خرید فالوور اینستاگرام خرید لایک اینستاگرام

ترک خودارضایی (100% تضمینی) یک بار برای همیشه

هشدار: ممکنه هیچوقت دوباره مثل الان تصمیم ترک کردن نداشته باشید! پس لطفا یک بار برای همیشه جدی اقدام کنید!

  سال 1402 رو با این تصمیم درست، به بهترین سال خودت تبدیل کن  

خود من قبلا صدها بار تصمیم می گرفتم و از اول شروع می کردم اما از یه جایی به بعد انگیزم رو انقدر از دست دادم که یک سال دیگه به فکر ترک نبودم! پس قدر همین الانت رو بدون! معلوم نیست بار بعدی که به فکر ترک میفتی یک روز دیگه اس یا 5 سال دیگه!

دوره ترک خودارضایی

خوندن این صفحه به صورت کامل نهایتا 8 دقیقه زمان میبره اما میتونه تورو 8 سال جلو بندازه!

پس ازت میخوام خیلی جدی این صفحه رو بخونی، چون این صفحه فقط مخصوص کسانیست که به دنبال ترک خودارضایی برای همیشه هستند

✪ چرا دوره ترک خودارضایی رو ضبط کردم و چرا وارد این مسیر شدم؟

دوستان بزارید خیلی واضح بریم سر اصل مطلب، علت اینکه چنین دوره ای ساختم این بود که خودارضایی یکی از بزرگ ترین مشکلات من بود و 4 سال پیش که درگیر این قضیه شدم، به جرعت میگم حداقل 100 بار توی این مسیر شکست خوردم چون واقعا منبع درستی نبود که کامل به من اطلاعات بده! حتی چند جلسه به روانشناس مراجعه کردم که اگر شما مراجعه کرده باشید میفهمید باز هم چند جلسه کار شما رو راه نمیندازه تا جایی که فکر میکنید شما نمیتونید این مشکلتون رو برطرف کنید! اما واقعا اینطور نیست.

4 سال پیش بود که جدی شروع کردم مقالات زیادی خوندم اما دیدم وب فارسی اصلا محتوای خاصی نداره! برای همین شروع کردم مقالات انگلیسی رو با هزار دردسر ترجمه میکردم و میخوندم، هر بار روش هایی رو تست می کردم و هر بار اطلاعات جدیدی به دست میاوردم که اصلا چرا من خودارضایی میکنم؟ چطوری باید اون رو متوقف کنم؟ اما متاسفانه چه در وب فارسی چه در وب خارجی یک دوره نبود که تمام مطالبی که نیاز داشته باشم رو کنار هم بچینه و به من بگه که دقیقا باید چکار کنم، دقیقا چه کار هایی رو نباید انجام بدم اصلا دقیقا چرا من خودارضایی میکنم؟

برای همین مجبور بودم که تا میتونم اطلاعات رو بالا ببرم، فقط برای همین بحث 6 کتاب مختلف درباره کارکرد مغز خوندم، راجب اراده و انگیزه خوندم و بزارید یه چیزی رو بهتون بگم: با اراده و انگیزه به هیچ وجه نمیتونید خودارضایی رو ترک کنید!!! فهمیدن همین جمله 4 ماه طول کشید و باعث شکست های زیادی شد! اما من دارم رایگان به شما این رو میگم! واقعا با اراده و انگیزه نمیتونید جلوی خودارضایی رو بگیرید

علتش اینه که شما نمیتونید میل جنسیتون رو سرکوب کنید!

اگر سرکوب کنید، صدمه میبینید اما نکته جالب اینه حتی با سرکوب کردن هم نمیتونید متوقفش کنید! اگر می تونستید که تا الان ترک کرده بودید!

پس راهش چیه؟

تضمینی ترین راه ترک خودارضایی: کنترل میل جنسی (نه سرکوب) + ذهنیتی درست و حرفه ای + برنامه و راهکار های اصولی

✪ در دوره ترک خودارضایی 4 سال تجربه رو به شما انتقال میدم!

با افتخار میگم که یک سال و نیم هست بدون هیچ فشار ذهنی و اذیتی به راحتی تونستم میل جنسیم رو کنترل کنم، اینکه چطور به این آگاهی رسیدم رو مدیون تمام مقالات، کتاب خوندن ها و تلاش کردن و تسلیم نشدن هایی هستم که انجام دادم، درواقع توی تمام این 100 شکست من، توی هر شکست یک نکته بود و من در این دوره بهتون میگم علت ریشه ای خودارضایی شما چیه، چیزی که واقعا بهتون تضمین میدم در هیچ جای وب راجع به اون صحبت نشده!

✪ برخی از سرفصل های دوره:

 1. شروع خودارضایی خودم در سن کم و اعتیاد به پورن
 2. تاثیر اعتیاد به پورن روی زندگی من و شما
 3. تاثیر شگفت انگیز ذهنیت درست در ترک خودارضایی (این ذهنیت رو در شما ایجاد میکنیم)
 4. تاثیر مسئولیت پذیری، اصلا ما مسئول هستیم یا نه؟
 5. تاثیر اولین قدم + تجربه من در این زمینه
 6. لغزش هایی که من کردم چه چیز هایی به من یاد داد؟
 7. چرا نباید خودارضایی کنم؟
 8. چرا خودارضایی میکنم؟!! (دلیل های ریشه ای که کسی به شما نمی گوید)
 9. شگفت انگیز ترین راه ترک خودارضایی
 10. جدول زمانی چیست؟ چگونه با آن انگیزه و خودآگاهی را همزمان افزایش دهیم؟
 11. اهمیت داشتن هدف در ترک خودارضایی
 12. چطوری اگر یک عکس یا ویدیو خاص دیدیم یا فکر خاصی وارد سرمون شد، کنترلش کنیم
 13. ترفند های خیلی قوی رفع فشار جنسی
 14. مثلث 3چ چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

✪ مشخصات دوره:

 • فرمت فایل صوتی: .mp3
 • مدت زمان: 3 ساعت و 33 دقیقه + یک ساعت و 18 دقیقه فایل تکمیلی
 • پشتیبانی: دارد (سوالات خود را در تلگرام بپرسید)

درواقع شما بعد از گوش دادن این دوره به مهم ترین چیزی که به آن ذهنیت ترک خودارضایی میگم میرسید و این به شدت تاثیر گذاره، باور های اشتباه شما رو به صورت کامل و علمی تغییر میدیم که همین الان فهمیدید اشتباه ترین باور شما اینه که فکر میکنید قراره میل جنسی با انجام ندادن خودارضایی سرکوب بشه! نه! درواقع میل جنسی باید کنترل بشه.

✪ اگر میل جنسی رو سرکوب کنیم چه اتفاقی برامون میفته؟

 • همواره برای انجام ندادن خودارضایی باید از نیروی اراده استفاده کنیم (نیروی اراده یا Will power یک مفهوم علمیه که راجع به اون کتاب نوشته شده و میتونید ببینید که در طول روز این نیرو محدوده و اگر شما هر روز بخوای از این نیرو برای ترک خودارضایی استفاده کنی، علاوه بر اینکه دائما شکست میخوری، انگیزه ای برای انجام کار های مهم دیگه هم نداری)
 • عصبانیت و پرخاشگری (به این دلیل که شما درحال سرکوب یک نیاز هستید و راه برآورده کردن یک نیاز سرکوب نیست، باید به شیوه درست کنترل بشه یا رفع بشه)
 • نداشتن تمرکز! خستگی!
 • حس عدم توانایی تسلط بر روی خود
 • صدمه دیدن بدن!!
 • و…

علاقه ای ندارم بیشتر درباره ضرر های سرکوب صحبت کنم فقط این چند مورد رو گفتم تا متوجه بشید اگر یکی از این هارو در موقع ترک خودارضایی داشتید، یعنی درحال سرکوب میل جنسی بودید که با این روش به هیچ وجه نمی تونید خودارضایی را ترک کنید و حتی در زمانی که آن را انجام نمی دهید دارید به خودتون صدمه وارد می کنید.

