار دردناک و دردسرساز است. به همین علت از جنبه های مختلفی می توان خودارضایی را به نازایی ربط داد و آن را بررسی کرد. حقیقت این است که امروزه ناباروری و نازایی در جوامع مختلف به شدت رشد پیدا کرده و همه گیری آن نسبت به سال های اخیر کاملا مشخص است. این ینی تعداد خانوار در کشور روز به روز کمتر می شود. می توان گفت شدت یافتن خودارضایی در جوانان، یکی از عوامل اصلی این جریان است که به رشد نازایی در جامعه منجر می شود. البته نباید فراموش کرد که اثر خودارضایی بر روی بچه دار شدن (به خصوص در خانم ها) کم است اما میزان اعتیاد به آن و بررسی جهات دیگر باعث می شود که خودارضایی نیز در نازایی و ناباروری مخصوصا در مردان رکن مهم و تاثیرگذاری باشد. اگر هنوز ازدواج نکرده اید و یا بچه دار نشده اید، حتما تمایل دارید فرزند سالمی داشته باشید. برای رسیدن به این هدف بهتر است که اقدام به ترک خودارضایی کنید و زندگی سالمی را برای خود و فرزندتان انتخاب کنید.

بسیاری از افراد، بیش از آن که از اثرات جسمی و فیزیکی خودارضایی آسیب ببینند، از اثرات روحی و روانی آن رنج می برند. باورهای اخلاقی، مذهبی یا فرهنگی باعث ایجاد این حالات شده و در اغلب موارد، احساس گناهی که سراغ فرد می آید بسیار آزاردهنده است. برخی از مشکلات روحی که در اثر خودارضایی در زنان و مردان اتفاق می‌افتد عبارتند از:

کاهش قدرت یادگیری و حواس پرتی

اعتیاد به خودارضایی باعث ایجاد مشکلات فکری و عدم تمرکز می شود؛ دانش آموزان و دانشجویانی که به این کار اعتیاد دارند، در طولانی مدت اثرات زیان بار خودارضایی را روی نمرات دروسشان مشاهده خواهند کرد. بسیاری از افراد گاهی فراموشی می‌گیرند و مسائل کوچکی را برای مدت کوتاهی به یاد نمی‌آورند. معمولاً این افراد در چنین شرایطی گمان می‌کنند که این فراموشی‌های کوچک نشانه‌های اولیه آلزایمر است؛ اما آلزایمر تنها دلیل فراموشی نیست. در بسیاری از موارد این چنین، خودارضایی عامل اصلی از بین رفتن قدرت تمرکز و حافظه بوده و برای آن که این مشکل حل شود باید راهکارهای ترک خودارضایی را انجام دهید.

 گوشه‌‏ گیری و دور ماندن از جوامع

افسردگی شدید به دلیل احساس تنهایی در ارضا شدن؛ این حالت در مردان بیش از خانم ها رخ می دهد و می تواند در طولانی مدت اثرات بسیار بدی داشته باشد. تمایل به گوشه گیری در افسردگی یکی از نشانه‌هایی است که در اغلب بیماران افسرده دیده می‌شود. همان طور که گفتیم، افسردگی یکی از عوارض روحی و روانی خودارضایی است که در مردان و زنان ایجاد می شود. اگر شما به طور حاد به خودارضایی دچار شوید، دیر یا زود دچار افسردگی و گوشه گیری خواهید شد. گوشه گیری باعث دور ماندن شما از اجتماع هم سن و سالان تان شده و می تواند روی روابط اجتماعی شما تاثیرات منفی بگذارد.

بی‏‌نشاطی و لذت نبردن از زندگی

ناتوانی در کسب لذت یکی از عوارض افسردگی حاد می باشد. در اعماق افسردگی اساسی هیچ چیز حتی لذت بخش ترین فعالیت ها یا شناخته شده ترین امکانات هم به چشم نیامده و به قولی هیچ کاری فرد را خوشحال نمی کند. در این هنگام، انسان از نظر هیجانی منجمد شده و احساسات او غیرفعال شده است. به نظر می رسد در مغز انسان فعل و انفعالاتی صورت می گیرد که در نشاط و احساس خوب داشتن اختلال به وجود می آورد. یکی از دلایلی که باعث ایجاد این فعل و انفعالات می شود، خودارضایی است. افرادی که خودارضایی می کنند معمولا افرادی هستند که از زندگی خود لذت نبرده و دچار افسردگی هستند.

پرخاشگری و بداخلاقی

 پرخاشگری حالتی عصبی است که می‌تواند باعث آسیب رساندن به دیگران از نظر عاطفی و جسمی شود. افراد که پرخاشگری می کنند، اطرافیان را با حرف‌ها یا حرکاتی که در کنترل فرد نیست، دچار آسیب روحی و جسمی می کنند. پرخاشگری در واقع مرزهای اجتماعی را نقض کرده و زیر پا می‌گذارد. یکی از عوارض اصلی خودارضایی پرخاشگری است. به طوری که اگر افراد خودارضایی کنند، اعصاب و روان آن ها به هم ریخته و عصبانیت آن ها در قالب پرخاشگری ظاهر می شود. این بداخلاقی و تندخویی تا زمانی ادامه دار است که شما به خودارضایی به چشم یک فعل آرام کننده نگاه کنید. در واقع ذهن شما با این شرط که خودارضایی شما را آرام می کند شکل گرفته و تا زمانی که این کار را انجام ندهید عصبانی هستید.

از بین رفتن اراده قوی و مشکلات در تصمیم گیری ها

به طور کلی هر رفتاری که انسان انجام می دهد معلول سه عامل انگیزه، نیاز و هدف است. به عبارت دیگر در کنار هر رفتاری مثلث انگیزه، هدف و نیاز به چشم می خورد. اگر فردی به بیماری خودارضایی حاد دچار شود، این سه عامل را نخواهد توانست در کنار یکدیگر قرار داده و از این رو دچار ضعف اراده می شود. هنگامی که افراد خودارضایی می کنند، احساس پشیمانی سراغ آن ها می آید و معمولا پس از این احساس افراد سعی در ترک خودارضایی دارند. اگر شخص نتواند اقدام به ترک خودارضایی نشان دهنده ضعف اراده وی می باشد. این ضعف اراده در کارهای دیگر نیز برای فرد وجود داشته و می تواند زندگی شخصی او را تحت تاثیر قرار دهد.

ترک خودارضاییخودارضایی بیماری ای است که علاوه بر اثرات مخربی که در سلامت افراد می گذارد، آن ها را دچار اعتیاد کرده و این اعتیاد می تواند در آینده اثرات بسیار زیان باری را برای فرد معتاد به وجود بیاورد. جالب است بدانید احساس اعتیاد و وابستگی به هرچیز از جمله خودارضایی، از طریق ترشح دو هورمون دوپامین و اندورفین در مغز ایجاد می شود که همین عامل باعث می شود در اوایل ترک خودارضایی با سختی ترک مواجه شوید. دوپامین هورمونی است که وظیفه آن انتقال پیام های عصبی به مغز است. پیام هایی که این هورمون به مغز ارسال می کند باعث ایجاد احساس لذت در شما می شود.

اندورفین نیز موقعی که دچار استرس می شوید و یا فعالیت بدنی می کنید آزاد می شود و باعث کاهش تنش و اضطرابتان می شود. هنگامی که شخصی خودارضایی می کند، بدن وی به صورت همزمان دوپامین و اندورفین آزاد کرده و از این رو سعی می کند نیاز بدن را برطرف کند. هر چه دفعات استمناء و خودارضایی در فرد رو به افزایش رود، مغز وی مجبور می شود مقدار بیشتری از این هورمون ها را ترشح کرده تا سطح استرس بدن کاهش پیدا کند.

تاثیر اعتیاد به خودارضایی روی بدن

از آن جایی که وظیفه این هورمون ها کاهش سطح استرس و اضطراب بدن است، بنابراین افرادی که بیشتر اوقات با تنش و اضطراب مواجه هستند معمولا بیشتر از سایرین خودارضایی می کنند. زمانی که فرد به خودارضایی اعتیاد پیدا می کند و این عمل را به طور مداوم انجام می دهد و ترک خودارضایی برای آن بسیار سخت خواهد شد، در واقع به ترشح هورمون های دوپامین و اندورفین وابستگی پیدا کرده است. این یعنی شما به صورت ناخودآگاه مجبور هستید عملی که شما را معتاد کرده است انجام دهید تا هورمون های یاد شده ترشح و شما را آرام کند. اعتیاد به خودارضایی نیز مثل هر اعتیاد دیگری  رفته رفته و با گذشت زمان لذت خود را از دست می دهد. چرا که با گذشت زمان اثر اولیه ترشح این دو هورمون کمرنگ شده و فرد برای اینکه به همان احساس لذت سابق دست پیدا کند مجبور می شود بیشتر خودارضایی کند. وقتی عمل خودارضایی بیشتر انجام می شود، سطح بیشتری از دوپامین و اندورفین در بدن ترشح شده و فرد را آرام می کند. آزاد شدن دوپامین در مغز، احساساتی مشابه با مصرف هروئین ایجاد می کند. بنابراین اعتیاد به خودارضایی نیز از جهاتی کاملا شبیه به اعتیاد به مواد مخدری مانند هروئین می باشد.

خودارضایی یکی از مشکلات رایجی است که امروزه بسیاری از جوانان و حتی افراد متاهل را گریبان گیر خود کرده است. در واقع افراد با خودارضایی، بدون آن که به شریک جنسی و همسرشان دسترسی داشته باشند، با تحریک اندام های جنسی خود به حالت ارگاسم یا همان نهایت لذت جنسی می رسند. مشکلاتی که خودارضایی برای افراد به وجود می آورد، تنها به مشکلات فیزیکی و جسمی منجر نشده و می تواند کسانی که به آن اعتیاد دارند را دچار اختلالات روحی و روانی شدیدی کند. از تاثیرات جسمی که خودارضایی روی افراد می گذارد می توان به کاهش سلامتی استخوان ها، کاهش سلامتی بدن و سستی عضلات، بی حال بودن و احساس ضعف همیشگی، آسیب دیدن آلت تناسلی و ... اشاره کرد.

عوارض روحی و فکری خودارضایی نیز در مواردی همچون کاهش قدرت یادگیری و حواس پرتی، گوشه‌‏ گیری و دور ماندن از جوامع، پرخاشگری و بداخلاقی، احساس گناه و عذاب وجدان همیشگی و ... خلاصه می شود. ما این موارد را به صورت تخصصی بررسی کرده و شرح دادیم. اگر قصد دارید از این مشکلات و اختلالات دور بمانید، حتما راهکارهایی که برای ترک خودارضایی وجود دارد را انجام داده و سعی کنید سبک زندگی خود را به دور از این عمل زشت و حرام صورت دهید. امیدواریم مطالب گفته شده روی اعتقاد شما به خودارضایی تاثیرگذار بوده و باعث شود این عادت را هر چه سریع تر ترک کنید. شما می توانید سوالات و دیدگاه های خود را از طریق بخش نظرات به اطلاع ما و سایر کاربران برسانید.