✪ اگر میل جنسی رو به شیوه درست کنترل کنیم چی؟

 • خودارضایی مثل خوردن یک پرتقاله! (آره یک پرتقال خوشمزه اس اما اگر برای ما ضرر داشته باشه اعتیادی بهش نداریم و خیلی راحت اون رو نمیخوریم، اگر حس کردیم به ویتامین C نیاز داریم به جای پرتقال از راه های جایگزین استفاده میکنیم! امیدوارم منظور اصلی من رو متوجه بشید!)
 • افزایش نیروی اراده و انگیزه (اگر درست میل جنسی رو کنترل کنید و سرکوب نکنید، نیروی اراده و انگیزه شما بهتر ذخیره میشه اما نکته جالب و علمی اینه که به دلیل کنترل درست میل جنسی، شما اراده و انگیزتون هم افزایش پیدا میکنه! یعنی علاوه بر اینکه بخاطر انجام ندادن خودارضایی، اراده شما هدر نمیره بلکه بیشتر هم میشه)
 • زندگی خوب بدون اعتیاد! (این خیلی مهمه که لذت زندگی ما مدیون چیزی نباشه که به ما ضرر میزنه، مخصوصا اگر به اون چیز اعتیاد داشته باشیم واقعا حالمون بد میشه اما اگه بتونید میل جنسی رو به شیوه درست که بهتون یاد میدیم کنترل کنید، این مشکل رو ندارید)
 • بهبود سیستم بدن (حتی عوارض هایی که به دلیل خودارضایی برای شما ایجاد شد، با کنترل درست و انجام ندادن اون، عوارض ها کم کم از بین میرن، مثل زودانزالی یا …)
 • انرژی خیلی زیاد و حس خوب
 • حس تسلط بالا روی خودتون و زندگیتون و شرایط!
 • تمرکز بالاتر
 • و…

روزی که خودارضایی رو شروع کردی نمیخواستی اون رو ادامه بدی ولی بهش اهمیت ندادی

الان هم داری این متن رو میخونی و میتونی به اون اهمیت ندی و ممکنه باعث بشه دیگه هیچوقت به فکر ترک خودارضایی نباشی!

پس چرا همین الان شروع نمیکنی؟ همین الان که یک اشتیاقی برای ترک دارید، بهترین فرصت برای ترک کردنه

✪ اگر دوره ترک خودارضایی رو تهیه کردیم و ناراضی بودیم چی؟

مهم ترین هدف من اینه که با سایت ترک سریع بتونم به افراد زیادی کمک کنم و علت اینکه این دوره رو رایگان پخش نکردم 2 دلیل مهم داره:

 1. وقتی برای چیزی مبلغی بپردازید حتی هزار تومن، ارزش اون چیز رو خیلی بیشتر درک می کنید
 2. برای اینکه هزینه های سایت ترک سریع تامین بشه و بتونم هزینه تبلیغات سایت رو بدم تا به عده بیشتری کمک کنم

بنابرین طبق این 2 مثالی که زدم امیدوارم هدف خالصانه و دوستانه من رو درک کرده باشید، برای همین واقعا اگر حس کردید که دوره بدرد شما نخورده یا از دوره خوشتون نیومده، بدون هیچ چون و چرایی تمام پول شما رو درکمتر از 12 ساعت بازگشت میدیم.

 • شماره تماس من: 09935768389 (فقط تلگرام)
 • آیدی تلگرام من: @irTarkSari
 • جیمیل: TarkSari.ir@gmail.com

بنابرین با تضمین 100 درصد خرید کنید! اگر ناراضی بودید بدون اینکه دلیل را از شما بخواهیم می توانید مبلغ خود را پس بگیرید. این تضمین من برای اینه که کاملا به محصول خودم اعتقاد دارم چون واقعا چیزی بود که خودم درگیرش بودم و با صد ها شکست و صدها ساعت مطالعه تونستم اون مشکل رو حل کنم و شما دیگه دلیلی برای به تعویق انداختن ترک خودارضایی نداشته باشید. پس امیدوارم که خیلی جدی شروع کیند

آیا 3719 نفری که این دوره رو خریداری کردند و موفق به ترک شدند، اتفاقی بود؟

قیمت دوره: 400 هزار تومان

تخفیف ویژه به مدت محدود

قیمت جدید: فقط 199 هزار تومان!!

پرداخت آنلاین و تحویل فوری

 

✪ چطوری این دوره رو خریداری کنم؟

کافیه که روی دکمه قرمز رنگ پرداخت آنلاین و تحویل فوری کلیک کنید، اطلاعات خودتون رو بنویسید و بعد وارد صفحه درگاه امن شاپرک که پروتکل HTTPS دارد می شوید که پس از پرداخت آنلاین وجه به صورت اتوماتیک می توانید لینک دانلود محصول را مشاهده کنید. لطفا پس از پرداخت از سایت خارج نشوید، زیرا پس از پرداخت لینک دانلود مستقیم دوره برای شما به نمایش گذاشته می شود.

آیا قیمت دوره منصفانه است؟

دوستان عزیز توجه داشته باشید که حجم دوره با مطالب تکمیلی حدودا 5 ساعت می باشد که توسط بهترین گوینده با بهترین کیفیت ضبط شده (بنده فایل رو به صورت متنی تایپ کردم و به یک گوینده حرفه ای دادم که اون رو به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تبدیل به فایل صوتی کنه) و اگر شما 199 هزار تومن رو تقسیم بر 5 کنید، یعنی حدودا بابت هر ساعت فقط 40 هزار تومان پرداخت می کنید! توجه داشته باشید که قیمت یک ساعت مشاوره درحال حاضر حداقل 100 هزار تومان می باشد که این یعنی قیمت 5 ساعت مشاوره حدود 500 هزار تومان می باشد.

لطفا بعد از گوش دادن به دوره نظر خودتون رو در تلگرام یا کامنت های همین قسمت برای ما ارسال کنید تا توی سایت قرار بدیم

اگر دوست دارید بدونید علت خودارضایی چیه و چه ضرر های جسمی و روانی برای شما داره می تونید از این آکاردئون ها استفاده کنید. کافیه روی هر سرتیتر کلیک کنید تا توضیحات زیر اون برای شما به نمایش گذاشته بشه.

ترک خودارضایی

خودارضایی یکی از روش‌های تحریک جنسی در آقایان و خانم ها است که در آن نیازی به شریک جنسی نبوده و افراد با تحریک اندام‌های جنسی خود، می‌توانند لذت جنسی و ارضا شدن را تجربه نمایند. عمل خودارضایی پدیده ای است که علاوه بر انسان ها در سایر پستانداران نیز دیده شده است. در بین انسان ها، عمل خودارضایی یک امر خیلی شایع و رایج است که نمی توان به طور دقیق حدس زد چه تعداد افراد درگیر آن هستند. خودارضایی کاری به سن و سال یا نوع تاهل ندارد؛ بنابراین هم افراد متاهل و هم مجرد می توانند خودارضایی را به طور مداوم انجام داده و به ارگاسم برسند. خودارضایی عملی است که انجام آن به صورت طولانی مدت و شدید، مشکلات بسیار سخت و جبران نشدنی را برای افراد ایجاد می کند.

این کار علاوه بر مشکلات روحی و جسمی، افراد را دچار فشار روانی و احساس گناه بسیار زیادی کرده و می تواند روی زندگی شخصی شان تاثیرات بدی بگذارد. اغلب افرادی که دچار اعتیاد به خودارضایی می شوند، نمی توانند در برابر آن مقاومت کنند. ما در این مقاله سعی کردیم به بررسی مبحث خودارضایی در خانم ها و آقایان پرداخته و عوارض آن را در زندگی شخصی و اجتماعی افراد بررسی کنیم. به یاد داشته باشید ترک خودارضایی می تواند شما را از بسیاری از آسیب ها دور نگه دارد. بنابراین اگر قصد ترک خودارضایی دارید، همراه ما بمانید.

خودارضایی در جنس مذکر معمولا از سنین ۱۲ سالگی شروع شده و می تواند تا سنین بالاتر ادامه داشته باشد. در پسران جوان معمولا در دوره بلوغ و با کشف ارتباطات جنسی و اطلاعات کامل تری در این زمینه، برخی افراد به سمت خودارضایی کشیده می شوند. در گذشته اطلاعاتی که در زمینه رابطه های جنسی مطرح است بسیار کمتر بوده و گستردگی آن به اندازه امروز نبود. در حال حاضر با گسترش اینترنت و پخش شدن اطلاعات مختلف تنها با چند کلیک، مردان بدون تجربه رابطه جنسی فهم کاملی از روابط جنسی و شیوه انجام آن داشته و از این رو گرایش آن ها به سمت اعمال جنسی مثل خودارضایی بسیار بیشتر شده است و چون فکر می کنند دچار اعتیاد به خودارضایی نمی شوند، در اوایل کار اصلا حتی به ترک خودارضایی هم فکر نمی کنند!

معمولا پسران جوان و مردان متاهل بیشتر از دختران و خانم های متاهل به خودارضایی پرداخته و ساعات بیشتری را برای انجام این عمل صرف می‌کنند. از این رو می توان گفت مشکلات جنسی که ناشی از این کار است، در آقایان بیشتر از خانم ها دیده می شود برای همین ترک خودارضایی برای آقایان مهم تر است. برای پسرهایی که دست به خودارضایی می زنند، علاوه بر اضطراب و فشارهای روانی ممکن است یافتن مدل‌های روابط جنسی نیز دلیلی برای انجام این کار باشد. آن‌ها برای شناخت بهتر روابط جنسی به دنبال کسب اطلاعات به روش های مختلف بوده و در نهایت به انجام این کار کشیده می شوند.

خودارضایی در خانم ها نسبت به آقایان کمی تفاوت دارد. به طوری که دختران ممکن است در سنین بسیار پایین متوجه قابلیت خودارضایی شوند. آن ها از این سنین احساس می کنند که با تحریک کردن کلیتوریس و دست زدن به آلت جنسی خود، می توانند به لذت برسند اما این لذت تا زمانی که کاملا متوجه این عمل نشوند برایشان گنگ و عجیب است. دختران در سنین پایین با استفاده از روش‌های مختلفی مثل استفاده از فشار آب و یا فشار آوردن به کلیتوریس و دیگر قسمت‌های اندام تناسلی خود، به این لذت دست پیدا کرده و حتی ممکن است به آن عادت کرده و تا سنین بزرگسالی نیز انجام این دست کارها همراه آن ها باشد پس بنابرین هرچه زودتر اقدام به ترک خودارضایی کنند بهتر است. طبق تحقیقاتی که دانشمندان حوزه های مختلف ترتیب داده و نتایج آن را تلفیق کرده اند، خودارضایی برای دختران و خانم ها بیشتر راهی برای تجربه کردن عواطف و احساسات جنسی است.

به طوری که آن‌ها در سنین جوانی عشق و میل جنسی را به صورت یک موضوع کلی و درهم دیده و بر خلاف آقایان، موضوعات جنسی برایشان یک امر مهم و تاثیرگذار نیست. آن ها بیشتر با رسیدن به این عواطف و تخیلات فکری خود سعی در ارضای جسمی و بیشتر روانی دارند. از این رو درمان خودارضایی در خانم ها راحت تر از آقایان بوده و البته روش های ترک خودارضایی در هر دو گروه تقریبا یک سری عناوین و راهکارها است.

علت خودارضایی

طی تحقیقات گسترده محققان از افرادی که دچار اعتیاد به خودارضایی بودند انجام پذیرفت، نتایج جالبی حاصل شد! خودارضایی جزو عاداتی است که ریشه دار بوده و انجام آن دلیل دارد. در ادامه به رایج ترین دلایل انجام عمل خودارضایی در آقایان و خانم ها پرداخته ایم که شما با فهمیدن این مسائل می توانید راحت تر اقدام به ترک خودارضایی کنید زیرا شما دلایل انجام عمل را آگاهانه متوجه خواهید شد.

نداشتن شریک جنسی و یا در دسترس نبودن او

مهم ترین دلیل خودارضایی مخصوصا در آقایان، در دسترس نبودن شریک جنسی و یا نداشتن شریک جنسی می باشد. این حالت بیشتر در افراد جوان تر دیده شده و در مردان متاهل معمولا این مشکل وجود نداشته و دلیل خودارضایی موارد دیگر است. پسرهای تازه به بلوغ رسیده و جوانی که معمولا از شریک جنسی برخوردار نیستند، بیشترین طیف افرادی را تشکیل می دهند که دچار بیماری خودارضایی شده اند. اما این دلیل درست نیست که بگویید چون شریک جنسی ندارم پس ترک خودارضایی کاری بیهوده است!

جالب است بدانید عکس این موضوع نیست وجود دارد. یعنی احتمال این که مردان و زنانی که دارای روابط جنسی منظم و مرتب هستند به خودارضایی دچار شوند بسیار بالاست و گاهی به دلیل نبود شریک جنسی دست به انجام این عمل می‌زنند.

نداشتن رضایت از زندگی زناشویی و روابط جنسی با همسر

عدم رضایت از روابط جنسی یکی از دلایل انجام این عمل است. افرادی که نمی‌توانند در روابط جنسی خود احساس رضایت کافی داشته و یا لذت خوبی را تجربه کنند به این عمل روی می‌آورند. لازم است بدانید که نداشتن رضایت از زندگی زناشویی و روابط جنسی با همسر که یکی از عوامل اصلی خودارضایی در افراد متاهل است، یکی از دلایل اصلی طلاق در کشورهای مختلف نیز می باشد.

داشتن رفتارهای وسواسی و از روی اجبار

طیفی از بیماری‌های روانی به نام وسواس وجود دارد که در آن فرد مبتلا رفتارهایی شبیه به وسواس داشته و نمی‌تواند در مقابل انجام آن مقاومت کند. یعنی انجام دادن یا ندادن یک کار مشخص عملا دست فرد نبوده و هیچ اختیاری از خود ندارد. معمولا افرادی که به شکل وسواسی به انجام خودارضایی می‌پردازند، لذت زیادی از انجام این کار نبرده و تنها به عنوان یک اعتیاد و عادت آن را انجام می دهند. ترک خودارضایی به شدت به این افراد بیشتر توصیه می شود زیرا این افراد توان متوقف کردن این عمل را نیز نداشته و ممکن است به همین دلیل آسیب های شدیدی در انتظارشان باشد.

داشتن استرس زیاد و یا بیماری‌های جسمی مرتبط با این کار

جالب است بدانید افرادی که در شرایط پراسترس شغلی و تحصیلی قرار دارند نیز ممکن به طور حاد به انجام عمل خودارضایی پرداخته و استرس و اضطراب خود را از این طریق رفع کنند. استرس به صورت کلی عامل بسیار مهمی در انجام خودارضایی در دخترها و به خصوص پسرها می باشد. افرادی که در شرایط سخت و استرس خودارضایی می‌کنند، معمولا پس از انجام آن استرس کمتری داشته و فکر آن ها آرام تر خواهد بود و فکر می کنند اگر اقدام به ترک خودارضایی کنند نمی توانند استرس خود را رفع کنند که این کاملا اشتباه است! اگر شما کمی تحقیق کنید می توانید هم اقدام به ترک خودارضایی کنید و هم استرسی نداشته باشید، در بخش راه ها و روش های ترک خودارضایی کامل این موضوع را توضیح داده ایم.

همچنین در زمان ابتلا به بیماری‌های مختلف نیز دیده شده که افراد میل بیشتری به خودارضایی داشته و این عمل را به طور شدیدتری انجام می دهند. نکته جالب در این بین است که که این میل به رابطه جنسی چیزی شبیه به یک واکنش طبیعی و تکمیلی بدن است. چرا که خودارضایی باعث افزایش اثر سیستم ایمنی بدن شده و گلبول‌های سفید خونی را افزایش می‌دهد. از این رو با ایجاد رابطه جنسی یا خودارضایی، بدن می تواند مقاومت بیشتری از خود در برابر بیماری نشان دهد.

داشتن اختلالات جنسی مختلف

علاوه بر این موارد سایر اختلالات جنسی نیز می تواند باعث انجام عمل خودارضایی در خانم ها و آقایان شده و این افراد را با مشکلات زیادی روبرو کند.

اصلی ترین دلایلی که می تواند باعث خودارضایی در خانم ها و آقایان شود را در این قسمت بیان کردیم. لازم است بدانید که خودارضایی می‌تواند دلایل متفاوت دیگری هم داشته باشد.

در این قسمت توضیح می دهیم که چگونه خودارضایی را ترک کنیم؟ چه راه هایی برای ترک خودارضایی وجود دارد؟ به نظر من مهم ترین کار این است که شما در رابطه با این موضوع کاملا آگاه شوید، یعنی ابتدا آگاه شوید که علت های خودارضایی چیست و چه ضرر هایی دارد، اینکار باعث می شود منطقی تر فکر کنید و کمتر به سمت آن بروید، برای همین است که در این مقاله در رابطه با خیلی موارد صحبت کرده ایم و فقط راه های ترک خودارضایی را بیان نکرده ایم. اما در این بخش که هر هفته آپدیت می شود، یک راه به شما معرفی می کنیم.

1. تفکر اشتباه در رابطه با ترک خودارضایی نداشته باشید!

متاسفانه بدترین تفکری که در این رابطه وجود دارد این است که فکر می کنید چنین چیزی ممکن نیست زیرا بعضی از دوستانتان با توجه به تجربیات شخصی خودشان گفته اند که برای مثال حتی یک سال هم ترک کرده اند اما دوباره به این سمت بازگشتند، این اصلا دلیل منطقی برای این مورد نیست که فکر کنید ترک آن غیر ممکن است. ده ها هزار موارد وجود دارد که در بدترین نوع اعتیاد جنسی بوده اند اما به راحتی توانستند خودارضایی را ترک کنند، پس این فکر مسموم را از ذهن خود بیرون بیاندازید زیرا این مورد علمی و روانشناسی اثبات شده که شما می توانید به راحتی آن را ترک کنید.

2. برای ترک خودارضایی بیکار نباشید!

یکی از مهم ترین علت های انجام خودارضایی این است که شما فکر می کنید چون بیکار هستید یا وقت اضافی دارید، بهتر است که وقتتان را اینگونه صرف کنید، برای همین از الان شروع کنید و یک کاغذ رو به روی خود بگذارید و بنویسید وقتی که بیکار بودم چه کاری انجام دهم، برای مثال یک قسمت انیمیشن ریک اند مورتی را نگاه کنم! یا گیم بازی کنم یا هر چیز دیگر، پیشنهاد ما این است مواردی را بگذارید که به آنها علاقه دارید زیرا اگر اهل ورزش نباشید و بخواهید در موارد بیکاری به جای خودارضایی، ورزش کنید، ترک خودارضایی برایتان سخت می شود زیرا مغز شما می بیند که ورزش کردن خیلی سخت تر است تا خودارضایی کردن و ترجیح می دهد که سمت ورزش نرود، اما بعد از دو سه ماه می توانید به جای گیم یا فیلم دیدن، ورزش را جایگزین آن کنید.