113 دیدگاه

 1. سلام ببخشید میخواستم بدونم اگر سوالی داشتیم راجب این موضوع توی تلگرام میتونیم بپرسیم؟

  • سلام، بله این دوره پشتیبانی داره و خوشحال میشیم که سوالات کاربران رو بفهمیم تا بتونیم در آپدیت های بعدی راجب این مباحث هم بیشتر صحبت کنیم.

  • سلام
   من مبلغ دوره رو پرداخت کردم ولی لینکی دریافت نکردم. این موضوع رو ایمیل کردم ولی اونجا هم پاسخی نگرفتم لطفا لینک دانلود رو برام ایمیل کنید

   • سلام. بعد از پرداخت نباید از صفحه خارج بشید تا لینک دانلود به صورت خودکار نمایان بشه. پرداختتون تایید شده و لینک دانلود مجددا برای ایمیل شما ارسال شد. موفق باشید.

 2. Mohammad Javad

  با عرض سلام و خسته نباشید. خواستم تشکر زیادی کنم بابت ضبط این دوره چون واقعا اولین بار بود دیدم که کسی این مبحث رو به صورت ریشه ای برسی کنه، تازه شروع کردم و از همین حالا این حس رو دارم که موفق شدم توی مسیرم

  • سلام، سلامت باشید. خیلی خوشحالیم که این دوره برای شما مفید بوده، امیدواریم که همنقدر پر انرژی ادامه بدید.

 3. ناشناس

  حجم دوره چقدره؟ ینی چند مگه؟

  • سلام. به دلیل اینکه کیفیت فایل صوتی رو نخواستم پایین بیارم حجم 70 دقیقه فایل صوتی 40 مگابایت شده.

   • سلام
    من امروز تصمیم به ترک گرفتم دوره رو گوش دادم عالی بود
    عطش من برای ترک رو زیاد کرده
    امیدوارم بتونم کنترلش کنم
    سریع بعدی که پیام میدم تعداد روزهای کنترل شدم رو مینویسم
    فعلا بدرود

 4. سلاااام! واقعا نمیدونید که الان دارم این کامنت رو مینویسم چقدر حس خوبی دارم! چند تکنیک توی دوره گفته بودید که فکر میکردم تاثیر خاصی نداره اما این یک هفته اس که دارم از اون ها استفاده میکنم واقعا انرژی زیادی دارم، انقدر زیاد که حتی سرعت تایم رفته بالاتر 😅 منتظر آپدیت های بعدی هستم

  • سلام، خیلی خوشحالیم که این دوره برای شما مفید بوده، امیدوارم همیشه با همین انرژی بری جلو 🙂

 5. سلام
  میخواستم بدونم که این دوره فقط برای آقایونه یا خانوما هم میتونن استفاده کنن؟

  • سلام. خیر این دوره تک بعدی نیست و مبحث ترک خودارضایی همونطور که در صفحه اصلی توضیح دادیم چه برای آقایان چه خانم ها مضر هست، مطالبی که در دوره گفته شده ربطی به جنسیت نداره.

 6. علی بیاتی

  سلام میکنم خدمت تمام دوستان عزیزی که این کامنت رو میخونند، چون میدونم این کامنت تایید میشه. من کسی بودم که واقعا تحت تاثیر متن تبلیغ این صفحه قرار گرفتم و این دوره رو خریدم و واقعا مطالبی که در دوره گفته شد هیچ اغراقی با حرف هایی که توی این صفحه زده شد نداشت، اول یکمی تردید داشتم خودم چون چند بار از فروشگاهای اینترنتی خرید کردم و کیفیتشون بد بود اما ایندفعه واقعا فوق العاده بود، با توجه به این حجم اطلاعات مفیدی که دریافت کردم میتونم بگم واقعا قیمت دوره خیلی ناچیز بوده و امیدوارم هرکسی که با این دوره مثل من موفق به کنترل میل جنسیش شده، دیگران رو هم کمک کنه که دیگران هم بتونن به جای سرکوب کردن، میل جنسیشون رو کنترل کنند. باز هم از تیم محترم ترک سریع تشکر می کنم بابت زحماتی که میکشند.

  • سلام، خیلی ممنون بابت به اشتراک گذاری تجربه ای که داشتید، امیدواریم که بتونیم در آپدیت های بعدی خیلی بهتر هم باشیم.

 7. سلام خسته نباشید من دوره شما را تهیه کردم واقعا عالی بود و به همه توصیه می کنم اما من آنلاین گوش کردم و فکر کردم به ایمیلم ارسال میشه برای همین از سایت خارج شدم ولی خوب نیومده بود لینکش در ایمیل برای همین خواستم خواهش کنم بگید الان می تونم دوباره به دوره دست رسی داشته باشم یا نه

  • سلام، بله مشکلی نیست. در تلگرام پیام دهید یا به واتساپ شماره ای که در این صفحه گذاشتیم پیام دهید و 4 رقم آخر شماره کارت خود را بفرستید، پس از تایید شدن سفارش، لینک دانلود مجدد برای شما ارسال خواهد شد.