3. برای ترک خودارضایی علت انجام را بنویسید

این خیلی مهم است که پس از انجام هر بار خودارضایی فورا (حداکثر یک ساعت زمان دارید) ، علت آن را در کاغذ یا تلفن همراه خود یادداشت کنید، این کار باعث می شود شما به صورت آگاهانه بفهمید مشکل از کجاست اما به شرطی که این علت را ریشه ای بنویسید نه سطحی!

برای مثال شما روز بعد امتحان دارید و درحال حاضر درس های امتحان را خوانده اید و بیکار هستید، برای همین می روید و خودتان را با عکس ها و فیلم های مستهجن تحریک می کنید و سپس اقدام به انجام خودارضایی می کنید. اگر بخواهید علت خود را ریشه ای پیدا کنید باید پس از هر علت چرا بگذارید، برای مثال اولین علت این بود که شما بیکار بودید، چرا بیکار بودید؟ چونکه برنامه ای برای زمان بیکاری خود نداشتید! این نکته خیلی مهمی است، این یعنی شما باید یاد بگیرید از قبل برای زمان هایی که بیکار هستید برنامه بچینید تا بار بعدی اگر با چنین شرایطی رو به رو شدید اقدام به خودارضایی نکنید.

یا شاید بتوانید حتی خیلی حرفه ای تر به این قضیه نگاه کنید، مثلا با خود بگویید چونکه استرس داشتم، می خواستم استرس خودم را رفع کنم و اقدام به خودارضایی کردم، پس بهترین راه این است در اینترنت راه های مدیریت استرس را بخوانم یا اینکه استرسم را با چیز دیگری رفع کنم مانند بازی های کامپیوتری یا ورزش کردن.

5. تاثیر ورزش کردن در ترک خودارضایی

خیلی ها به دلیل اینکه فکر می کنند ورزش کردن تاثیر خاصی در ترک عادت های بدشان ندارند، این موضوع را نادیده می گیرند در حالی که مطالعات عملی و روانشناسی نتایج شگفت انگیزی را درباره تاثیر ورزش کردن در ترک عادت بد و ساخت عادت خود نشان می دهد، اگر شما با یک تبر کند بخواهید یک درخت را قطع کنید ممکن است انجام نشود یا به شدت کار سختی باشد که بعد از بار ها تلاش، بیخیال آن شوید، اما بهتر نیست ابتدا تبر خود را تیز کنید؟ این تبر درواقع اراده شماست و این درختی که قرار است قطع کنید، عادت بد شما، یعنی خودارضایی است. برای اینکه قطع شود ابتدا باید اراده خود را تا حدی قوی کنید، مطالعات علمی نشان می دهد که هرچه بخش پیشانی مغز شما قوی تر باشد، بهتر می توانید از تمرکز و نیروی اراده استفاده کنید و زمانی که هر بار به سمت عادت بد خود می روید، باعث کمتر استفاده شدن از این قسمت مغز و فعال شدن بیشتر بخش مرکزی مغز خود خواهید شد که این بخش مخصوص ذخیره عادت هاست. وقتی عادت خودارضایی در شما کاشته شود، ترک خودارضایی بسیار سخت است، بنابرین با روزانه 15 دقیقه پیاده روی ساده می توانید هم بخش پیشانی مغز خود را قوی تر کنید، هم اراده خود را بهبود ببخشید و هم باعث ساخت سلول های مغزی جدید شوید و هم از لحاظ روانی حال بهتری در طول روز داشته باشید، با اینکار خیلی راحت می توانید در مواقعی که هوس به سراغ شما آمد، اقدام به اینکار نکنید. بنابرین برای ترک خودارضایی، ورزش کردن و فعالیت بدنی را به شدت جدی بگیرید.

6. برنامه غذایی مناسب برای ترک خودارضایی

خیلی ها سال می پرسند برای ترک خودارضایی و کاهش شهوت چه چیزی بخوریم؟ چطوری میشه با اصلاح برنامه غذایی اقدام به ترک خودارضایی کرد؟ خب در قدم اول باید این موضوع رو بگم که مهم ترین عامل در ترک خودارضایی عوامل بالا هستند ولی به این معنا نیست که شما نخواهید این نکته ششم را انجام دهید، وقتی به راحتی می توانید آن را انجام دهید چرا که نه؟ وقتی که می دانید اگر وسوسه شوید چقدر پشیمان می شوید و چقدر عوارض دارد، چرا که نه؟ پس همین الان اقدام به تهیه این لیست کنید تا خیلی راحت تر بتوانید اقدام به ترک خودارضایی کنید. برخی از خوراکی های مناسب برای کاهش شهوت و ترک خودارضایی:
 1. سرکه اصل و طبیعی (نصف استکان برای فروکش کردن شهوت)
 2. لیمو طبیعی (ترش یا شیرین بودن فرقی ندارد)
 3. دم نوش هایی از جمله: عناب، ریواس، پنج انگشت و...
 4. کاهو + سیب

مواردی که در بالا دیدید برخی از موارد ترک خودارضایی در طب سنتی بودند که تاثیر خوبی می تواند در ترک شما داشته باشد به شرطی که موارد بالایی که گفتیم را کامل درک کرده باشید و رعایت کنید زیرا از اهمیت بالایی برخوردار هستند و نکته دیگر اینکه برای ترک خودارضایی تا جای ممکن از پرخوری و خوردن فست فود و غذاهای تند پرهیز کنید.

تاثیر خودارضایی

این عمل از جهات مختلفی می تواند روی شما و سلامتی بدنتان تاثیر منفی بگذارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

کاهش سلامتی بدن و سستی عضلات

به طور متوسط در مردان، حدود 4 تا هفت روز (یک هفته) طول می کشد تا مایع منی تولید شود. البته شایان ذکر است که این موضوع به خود فرد هم بستگی داشته و ممکن است در افراد مختلف این تاریخ کمتر یا بیشتر باشد. هر چقدر مواد معدنی، پروتئین و مواد غذایی سالم و مقوی در بدن افراد بیشتر باشد، کیفیت مایع منی نیز بیشتر بوده و قدرت باروری افراد بیشتر است و ترک خودارضایی باعث افزایش این کیفیت می شود. افرادی که به طور مداوم خودارضایی کرده و این مایع را از بدن خود خارج می کنند، سطح عمومی سلامتی شان را به دلیل از دست رفتن این مواد مغذی با کاهش روبرو کرده و بدن را زمینه ساز انواع و اقسام اختلالات و بیماری ها می کنند.

کاهش سلامتی استخوان ها و پوکی استخوان

اگر کسی به طور شدید به انجام عمل خودارضایی مبتلا شود و این عمل را 8 تا 10 بار در هفته به مدت حداقل 6 ماه انجام دهد، بدون شک دچار مشکلات استخوانی شده و مواردی مثل پوکی استخوان، ضعیف شدن آن و ... را نزدیک تر از همیشه به خود می بیند. خودارضایی مکرر در بازه های زمانی طولانی مدت باعث می شود بخشی از استخوان که شامل فسفر، کربن و سایر مواد معدنی استخوانی است با کاهش کیفیت شدید روبرو شده و در نتیجه فرد احساس کند که زانوها و مفاصلش موقع راه رفتن صدا می دهند. معمولا این اتفاق در آقایان بیشتر از خانم ها دیده شده و مردان بیشتر درگیر آن می شوند. فراموش نکنید افرادی که دچار پوکی استخوان و ضعیف شدن آن می شوند، در سنین بالاتر با مشکلات بسیار وحشتناکی روبرو خواهند شد. بنابراین اگر برای سلامتی خودتان در سنین بالاتر ارزش قائلید، بهتر است راه های ترک خودارضایی را سریع تر پیش ببرید.

تغییرات چهره و لاغر شدن صورت افراد

جالب است بدانید عمل خودارضایی می تواند روی چهره افراد نیز تاثیر منفی و نامطلوبی گذاشته و آن ها را زشت تر و ضعیف تر نشان دهد. معمولا کسانی که به دفعات زیاد عمل خودارضایی را انجام می دهند، بعد از گذشت مدت زمان کوتاهی دچار کوچک شدن گونه ها و باریک شدن صورت می شوند.این یعنی خودارضایی نه تنها روی سلامتی شما تاثیر می گذارد، بلکه چهره تان را نیز با تغییرات بدی همراه می کند. از طرف دیگر، با اینکه جوش جوانی مساله طبیعی و عادی محسوب می شود، اما افرادی که عمل خودارضایی را زیاد انجام می دهند، بیشتر دچار جوش و آکنه شده و در نواحی پیشانی و گونه این جوش و لک ها را می بینند اما جای نگرانی نیست زیرا بعد از چند ماه که اقدام به ترک خودارضایی کنید بدن شما به حالت قبل باز می گردد. بنابراین خودارضایی می تواند باعث بروز لکه هایی روی پوست صورت شده و در برخی موارد تقارن چهره را نیز از بین ببرد. این عامل برای افرادی که برای زیبایی چهره شان اهمیت قائلند بسیار مهم بوده و اگر دوست دارند با مشکلات یاد شده روبرو نشوند، بهتر است هر چه سریع تر خودارضایی را ترک کرده و زندگی عادی شان را پیگیری کنند.