 8. سلام تضمینیه
  یعنی اگه پکیجتونو بخرم کاملا ترک خواهم کرد؟

  • سلام. بله ما این محصول تضمینی است و در صورت نارضایتی پس از خرید محصول می توانید با شماره تماس یا آیدی تلگرامی که گذاشتیم تماس بگیرید و درخواست بازگشت وجه بزنید تا کل مبلغ بازگشت داده شود.

 9. خیلی عالیه واقعا آگاهی زیادی پیدا کردم ممنونم من یه روزه تا الان گرفتم به همه پیشنهاد میکنم دمتون گرم منتظر آپدیت ها هستم.

  • سلام. باعث افتخاره، بله حتما درآینده آپدیت های بیشتری خواهد شد این بستگی به حجم سوالات کاربرانی دارد که دوره را تهیه می کنند، با این سوالات ما دید بهتری نسبت به شخصیت های مختلف به دست میاریم و دوره رو بهتر می کنیم.

 10. سلام وقتتون بخیر عذر میخوام من میخواستم چنتا سوال بپرسم ولی ایدی تلگرامتون نمیومد بالا راهی هست ایا؟

  • سلام. کافیست متن آیدی را در سرچ تلگرام وارد کنید تا آیدی نشان داده شود یا اینکه شماره تماس را سیو کنید و در واتساپ پیام دهید.

 11. امیررضا نجفی

  سلام
  حتمآ این دوره رو بگیرید من الان یک هفته و نیم هستش این کار را نکردم احساس شهوت بر من ایجاد نشده.با خرید این دوره می تونید شهوتتنون رو کنترل کنید
  ممنونم از شما که این وویس رو گذاشتید.
  اگه انشاالله برای همیشه من ترک کردم شما رو دعا می کنم هر روز.

  • سلام. خیلی خوشحالیم که این دوره حال شمارو بهتر کرد، اینکه تونستید یک دفعه با نکاتی که گفتیم بیش از یک هفته خودارضایی رو ترک کنید یعنی اینکه با رعایت همون نکات می تونید تا اخر عمرتون اون رو ترک کنید و برای شما خیلی خوشحال هستیم. موفق باشید.

 12. سلام، من به شدت به چنین چیزی نیاز دارم، واقعا تضمینیه؟؟

  • سلام. بله دوست عزیز در صورتی که ناراضی بودید میتونید به راحتی کل مبلغ رو پس بگیرید، شماره تماس و آیدی تلگرام و اکانت واتساپ رو توی سایت قرار دادیم، نماد اعتماد الکترونیک هم که درآخر سایت قابل مشاهده هست که میتونید به راحتی اعتماد کنید.

 13. سلام
  ببخشید تلگرام آیدیتون بالا نمیاد
  من توی وات پیام میدم
  امیدوارم جواب بده

  • سلام، آیدی تلگرام مشکلی نداره فقط کافیه به انگلیسی TarkSariAdmin رو در قسمت سرچ تلگرام وارد کنید.
   بله پیامتون در واتساپ پاسخ داده شد. موفق باشید.

 14. سلام دوستان
  من امروز این فایل رو گوش دادم خیلی خوبه
  از زاویه خاصی به این کار بد نگاه میکنه و واقعا آدم رو متحول میکنه
  من اولش که خریدم پشیمون شدم گفتم پولمو حروم کردم که حرف ای بقیه سایتها رو بشنوم
  ولی وقتی گوش دادم اصلن یه چیز دیگه است
  مهم ترین جیزی که این دوره رو با بقیه دوره متفاوت میکنه این که هدف واقعی این دوره کمک کردن و اون مقدار ناچیز برای سایت است
  خدا خیرتون بده
  ولی حتما موقع گوش دادن یادداشت کنید و نماز یادتون نره

  • سلام. بسیار خوشحالیم که صبور بودید و دوره رو تا آخر گوش دادید. بله واقعا امیدواریم که بتونیم با این دوره به افراد زیادی کمک کنیم، در آپدیت های بعد با نظرات و پیشنهاداتی که از شما دریافت می کنیم قطعا مباحث بیشتری مطرح میشه و هر مبحث رو هم بیشتر توضیح میدیم. دوباره تاکید میکنم: کسانی که یک بار دوره رو خریده باشن برای دریافت آپدیت های بعدی نیازی به خرید دوباره ندارند فقط کافیه توی تلگرام یا واتساپ 4 رقم آخر شماره کارتی که باهاش قبلا خرید کردند رو بفرستند. موفق باشید.

 15. با عرض سلام خدمت ادمین محترم.ببخشید یکم حرف هایم طولانی هست اما خوش حال میشم تا آخر بخونید. از شما تشکر می کنم بابت دوره 1ساعت و 10دقیقه.الان 19 سال سن دارم.متاسفانه بنده 6سال خورده ای هست که به این کار زشت و گناه کبیره خود ارضایی عادت کردم.هر بار که اراده کردم این گناه رو ترک کنم دوباره شکست خوردم.امروزدوشنبه24خرداد1400 متاسفانه دوباره این گناه رو انجام دادم ولی با خودم گفتم به لطف الهی راه درست مبارزه با این کار را پیدا می کنم،شکستش می دهم،و سپس بقیه جوان های دیگر رو که به این عادت مبتلا هستند رو با کمک خداوند به راه راست می کشونم.وارد اینترنت شدم وبعد سرچ کردم ترک خودارضایی،وارد سایت شما شدم.دوره رو تا آخر گوش دادم.چند تا مطلب جدید از جمله3چ رو یادگرفتم. الان می خوام از همین امشب شروع کنم یک چهله بگیرم (چهل روز پاکدامنی برای خداوند)با روش هایی که در دوره فرمودید.
  با نام و یاد خدا چهله رو شروع می کنم.”از دوشنبه شب تاریخ24خرداد1400 لغایت یکشنبه3مرداد1400″ در 2تاریخ:10تیر1400 و3مرداد1400 بنده در سایت شما دیدگاه می گذارم که درترک این گناه موفق بوده ام یا خیر.