بی حال بودن و احساس ضعف همیشگی در افراد

ضعف، فقدان قدرت جسمی و یا ماهیچه ای است و این احساس که تلاش زیادی برای حرکت دادن بازوها، پاها و یا ماهیچه های دیگر لازم است، می باشد. اگر ضعف ماهیچه ای نتیجه درد باشد، فرد ممکن است قادر به انجام کار با ماهیچه ها باشد، اما آسیب خواهد دید. یکی دیگر از عوارض خودارضایی، بی‌حالی و ضعف همیشگی می باشد. اغلب افرادی که خودارضایی می کنند، پس از انجام این کار دچار بی‌حالی و ضعف همیشگی خواهند شد

آسیب دیدن آلت تناسلی در مردان و زنان

جالب است بدانید استمناء به صورت پرتکرار می تواند باعث آسیب دیدن واژن خانم ها یا آلت تناسلی آقایان شود. به طوری که در برخی موارد حتی ممکن است مردانی که زیاد خودارضایی می کنند، دچار نوعی بیماری عجیب به نام پیرونی شوند که حتی اگر بعد از آن هم اقدام به ترک خودارضایی کنید این مسئله حل نمی شود! بیماری پیرونی بیماری اکتسابی است که به دلایل مختلف رخ داده و طی آن آلت تناسلی مردان دچار کجی و انحراف می شود. خانم هایی که به صورت مداوم خودارضایی می کنند، پس از مدتی با مشکلاتی مثل تیرگی واژن، شل شدن آن و از بین رفتن زیبایی و شادابی این عضوشان روبرو می شوند.

تاثیر منفی روی روابط جنسی

همان طور که می دانید خودارضایی یک عمل انفرادی و شخصی است که در صورت تکرار و تداوم بیش از اندازه می تواند زندگی جنسی شما با همسرتان را با اختلال جدی روبرو سازد. اگر عادت کنید که خودتان به تنهایی با کمک خودارضایی به لذت جنسی و ارگاسم برسید، ذهن و بدن شما فقط به واکنش های انفرادی پاسخ داده و در نتیجه ممکن است در روابط زناشویی با همسرتان دچار مشکلات شدیدی شدید که در نهایت به جدایی شما منجر می شود. همچنین خودارضایی می تواند باعث شود از فعالیت جنسی لذت نبرده و این عمل برای شما خسته کننده شود.

افرادی که به خودارضایی و استمنا اعتیاد پیدا می کنند، بیش از سایر افراد تمرکزشان را از دست داده و نمی توانند در مسائل مختلف به طور صحیح تصمیم گیری کنند. این افراد اعتماد به نفسشان را نیز از دست داده و در جمع های مختلف احساس ناتوانی می کنند. معمولا کسانی که به طور حاد به انجام عمل خودارضایی می پردازند، افرادی هستند که از حضور در جمع های مختلف گریزان بوده و ترجیح می دهند تنها باشند اما با ترک خودارضایی همین افراد می توانند دوباره مانند قبل خوب شوند. طی تحقیقاتی که از دانش آموزان به عمل آمده، اثبات شده است که دانش آموزان مبتلا به خودارضایی نمی توانند به خوبی روی درس و فعالیت های مدرسه تمرکز کرده و همین علت می تواند نه تنها در آینده شان تاثیرگذار باشد، بلکه در سنین بزرگ سالی نیز در عملکرد اجتماعی شان اختلال ایجاد کند. از این رو خودارضایی را می توان یک عامل بازدارنده در موفقیت اجتماعی افراد دانست.

یکی دیگر از مشکلات خودارضایی، تاثیر منفی آن روی انزال طبیعی افراد است. این تاثیر معمولا در خانم ها به شکل دیرانزالی و در آقایان به شکل زودانزالی رخ می دهد. در ادامه این دو حالت را بررسی کرده ایم.

زودانزالی مردان

یکی از مشکلات اساسی که پس از خودارضایی برای افراد ایجاد می شود، زودانزالی و یا دیرانزالی آن ها است. بخش مهم و البته مضری که همیشه در این عمل وجود دارد، این است که افراد معتاد به خودارضایی دیر یا زود دچار زودانزالی و یا دیرانزالی می شوند. ابتدا باید با زودانزالی شروع کرد. معمولا در بیشتر حالات، خودارضایی در مردان در یک حالت و شکل رخ داده و مرد ها ترجیح نمی دهند که همان موقع حالت های دیگری را امتحان کنند. از این رو مغز احساس می کند که تنها همان حالت برای ارگاسم و رسیدن به لذت جنسی وجود داشته و تنها بایستی از همان روش پیروی کند.

این اتفاق باعث می شود که مرد در هنگام رابطه جنسی با همسر خود، تنها با یک تحریک ساده و در همان ابتدای رابطه به ارگاسم نزدیک شده و نتواند خود را کنترل کند. حال مرد اگر بخواهد زودانزالی خود را درمان کند، علاوه بر ترک خودارضایی نیاز دارد که زمان زیادتری را صرف خوردن دارو های مختلف و کنترل خود در رابطه جنسی کند. این حالت معمولا برای بسیاری از مردان غیر قابل تحمل بوده و آن را دنبال نمی کنند. به همین علت زودانزالی عموما در مردها بیش از زنان رخ می دهد.

دیرانزالی زنان

این اتفاق در زنان در قالب دیرانزالی ظاهر می شود. از آن جایی که زنان در رابطه جنسی معمولا عاطفه بیشتری نسبت به مرد ها خرج می کنند، از این رو در هنگام انجام این کار از راه های مختلفی خودشان را امتحان می کنند تا به نتیجه نهایی برسند و این یعنی ذهن این افراد از همان اول احساس می کند که باید راه های مختلفی را امتحان کند. این حالت باعث می شود که زن در انجام رابطه جنسی ناموفق بوده و خیلی دیر به انزال کامل برسد. زیرا نیاز دارد که راه های مختلفی را انجام دهد و شریک جنسی او ممکن است در انجام این کار ناموفق و یا خسته شود. به همین دلیل است که دیرانزالی شهرت بیشتری در زنان داشته و وجود هر یک از این حالت ها، رنج زیادی را در خود فرد و رابطه ایجاد می کند.

تاثیر دیرانزالی و زودانزالی در رابطه جنسی افراد

دیرانزالی و زودانزالی اثراتی است که بر اثر تداوم خودارضایی در زنان و مردان رخ داده و هرکدام می تواند به سرعت رابطه را نابود کند. چرا که یکی از ارکان مهم هر رابطه‌ عاطفی و زندگی مشترک، وجود یک شریک جنسی مناسب است که بتواند طرف مقابل را به خوبی ارضا کرده و تجربه خوبی را برای هر دو رقم است. بهتر است قبل از این که اتفاقات ناگواری رخ دهد، برای داشتن یک رابطه جنسی مناسب و یک رابطه عاطفی پایدار، اقدام به ترک خودارضایی کرده و اگر دچار زودانزالی یا دیرانزالی شده اید، در کنار انجام راه های طبیعی حتما به یک پزشک معالج که تخصص بالایی در رفع این نوع مشکلات دارد مراجعه کرده و داروهای لازم را مصرف کنید تا درمان شما سریع تر رخ دهد. در آخر فراموش نکنید زودانزالی یا دیرانزالی با این که شاید برای خیلی ها مهم نباشد اما با گذر زمان به یک نقطه تاریک و عیب بزرگ تبدیل می شود که می تواند خرابی یک رابطه را به بار آورد.

تاثیر خودارضایی بر روی نازایی

بسیاری از افراد تصور می کنند خودارضایی تاثیر بسیاری زیادی روی باروری افراد دارد در حالی که این طور نبوده و تاثیر خودارضایی بر روی نازایی را نمی توان در شدت بالایی دانست. در حقیقت، خودارضایی تاثیر بسیار کمی بر روی نازایی داشته و نمی توان این دو را به هم مرتبط کرد. مگر اینکه میزان انجام خودارضایی در شخص بسیار بالا بوده و بر اثر این اتفاق به دستگاه جنسی وی آسیب وارد شده باشد. اگر بخواهیم کلی تر بگوییم، خودارضایی اصلا خود عمل خوب و مناسبی نیست و نمی توان آن را تحسین کرد و یا خوب دانست، اما به هر صورت طبق تحقیقاتی که انجام شده تقریبا تمام زنان و مردان این کار را حداقل برای یک بار هم که شده انجام داده و تجربه اش را داشته اند.