  • سلام، بسیار خوشحالیم که برای هدف خودتون انقدر جدی هستید که این کامنت رو ارسال کردید. فقط حتما تمرین های ساده ای که گفتیم رو غافل نشدید و انجام بدید، از نظر من شما قطعا میتونید این عادت رو ترک کنید. موفق باشید.

  • منم هفته ی پیش نوشتم ترک خودارضایی همین سایت واسم بالا اومد و الان میتونم به جرات بگم بعد از 3 سال میتونم دوباره همون ادم قبل و حتی بهتر بشم مطمعنن خیلی این فایل بهم کمک کرده توی ترک و دقیقا اون روزی این فایل رو گوش کردم که اگه تو اون روز لغزش میکردم دیگه نمیتونستم به این راحتیا بلند شم واقعا ممنونم ازتون ایشالا 24 تیر یک نفر به شماره افراد موفقتون اضافه میشه

 16. سلام
  من الان یه هفته اس پاکم با این دوره واقعا عالیه
  توصیه میکنم هر ده روز یکبار دوره رو گوش بدین
  تا الان نتونستم اینقدر پاک بمونم
  ممنون

  • سلام، خیلی خوشحالیم که برای شما هم مفید بوده، امیدواریم که همیشه حالتون مثل الان خوب باشه.

 17. سلام خسته نباشید واقعا باید تشکر فراوان داشته باشم نسبت به همه کسانی که در ساخت این دوره سهیم بودند من امروز تهیه کردم و امیدوارم بتونم به تمام نکاتی که گفته شد عمل کنم من بعد از گوش دادن کامل دوره دارم این نظر رو تایپ میکنم و تنهاو تنها چیزی که تو ذوق میزنه صدای کم وویس هست که باید صدا تا اخر باز باشه و کمی هم بعضی جاها باید دقت زیادی باشه تا بفهمی مطلب رو به هر حال من همشو فهمیدم و یادداشت هم کردم و امیدوارم این مشکلی که گفتم در اپدیت های بعدی حل شود
  مرسی که مطالعه کردید ❤️

  • سلام، سلامت باشید. خوشحالیم که نکات رو درک و یادداشت کردید، صدای دوره اوکی هستید به طوری که خود بنده با گوشی ردمی نوت 8 شیائومی صدارو نتونستم بالاتر از 70 ببرم! دقیقا صدایی که ضبط شده مشابه همین صدای 3 دقیقه ای هست که توی سایت قرار دادیم که کم یا زیاد نیست، بلکه استاندارده. مشکل میتونه از سمت موزیک پلیر یا هندزفری یا گوشی شما باشه، مطمئن باشید این مورد قبلا تست شده.

 18. سلام ببخشید من خواستم خریداری کنم اما نمیشه

  • سلام. لینک های پرداخت مشکلی ندارند اگر با ارور خاصی مواجه می شوید لطفا وی پــی ان یا همان فــیلـتر*شکن خود را خاموش کنید.

 19. سلام وقت بخیر من دوره را خریداری کردم الان فایل رو برای من نمیاره

  • سلام، وقت بخیر. بعد از پرداخت به صورت خودکار لینک دانلود فایل .mp3 برای شما به نمایش گذاشته میشه، اگر لینک دانلود کار نمیکنه میتونه علتش روشن بودن فـیلــ*ترشـکـن شما باشه، اگر هم پرداخت کردید و به اشتباه از صفحه خارج شدید یا صفحه لینک دانلود برای شما به نمایش گذاشته نشد کافیه به تلگرام پیشتیبان پیام بدید و 4 رقم آخر شماره کارتی که با اون خرید کردید رو بفرستید تا لینک دانلود رو در تلگرام برای شما بفرستیم.

 20. کامران

  سلام
  خدا قوت
  همونوطور که میدونید موقع خرید محصول پیام برداشت از کارت بانکی به تلفن همراه ارسال میشه و گاهی اوقات نام شرکت هم ذکر میشه .من با کارت پدرم خرید میکنم میترسم با خبر بشه!
  میخواستم بدونم نام شرکت ذکر میشه یا نه؟👇
  مثلا بنویسه برداشت ۱۹ هزار تومان سایت ترک سریع

  • سلام، خیر ذکر نمیشه و نوشته میشه “خرید اینترنتی” یا نهایتا اسم درگاه پرداخت که “زیبال” هست نوشته میشه اما اگر دوست دارید میتونید به تلگرام پشتیبان پیام بدید و از طریق کارت به کارت مبلغ رو پرداخت کنید.