میزان از خودارضایی بر روی بچه دار شدن تاثیرگذار است؟

اگر بخواهید به طور دقیق تر بدانید که چه میزان از عمل خودارضایی می تواند روی باروری شده تاثیر بگذارد، می توان گفت اگر این کار را یک یا دو بار در هفته انجام دهید معمولا تاثیری در باروری ندارد. اما اگر تعداد خودارضایی بیش از این عدد باشد، باید حتما خود را به یک پزشک نشان دهید تا اعتیاد شما برطرف شده و از این که شما با مشکلی روبرو نیستید مطمئن شوید.

عدم تولید اسپرم کافی در مردان، مهم ترین تاثیر خودارضایی در ناباروری

یکی از مشکلاتی که در مردان رخ می دهد این است که اگر افراد خودارضایی را به طور مداوم  و زیاد انجام دهند، تولید اسپرم در بدن آن ها کم شده و اسپرم های باقی مانده کیفیت مناسبی برای باروری تخمک زن نخواهند داشت. این عامل می تواند باعث نازایی و تولد فرزندی ناقص شود که بسیار دردناک و دردسرساز است. به همین علت از جنبه های مختلفی می توان خودارضایی را به نازایی ربط داد و آن را بررسی کرد. حقیقت این است که امروزه ناباروری و نازایی در جوامع مختلف به شدت رشد پیدا کرده و همه گیری آن نسبت به سال های اخیر کاملا مشخص است. این ینی تعداد خانوار در کشور روز به روز کمتر می شود. می توان گفت شدت یافتن خودارضایی در جوانان، یکی از عوامل اصلی این جریان است که به رشد نازایی در جامعه منجر می شود. البته نباید فراموش کرد که اثر خودارضایی بر روی بچه دار شدن (به خصوص در خانم ها) کم است اما میزان اعتیاد به آن و بررسی جهات دیگر باعث می شود که خودارضایی نیز در نازایی و ناباروری مخصوصا در مردان رکن مهم و تاثیرگذاری باشد. اگر هنوز ازدواج نکرده اید و یا بچه دار نشده اید، حتما تمایل دارید فرزند سالمی داشته باشید. برای رسیدن به این هدف بهتر است که اقدام به ترک خودارضایی کنید و زندگی سالمی را برای خود و فرزندتان انتخاب کنید.

بسیاری از افراد، بیش از آن که از اثرات جسمی و فیزیکی خودارضایی آسیب ببینند، از اثرات روحی و روانی آن رنج می برند. باورهای اخلاقی، مذهبی یا فرهنگی باعث ایجاد این حالات شده و در اغلب موارد، احساس گناهی که سراغ فرد می آید بسیار آزاردهنده است. برخی از مشکلات روحی که در اثر خودارضایی در زنان و مردان اتفاق می‌افتد عبارتند از:

کاهش قدرت یادگیری و حواس پرتی

اعتیاد به خودارضایی باعث ایجاد مشکلات فکری و عدم تمرکز می شود؛ دانش آموزان و دانشجویانی که به این کار اعتیاد دارند، در طولانی مدت اثرات زیان بار خودارضایی را روی نمرات دروسشان مشاهده خواهند کرد. بسیاری از افراد گاهی فراموشی می‌گیرند و مسائل کوچکی را برای مدت کوتاهی به یاد نمی‌آورند. معمولاً این افراد در چنین شرایطی گمان می‌کنند که این فراموشی‌های کوچک نشانه‌های اولیه آلزایمر است؛ اما آلزایمر تنها دلیل فراموشی نیست. در بسیاری از موارد این چنین، خودارضایی عامل اصلی از بین رفتن قدرت تمرکز و حافظه بوده و برای آن که این مشکل حل شود باید راهکارهای ترک خودارضایی را انجام دهید.

 گوشه‌‏ گیری و دور ماندن از جوامع

افسردگی شدید به دلیل احساس تنهایی در ارضا شدن؛ این حالت در مردان بیش از خانم ها رخ می دهد و می تواند در طولانی مدت اثرات بسیار بدی داشته باشد. تمایل به گوشه گیری در افسردگی یکی از نشانه‌هایی است که در اغلب بیماران افسرده دیده می‌شود. همان طور که گفتیم، افسردگی یکی از عوارض روحی و روانی خودارضایی است که در مردان و زنان ایجاد می شود. اگر شما به طور حاد به خودارضایی دچار شوید، دیر یا زود دچار افسردگی و گوشه گیری خواهید شد. گوشه گیری باعث دور ماندن شما از اجتماع هم سن و سالان تان شده و می تواند روی روابط اجتماعی شما تاثیرات منفی بگذارد.

بی‏‌نشاطی و لذت نبردن از زندگی

ناتوانی در کسب لذت یکی از عوارض افسردگی حاد می باشد. در اعماق افسردگی اساسی هیچ چیز حتی لذت بخش ترین فعالیت ها یا شناخته شده ترین امکانات هم به چشم نیامده و به قولی هیچ کاری فرد را خوشحال نمی کند. در این هنگام، انسان از نظر هیجانی منجمد شده و احساسات او غیرفعال شده است. به نظر می رسد در مغز انسان فعل و انفعالاتی صورت می گیرد که در نشاط و احساس خوب داشتن اختلال به وجود می آورد. یکی از دلایلی که باعث ایجاد این فعل و انفعالات می شود، خودارضایی است. افرادی که خودارضایی می کنند معمولا افرادی هستند که از زندگی خود لذت نبرده و دچار افسردگی هستند.

پرخاشگری و بداخلاقی

 پرخاشگری حالتی عصبی است که می‌تواند باعث آسیب رساندن به دیگران از نظر عاطفی و جسمی شود. افراد که پرخاشگری می کنند، اطرافیان را با حرف‌ها یا حرکاتی که در کنترل فرد نیست، دچار آسیب روحی و جسمی می کنند. پرخاشگری در واقع مرزهای اجتماعی را نقض کرده و زیر پا می‌گذارد. یکی از عوارض اصلی خودارضایی پرخاشگری است. به طوری که اگر افراد خودارضایی کنند، اعصاب و روان آن ها به هم ریخته و عصبانیت آن ها در قالب پرخاشگری ظاهر می شود. این بداخلاقی و تندخویی تا زمانی ادامه دار است که شما به خودارضایی به چشم یک فعل آرام کننده نگاه کنید. در واقع ذهن شما با این شرط که خودارضایی شما را آرام می کند شکل گرفته و تا زمانی که این کار را انجام ندهید عصبانی هستید.

از بین رفتن اراده قوی و مشکلات در تصمیم گیری ها

به طور کلی هر رفتاری که انسان انجام می دهد معلول سه عامل انگیزه، نیاز و هدف است. به عبارت دیگر در کنار هر رفتاری مثلث انگیزه، هدف و نیاز به چشم می خورد. اگر فردی به بیماری خودارضایی حاد دچار شود، این سه عامل را نخواهد توانست در کنار یکدیگر قرار داده و از این رو دچار ضعف اراده می شود. هنگامی که افراد خودارضایی می کنند، احساس پشیمانی سراغ آن ها می آید و معمولا پس از این احساس افراد سعی در ترک خودارضایی دارند. اگر شخص نتواند اقدام به ترک خودارضایی نشان دهنده ضعف اراده وی می باشد. این ضعف اراده در کارهای دیگر نیز برای فرد وجود داشته و می تواند زندگی شخصی او را تحت تاثیر قرار دهد.

ترک خودارضاییخودارضایی بیماری ای است که علاوه بر اثرات مخربی که در سلامت افراد می گذارد، آن ها را دچار اعتیاد کرده و این اعتیاد می تواند در آینده اثرات بسیار زیان باری را برای فرد معتاد به وجود بیاورد. جالب است بدانید احساس اعتیاد و وابستگی به هرچیز از جمله خودارضایی، از طریق ترشح دو هورمون دوپامین و اندورفین در مغز ایجاد می شود که همین عامل باعث می شود در اوایل ترک خودارضایی با سختی ترک مواجه شوید. دوپامین هورمونی است که وظیفه آن انتقال پیام های عصبی به مغز است. پیام هایی که این هورمون به مغز ارسال می کند باعث ایجاد احساس لذت در شما می شود.

اندورفین نیز موقعی که دچار استرس می شوید و یا فعالیت بدنی می کنید آزاد می شود و باعث کاهش تنش و اضطرابتان می شود. هنگامی که شخصی خودارضایی می کند، بدن وی به صورت همزمان دوپامین و اندورفین آزاد کرده و از این رو سعی می کند نیاز بدن را برطرف کند. هر چه دفعات استمناء و خودارضایی در فرد رو به افزایش رود، مغز وی مجبور می شود مقدار بیشتری از این هورمون ها را ترشح کرده تا سطح استرس بدن کاهش پیدا کند.

تاثیر اعتیاد به خودارضایی روی بدن

از آن جایی که وظیفه این هورمون ها کاهش سطح استرس و اضطراب بدن است، بنابراین افرادی که بیشتر اوقات با تنش و اضطراب مواجه هستند معمولا بیشتر از سایرین خودارضایی می کنند. زمانی که فرد به خودارضایی اعتیاد پیدا می کند و این عمل را به طور مداوم انجام می دهد و ترک خودارضایی برای آن بسیار سخت خواهد شد، در واقع به ترشح هورمون های دوپامین و اندورفین وابستگی پیدا کرده است. این یعنی شما به صورت ناخودآگاه مجبور هستید عملی که شما را معتاد کرده است انجام دهید تا هورمون های یاد شده ترشح و شما را آرام کند. اعتیاد به خودارضایی نیز مثل هر اعتیاد دیگری  رفته رفته و با گذشت زمان لذت خود را از دست می دهد. چرا که با گذشت زمان اثر اولیه ترشح این دو هورمون کمرنگ شده و فرد برای اینکه به همان احساس لذت سابق دست پیدا کند مجبور می شود بیشتر خودارضایی کند. وقتی عمل خودارضایی بیشتر انجام می شود، سطح بیشتری از دوپامین و اندورفین در بدن ترشح شده و فرد را آرام می کند. آزاد شدن دوپامین در مغز، احساساتی مشابه با مصرف هروئین ایجاد می کند. بنابراین اعتیاد به خودارضایی نیز از جهاتی کاملا شبیه به اعتیاد به مواد مخدری مانند هروئین می باشد.

خودارضایی یکی از مشکلات رایجی است که امروزه بسیاری از جوانان و حتی افراد متاهل را گریبان گیر خود کرده است. در واقع افراد با خودارضایی، بدون آن که به شریک جنسی و همسرشان دسترسی داشته باشند، با تحریک اندام های جنسی خود به حالت ارگاسم یا همان نهایت لذت جنسی می رسند. مشکلاتی که خودارضایی برای افراد به وجود می آورد، تنها به مشکلات فیزیکی و جسمی منجر نشده و می تواند کسانی که به آن اعتیاد دارند را دچار اختلالات روحی و روانی شدیدی کند. از تاثیرات جسمی که خودارضایی روی افراد می گذارد می توان به کاهش سلامتی استخوان ها، کاهش سلامتی بدن و سستی عضلات، بی حال بودن و احساس ضعف همیشگی، آسیب دیدن آلت تناسلی و ... اشاره کرد.

عوارض روحی و فکری خودارضایی نیز در مواردی همچون کاهش قدرت یادگیری و حواس پرتی، گوشه‌‏ گیری و دور ماندن از جوامع، پرخاشگری و بداخلاقی، احساس گناه و عذاب وجدان همیشگی و ... خلاصه می شود. ما این موارد را به صورت تخصصی بررسی کرده و شرح دادیم. اگر قصد دارید از این مشکلات و اختلالات دور بمانید، حتما راهکارهایی که برای ترک خودارضایی وجود دارد را انجام داده و سعی کنید سبک زندگی خود را به دور از این عمل زشت و حرام صورت دهید. امیدواریم مطالب گفته شده روی اعتقاد شما به خودارضایی تاثیرگذار بوده و باعث شود این عادت را هر چه سریع تر ترک کنید. شما می توانید سوالات و دیدگاه های خود را از طریق بخش نظرات به اطلاع ما و سایر کاربران برسانید.

همین حالا شروع کنید

پرداخت آنلاین و تحویل فوری

287 دیدگاه

 1. بچها من از امروز تصمیم دارم که این کار کاملا اشتباه رو ترک کنم
  من دخترم بدون رو در وایسی میگم که خیلی وقته که مبتلای این بیماری شدم و میخوام ترکش کنم
  برام دعا کنید🥺♥

  • دعا کنید واسم

   عزیزم خدا کمکت کنههههههه از شرش برای همیشه راحت شی🤲

 2. میتوانم

  فقط خدااااا رو داریم💪💪💪

 3. سلام امروز 1402/5/2 تصمیم گرفتم ترک کنم تا بتونم از این زندگی اسفناک رها بشم و بتونم رشد خودم رو ببینم.امیدوارم خداوند و امام زمان یاری گر من باشن تا گناه دیگه نکنم.
  خداوند انشالله کسی رو در معرض گناه قرار نده .

 4. سلام خسته نباشید من اگه بخواهم فایل رو خریداری کنم همون لحظه ای که پول رو پرداخت کردم فایل کجا و چگونه به دست من میرسه میشه راهنمایی کنید. ممنون

  • سلام، سلامت باشید. بعد از اینکه بر روی دکمه تکمیل خرید کلیک کنید به صورت خودکار لینک دانلود براتون به نمایش گذاشته میشه و میتونید همون لحظه فایل رو دانلود کنید.

 5. خدایا خودت رحم کن

 6. بسم الله الرحمن الرحیم
  به نام خداوند بخشنده ی مهربان
  الان که دارم این متن رو مینویسم چشمام خیسه
  وقتی که یادم به مهربانی خدا میوفته گریم میگیره، که خدا چقدر بزرگ و مهربونه و ما داریم چکار میکنیم
  صد بار اگر توبه شکستی باز آی، خدایا باز اومدم، من تمام تلاشم رو میکنم و نتیجه رو میسپارم به دست خودت، میدونم قطعا نتیجه قشنگه
  یا حسین

 7. با سلام و احترام
  بنده از روزی که نگاه به فیلم های پورن رو کنار گذاشتم واقعا زندگیم متحول شده روز به روز زندگیم رو به پیشرفت هست و خدا رو هزار بار شاکرم که با این سایت آشنا شدم
  خدایا شکرت
  خدایا شکرت بخاطر وجود خودت بخاطر وجود این دوستان که زحمت کشیدن راه درست رو به ما نشون دادن.

  • دعا کنید واسم

   خدا روشکر خیلیییی خوشحال شدم براتون
   انشالله همین طوری پیشرفت کنید و کاملا از این لعنتی دورباشید
   موفق و سلامت باشید🌻

 8. کسی که ۵۰ روزه متولد شده

  یکی ز تمرینایی که من خودم هروقت احساس میکنم دارم میرم سمتش انجام میدم، دیدن دیدگاهای سایته، همه بچه ها پر از حس خوبن و اراده ها محکمه، دم همتون گرم، امروز ۵۰ روزه که پااااکم، بریم که بترکونیم🎯

  • دعا کنید واسم

   دقیقااااا منم همین طور
   خداروشکر اینجا هست
   ای خدااااااا از ته قلبم میخوام همه موفق شن و دیگه لغزش نکنن.
   خواهشا واسه من هم دعا کنید🌻

 9. Meh.1384.tab

  سلام به دوستان عزیز و هم درد ان شاءالله با کمک خداوند و اهل بیت همه مون ترک میکنیم یاعلی از تو مدد

  سال ۱۴۰۲/۱/۳۰ تصمیم گرفتم همه برای هم دعا کنیم🖤❤️

 10. سلام دوستان هم درد…
  منم از تاریخ 28/1/1402تصمیم به ترک گرفتم
  یا حق…

 11. یا امام علی یا خدا شمارو به همین شب قدر قسم می دم
  اراده ترک خود ارضایی رو تو وجودم قرار بدین
  دوستان تو رو خدا دعام کنید منو هم توی این شبای قدر یاد کنید
  امید وارم این آخرین باری باشه که همچین گناهی رو مرتکب شدم
  1402/01/22 خدایا به امید تو

  این جمله رو خطاب به خودم می نویسم.: هر دفعه که به سمت این گناه رفتی
  حس و حال الانتو یادت بیار که چقدر شرمساری و نه تنها از این گناه لذتی نبردی بلکه کلی هم پشیمونی

  • کسی که ۵۰ روزه متولد شده

   فرزاد جان، فدای دعا کردنت❤️ دوره رو گوش بده ووبه موارد مو به مو عمل کن، مثل من میتونی خیلی راحت ترک کنی داداشم، توکل کن به خدا بپو با مولا صاحب الزمان عهد ببند و دوره رو گوش بده و با عزم جدی جلو برو، خدا هوای بنده‌های توبه کننده شو داره رفیق

  • دعا کنید واسم

   با تمام وجود از خدا و ائمه میخوام که موفق شی انشالله که پاااااک میشی🤲

 12. من امروز یعنی 1402.123 این دوره رو خریدم و امید وارم با یاری خدا و این دوره امسال دیگه آدم پاکی باشم برا من ترک این مشکل خودش یه موفقیت بزرگه دعا کنین بچه ها

 13. سلام من این دوره رو خریداری کردم
  این پیام رو اگه تا ته بخونی قطعا نجات پیدا میکنی
  شمایی ک داری الان این پیام میخونی و دلت پر شده از غم
  ذهنت پر شده از ترس و تاریکی
  و دیگه امید به هیچ چی نداری حتی خودت
  فک میکنی دیگه باختی و بازنده خواهی بود
  همین جوری داری سرچ میکنی
  و میدونی چه مضراتی داره اما دوباه. میری سمتش
  من هم دقیقاااا توی همین موقعیت تو هستی بودم
  و شروع کردم از بالای سایت تا پایین رو خوندم
  و در آخر گفتم آخرین تیری ک دارم هم میزنم
  خوشبختانه تیرم به هدف خورد
  و این دوره رو خریداری کردم
  من تبلیغ نمیکنم چون اگه بدردت نخورد میتونی پولتو ازشون پس بگیری وقتی همچین ظمینی کردن چرا باید تبلیغ بشه
  منم مثل تو بودم هر جمله از این دوره حالمو بهتر کرد
  بعد از هر فایل به این دوره بیشتر ایمان آوردم
  و نتیجش هم دیدم با اطمینان کامل این دوره بخر و گوش کن و عمل کن
  راه نجاتت همینه
  مطمئنم موفق میشی
  اگه پولشو نداری هر جور شده جور کن مطمئن باش ضرر نمیکنی
  ایم دوره به نظر من هر چقد قیمت داشته باشه بازم کمه برای چه برسه به این ۱۰۰ ، ۲۰۰ تومن
  گام اولت برای رسیدن به موفقیت. بردار
  برای آینده هزینه کن

 14. سلام مرسی از پکیج خوبتون
  غرق شرمم شاید یکساله ک تلاش کردم ولی..
  صد بار اگر توبه شکستی بازآ
  شروع میکنم 1402/1/22.
  لطفا توی این شب های قدر واسه منم دعا کنید بتونم ترک کنم
  انشالله به حق علی ابن ابیطالب رو سپیدبشیم

 15. .گ.گ.گ.گ.