 21. سلام واقعا عالی و حیرت انگیز بود من تشکر می کنم ازشما
  من از امروز یعنی در تاریخ 1400.5.4 تصمیم میگیرم و قول میدم که پاک باشم.
  امیدوارم شما در مطالب دیگری هم فعالیت کنید مثلا ترک سیگار چون واقعا عااالی عمل میکنید با سپاس از شما خدانگهدار

 22. بهترین دوره ای که تا حالا دیدم ممنون

 23. سلام
  دوستان من لغزش داشتم ولی دوباره بلند میشم
  واقعا دوره هیچ مشکلی نداره عالیه حرف نداره
  پیشنهاد میکنم بخرید
  عالیییییه
  من دوباره بلند میشم و زندگیمو می‌سازم
  یه جمله ای که توی این دوره برام زیبا و اثربخش تر بود
  متضاد موفقیت شکست نیست ادامه ندادنه….

 24. با عرض سلامی دوباره. بنده همونی هستم که قرار بود در تاریخ10تیر و 3مرداد پیام بدم که آیا در ترک اون گناه کبیره موفق بودم یا نه. خدا رو شکر پاسخ بنده “بله” هست.حدود 17 روز هست که اون گناه (خودارضایی) رو انجام ندادم. امروز تاریخ 1400/4/10 هست. ممنون از راهنمایی هایتون

  • سلام، بسیار خوشحالیم که تونستید با مطالب دوره این 17 روز حال خوبی داشته باشید که این حال خوب قراره ادامه داشته باشه، موفق باشید.

 25. کامران جلیلی

  سلام
  خدا قوت
  ما بسته رو تهییه کردیم ولی ناقصه و فقط ۲۳ دقیه از اون هست
  لطفا راهنمایی کنید

  • سلام. بسته مشکلی نداره و برای اطمینان همین الان دوباره تست شد، لینک دانلود هم مستقیم هست که فایل رو با زیپ یا … فشرده سازی نکردیم، لطفا با دانلود منیجر دیگه دوباره بسته رو دانلود کنید و موقع دانلود کردن اینترنت رو قطع و وصل نکنید.

 26. برده در حال آزادی

  سلام خدایی دوره یسیار خوبی بود و نکته هایی بهم گفتید که تو هر دوره از زندگی میتونیم استفاده کنیم و از موقعی که گوش کردم خیلی پیشرفت تو هر زمینه از زندکیم داشتم

 27. سلام گوش دادن به فایل شما خیلی تونست به من کمک کنه خدارو شکر امروز که 20تیر ماه باشه 40روز پاکم دمت گرم داداش

 28. سلام، دوره شما واقعاً عالی بود برام، اما از اونجایی که فرمودید، بارها دوره رو گوش بدید، و چون گوشیم رو راه اندازی دوباره کردم و حافظش کاملاً پاک شده.. لطفاً اگه میشه لینک دانلود رو دوباره بهم بدید

  • سلام، وقت بخیر. نظر لطفتونه. به آیدی تلگرام پیام بدید و 4 رقم اخر شماره کارتتون رو بفرستید و بنویسید درخواست ارسال دوباره دوره رو دارم تا ارسال بشه.

 29. سلام من دورتونو خریداری کردم و کاملا اوکی هست فقط یه سوال داشتم
  یه سری از افراد یا سایت های اینترنتی هستن که میگن اگه خودارضایی نکنیم امکان داره ضرر برسونه چون یه نیاز طبیعیه و حتی ممکنه منجر به سرطان پروستات شه… آیا واقعا همینطوره؟

 30. سلام خسته نباشید
  من یک سال بود که ترک کرده بودم ولی ۶ ماه پیش یه دفعه دوباره شروع کردم به خودارضایی . مدت زمان ترکم هی کمتر و کمتر شد به مرور زمان به حدی که الان یک روزم نمیتونم دووم بیارم و متاسفانه سریع خودارضایی میکنم . مستندای خارجی زیادی رو دیدم بلکه یه راه نجاتی باشه ولی متاسفانه هر کسی یه نظری داره یکی میگه خودارضایی خوبه و مفیده ( حتی بعضی از ادم های مذهبی میگفتن که مفیده ) یکی میگه بده . الان من گیج شدم و خسته از شکست های مکرر و کلا ایمانم رو از دست دادم ولی دوباره میخام برگردم به اون روزای خوشی ک خودارضایی نمیکردم . لطفا راهنمایی کنید آیا میتونم واقعا با گوش دادن به این دوره از این منجلاب یک بار و برای همیشه بیام بیرون ؟؟

  • سلام. بله عزیز، پیشنهاد می کنیم مطلب عوارض خودارضایی که در سایت ترک سریع موجود است را مطالعه کنید، به صورت علمی،روانشناسی و منطفی این موضوع را برسی کرده ایم که چه عوارض خطرناکی دارد و علاوه بر آن در مطلب آیا ترک خودارضایی حرام است نیز توضیح داده ایم که این عمل در دین اسلام حرام است و در اکثریت دین ها عملی نادرست شمرده می شود.

 31. سلام. ضمن تشکر. پیشنهاد میکنم جایی که تکنیک جدول زمانی را معرفی می کنید از نرم افزارforest: stay focuse استفاده کنید، هم با دیدن نوع درخت و درختچه ها نتیجه کار را به تفکیک هفته و ماه و سال می بینند و هم با آهنگش میتونند شرطی سازی ذهنی ایجاد کنند و اینکه اپلیکیشن که تو صفحه اصلی نصب باشه در اسرع وقت در دسترسه و نیاز به پیدا کردن جدول و.. ندارن.

 32. توروخدا دعام کنید بدجور درگیر شدم

  • بنده خدا

   هیچوقت نا امید نشو،امیدت به خدا باشه
   همه این مسیرو رفتن،برنده و موفق کسیه ک ازش سربلند بیاد بیرون

 33. داش ممد

  سلام من دوره رو گرفتم ب امید ترک یک ماه دیگه نتیجه رو میگم💪

 34. با عرض سلام و وقت بخیر خدمت ادمین محترم سایت.

  بنده همونی هستم که قرار بود در دو تاریخ تعیین شده گزارش بدم که آیا موفق بودم در ترک این گناه کبیره یا خیر.

  خدا رو شکر بله.امروز ۳مرداد دومین تاریخی بود که باید گزارش می دادم.تا الان به مدت ۴۰ روز هست که پاکم.

 35. به سوی پاکی

  سلام من 6ماهه پاکم ولی دوبار نزدیک بود بلغزم و این اواخر فکرای مثبت 18 خیلی تو مخم به صورت ناخواسته میاد
  میخواستم بدونم این دوره به من کمک میکنه یا نه چون من الان خیلی وقته پاکم ولی خب هنوز ادم سابق نشدم ، و اینکه همه کسایی که نظر دادن زیر 40 روز پاک بودن برای همین خواستم بپرسم اگه بدرد من میخوره تهیش کنم

  • سلام. بله عزیز، محتوای دوره برای یک مدت پاک بودن نیست بلکه برای اینه که به صورت دائم این عادت رو ترک کنید که ما راهکار هایی رو گفتیم که چه طوری بعد از چند ماه از شر اون افکار نادرست راحت بشید، چون بعد از چند ماه دیگه مغز شما از حالت عادتی شدن خارج شده فقط یک سری تکنیک های ساده و درست رو باید اون زمان انجام بدید که در دوره ذکر شده.

  • با سلام خیلی ممنون از خود آگهی وه به من دادی و روش تیک زدن که واقعا روش عالیه من پیشنهاد میکنم توی ورقه آچار تاریخ گزاریتون رو زیبا کنید و یه بخشی رو هم با عنوان مثلا هرچه میخواهد دله تنگت بگو
   یا اینکه چخبر تعریف کن
   یاهرچیزه دیگه ای که شما رو تشویق به نوشتن میکنه و توی اون تحریکات روزتون و روش کنترلش رو بنویسی یا اگه تحریکی نداشتید حالتون رو تعریف کنید به شدت جواب میده

 36. سلام من منظور از کنترل و سرکوب رو هنوز درست نفهمیدم یعنی وقتی شخص خودشو کنترل میکنه که اون کار رو انجام نده خب سرکوب یعنی چی

  • سلام. توی دوره به صورت کامل این مورد رو توضیح دادیم و حتی در قسمت توضیحات همین صفحه هم به این مورد اشاره کردیم. کنترل یعنی اینکه میل جنسی رو با شیوه درست مدیریت کنید، اما سرکوب کردن یعنی با هر شیوه ای که شده عمل خودارضایی رو انجام ندید! کنترل کردن راه های اصولی و علمی داره که پیچیده هم نیستند، برای مثال وقتی شما میل جنسیتون افزایش پیدا میکنه میتونید یک دوش آب سرد بگیرید (این میشه #کنترل) یا اینکه هی توی ذهنتون با خودتون مقاومت کنید که نه من اینکار رو انجام نمیدم و سمتش نمیرم و اگر هم سمتش نرید میشه #سرکوب و اگر سمتش برید که بازم کار اشتباهیه و میشه #تخلیه_نادرست !

 37. سلام ممنونم از دوره عالی شما من به شخصه کسی بودم که اگر روزی خودارضایی نمیکردم مطمعنا فرداش دوبار اینکارو میکردم و این شده بود از زندگی روز مره من که هر روز باید یک بار این کارو انجام بدم به لطف این دوره الان 3 روزه که درحال ترک هستم(شاید برای خیلی ها خنده دار باشه ولی 3 روز واقعا برای کسی مثل من زیاده) امیدوارم بتونم به خوبی کنترلش کنم
  💪🔥

 38. فقط خدا

  سلام من از1400/05/18 تصمیم گرفتم از روی این سایت ترک کنم بچه ها اگر می تونید برای من دعا کنید خیلی ممنون میشم ❤❤

 39. بنیامین

  سلام امروز ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ هستش و من تو اولین رو ترک هستم.
  امیدوارم بتونم تو این راه به کمک خدا و راهنمایی های این دوره استوار بمونم.
  سعی میکنم هر ماه بیام اینجا و کامنت بزارم که این ماه موفق بودم.
  امیدوارم این اتفاق بیوفته و لطفا منو دعا کنید.

 40. سلام. من دیروز21/5 دوره رو خریداری کردم. انشاالله که خدا یه نگاهی به منم بکنه. از شر این اعتیاد هم راحت بشم. من اعتیاد های زیادی رو ترک کردم. ولی این همیشه باهام بوده. خیلی حالم خرابه. داغونم. 😭😭برام دعا کنید

  • سلام من کل سایت خوندم و واقعا به دردم خورد 🙂
   و میخوام از امروز شروع به ترک کنم و واقعا این عمل بد من رو خسته کرده
   لطفا برام دعا کنید ممنون😔🙂

 41. فقد خواستم بگم این دوره زمونه خیلی کم ادمای نازنینی مثل شما پیدا میشن تا به بقیه کمک کنن

 42. سلام خسته نباشید ببخشید من وارد سایتتون شدم ۴۹ تومن پرداخت کردم چند دقیقه از فایل صوتی که گذاشته بودید رو گوش دادم ولی چون از سایت بیرون رفتم قطع شد بی زحمت یه بار دیگه برام میفرستیدش

  • سلام، سلامت باشید. حتما از طریق تلگرام به پشتیبان پیام بدید و 4 رقم آخر شماره کارتتون رو بفرستید تا لینک دانلود در همونجا ارسال بشه. فقط لطفا یا به واتساپ پیام بدید که شماره رو گذاشتیم یا اگر به تلگرام پیام میدید از طریق ID که قرار دادیم پیام بدید. موفق باشید.

 43. سلام خسته نباشید
  خواستم یه سوال کنم اگه من دورتونو بفروشم آیا حرامه پولش ؟
  اگه جوابتون بله است
  پس من حتما سایتتونو انتشار میدم
  ……

  • سلام، سلامت باشید. بله عزیز این دوره اختصاصی ضبط شده و فقط توسط سایت ترک سریع امکان فروش اون هست که هزینه دوره صرف نگه داری سایت، تبلیغات و… میشه که قطعا رعایت حقوق این محصول باعث می شود ما بتونیم بهتر و با انگیزه تر درباره این موضوع کار کنیم و افراد بیشتری رو راهنمایی کنیم.

 44. با عرض سلام خدمت ادمین کانال و دوستانی که دارند پیام بنده رو می خونند.
  قطعا شک نکنید اگه خداوند تمایل به توبه و بازگشت ما نداشت،میل به توبه و پشیمانی را در ما بندگان خطاکار خاموش می کرد.

  بیاید از امروز هرکس تا ظهور امام و سرورمون
  حضرت صاحب الزمان(عج)
  40روز پاکی پیشه کند و دوباره بعد از پایان چهل روز این پاکی رو تمدید کند.

  شک نکنید آقا به یاری ما نیاز دارد
  اول از همه باید خودمون رو پاک کنیم
  پس بسم الله

 45. سلام.من امروز 30/5/1400 این دوره رو شروع کردم و مطمین هستم که به کمک خدا و توانایی خودم موفق میشم که از توی این باتلاق بیام بیرون.همه مطالب رو نوشتم و دلیلی که دارم اینجا کامنت میزارم اینه که خوشحالمیشم که گزارش رو اینجا بدم چون بنظرم این کار هدف منو جدی تر میکنه و ممکنه به بقییه هم کمک کنه…من مدتی به سیگارو قرص خواب اور هم اعتیاد داشتم و الان س هفته هست که اون دوتا رو ترک کردم و انشالله این یکی هم که اخرین عادت بدمه از بین میره=)برای همه افرادی که این دوره رو تهیه کردن ارزو موفقیت میکنم ودیگه اینکه برام دعا کنید موفق شم:)))

 46. سلام واسه ایفون چه جوری دانلود میشه

  • سلام. بعد از پرداخت لینک دانلود فایل به صورت Mp3 برای شما نمایان میشه که هیچ تفاوتی با دانلود آهنگ نداره! همونطور که آهنگ یا پادکست دانلود می کنید این دوره رو هم می تونید دانلود کنید.

 47. سلام من یه سوال داشتم
  خودارضایی از لحاظ علمی هم برای بدن مضره؟
  منظورم اینه‌ که این از لحاظ علمی تو جهان ثابت شده؟
  یا خودارضایی صرفا‌ فقط بخاطر عذاب وجدان یا ترسی که از گناه کردنه، و به آدم منتقل میکنه، ضرر داره؟

 48. همین الان با انرژی مثبت خرید کردم حس می کنم تمامی گفته هاتون از روی منطق بوده و همین برای من خیلی مهمه
  کسانی که چندین سال به عمل خودارضایی مبتلا هستند میدونند چه تاثیراتی بدی روی جسم و مخصوصا روی توان ذهنی میزاره
  دوستان هنوز دوره رو شروع نکردم ولی مطمئنم با تجربیات که در این دوره وجود داره و با اراده خودم این بیماری رو که خیلی وقته عذابم میدع رو ریشه کن میکنم
  اگر مبتلا به بیماری خودارضایی هستین توصیه میکنم هر کاری برای ترکش میتونین , انجام بدین و بهترینش فکر کنم استفاده از همین دوره هستش
  ممنونم از شما که دست به انجام همچین کار ارزشمند و مفیدی زدین

 49. سلام برادر
  خداخیرت بده.من روزی حداقل سه بار خودارضایی میکردم.حتی اگر تحریک نمیشدم عادت کرده بودم.اواخر طوری شده بود که دیگه مایع منی برای ارضاء خارج نمیشد.
  اما بعد از فایل صوتی شما الان یک ماه هست پاک پاکم.
  انرژیم و تمرکزم رفته بالا.پرخاشگریم خیلی کمتر شده.
  سپاس

 50. سلام من الان کامل گوش دادم باورم نمیشه که با همین کار ها میتوانم سه احتیاط خودم را ترک کنم با روش های که دادید
  خیلی ممنون خیلی ارزش داشت
  ان شاءالله هم من و هر کس دوست داره از احتیاط های بدش فاصله بگیره،بگیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.