  سلام من دوره رو خریداری کردم اما لینک چنل تکمیلی رو ندارم میشه آیدی پشتیبانی تلگرام رو بدید که من بهش پیام بدم و عضو شم

 16. امیررضا برهان نهایی

  سلام ـمن. 24 سالمه. چند ساله که. به تور متعدد. این کارو. د ـانجام دادمـ
  بار ها بار. تصمیم. به ترکش گرفتم ـ پاکی. در یه مدد محدود. ولی خیلی زود دوباره به. سراغت. میاد. هر روشی که. فکر کنین ـانجامـ دادم ـهمینو میخوام ـاز اخرین. باری که. تصمیمـ به. ترکش کردم ـچند سال داره میگذره..
  دیگه. حالم. از خودمـ داره ـبهم ـمیخوره. به کلی اعتماد به نفس مو از دست دادم ـ. همین الانش که. این. متن و براتون. مینویسم. چند ساعت قبل دوباره. مرتکب این گناه. شدم ـاین. دیگه. اولینـ و اخرین. بار تصمیم. برای ترکش کرد م. امروز ساعت. 12:30 ظهر جمعه. 1402/1/19
  با کلی جست و جو این پکیج. خریدم. ـ
  الهی به. امید تو.
  شروع زندگی جدید ـ
  :
  :
  :
  :
  :
  :
  :
  :
  توی که. این متن. میخونی. نترس ـشحاع باش تو هم. میتونی.
  زندگی تو تغیر بده ـ
  از همین ـالان ـشروع کن ـ
  یا حق. الهی به امید تو 🤲

 17. باسلام
  ۱۰روزه که ترک کردم این مسئلرو و احاس خوبی دارم
  من بارها و بارها ۱هفته ۱۰ روز و حتی تا ۲۱روز هم گذاشتم کنار ولی چون اگاهی نسبت به ترکش نداشتم لغرش پیکردم ولی اینبار خیلی جدی و قوی شروع کردم با امید به خدا.

 18. سلام من ۱۹سالمه…
  من خود ارضایی رو تو سن ۱۰ سالگی شروع کردمو‌…‌‌
  ‌من هر روز صبح که پا میشدم آلتم بیدار بود و میرفتم خودارضایی میکردم بعد ظهرا میرفتم و…….
  بعدم شبا……
  کلا درگیرش شده بودم تا اینکه این سایتو دیدم الان تقریباً ۲ماهه خوارضایی نکردم
  واقعا خدا یار یاورت باشه ادمین🌱🌹
  دست به کار: ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ ساعت ۴:۵۶ دوشنبه
  الان : ۱۴۰۲/۱/۱۷ فروردین. ساعت ۱۱:۳۳ پنجشنبه

 19. ترک سریع

  1402.2.15 درحال ترک سریع هستم بع امید خدا
  التماس دعا🤲🏻

 20. منممممممممم شروووووووووع کردم و می خواهم ترک و جدی هم ترک کنم

 21. سلام چقد سایتتون خوبه دمتون گرم،
  من از ۱۳ سالگی دچار خود ارضایی شدم و الانم ۱۵ سالمه میخوام کامل ترکش کنم خیلی داره به صدام و بدنم و روحیم آسیب میزنه یک راهکار بهم بگین لطفا و میخوام از الان تاریخ 13/1/1402 ترک کنم اگه میشه برام دعا کنین بتونم راحت تر ترک کنم لطفا….

 22. آقا مهدی

  با سلام و احترام
  یه سوال خدمت ادمین محترم داشتم
  شرح حال من و سوال مهم من:من حقیقتش 27 روزه که این مشکل خطرناک رو کنار گذاشتم و ترک کردم . من تمام 9 تا وویس این دوره رو گوش دادم و اگه هم وقت بشه ده ها بار دیگه هم در اوقات خلوتم گوش میدم.نکته و سوال اساسی اینجاست :
  اگه تازه دو روز باشه که تکنیک های ترک هوس رو اونجوری که دقیقا خود وویس گفته پیاده کرده باشیم، آیا صلاح هست وی پی ان رو که یک ماهه من از تمام دستگاه های خودم پاک کردم، دوباره نصب کنم. من هم خودم استاد نرم افزار های مستهجن بلاکر هستم و دیدم هیچ کدوم اونجوری که باید بلاک کنند، بلاک نمی کنند و اصلا خوب نیستند. حالا سوال من اینه که چون صرفا دو روزه که فکر می کنم دارم دقیق اجرا می کنم، لزومی داره وی پی ان کلا نصب کنم یا نه و بذارم به قول وویس 3 ماه وی پی ان رو نصب نکنم تا عادتم بشه و خب بعدش نصب کنم که دیگه کلا میلم به اینچنین کاری از بین بره؟(البته من خودم ضرری از نصب نکردن وی پی ان در این 27 روز ندیدم) پیشاپیش تشکر از راهنمایی شما

  • سلام وقت بخیر، این مورد بستگی به شرایط شما داره. اگر واقعا نیازی به وی پی ان ندارید میتونید برای محکم کاری بیشتر این 3 ماه اول مسیر، اون رو حذف کنید تا بهتر بتونید روی خودتون و زندگیتون تمرکز کنید. اما خب اگر مثلا یوتیوبر هستید و نداشتن وی پی ان به کار شما لطمه وارد میکنه، این شکلی از کسبوکار و هدفتون فاصله میگیرید و همین اتفاقا حال شمارو بدتر میکنه. پس با توجه به شرایطی که دارید ببینید که بهتره نصب باشه یا نه. موفق باشید.

 23. سلام
  ببخشید یه سوال داشتم
  من ۱۴ سالمه و میخواستم ببینم که کلمات و جملاتی که در این پکیج آورده شده رو میتونم بفهمم یا نه
  یه به زبان عامیانه قلمبه سلمبه حرف نمیزنن؟

  • سلام وقت بخیر، کاملا عامیانه و ساده ضبط شده و برای هر مفهوم، چندین مثال زده شده تا بهتر اون رو درک کنید.

 24. آقا سلام من کامنتا رو خوندم و الان تصمیم گرفتم از پول عیدیام بزارم که ترک کنم
  تو رو بمولا برام دعا کنید بتونم ترک کنم
  دیگه دارم دیوونه میشم

 25. همین که داری این مطلب و میبینی خودش یه پیشرفته
  شاید قسمت این بوده تو بیای تو این سایت و بتونی این متن رو بخونی
  توکلت به خدا باشه چون اون تو رو انتخاب کرده
  ما آدما همه ماموریت هایی داریم که باید تو این دنیا انجامشون‌ بدیم
  پس قوی باش و ترکش کن
  می‌دونم موفق میشی رفیق🤍

 26. 1402/01/11
  پیش به سوی زندگی بدون خود ارضایی

 27. عزیزان تنها کاری که می تونم براتون بکنم اینه که درحق همتون دعاکنم تاازشراین عملی که جسم وروح دچارتشنج واشفتگی می کنه رها بشین چندتا راه حل می تونم بگم که خیلی می تونه کمکتون کنه اول اینکه هدفی برای ایندتون داشته باشیدوبرای رسیدن به اون هدف روز به روزتلاشتون روببشترکنید دوم اینکه به خودتون القاکنید این چنددقیقه لذت واقعاارزش عذاب وجدان بعدشونداره واینم بگم که این عذاب وجدان به خاطراینه که شماتوقعی که ازخودتون داریدبسیارزیاده این طوربه خودتون القامی کنید نبایدبه خاطر همچین عملی ارزش خودموپایین می اوردم پس این عذاب وجدانتون خیلی خیلی خوبه واون افرادی هم که میگن نه من بعداین عمل حس خوبی دارمو وفلان مطمعن باشیدکه صددرصددروغ میگن م می خوان توجیهی داشته باشندتابه حساب خودشونویه جوری گول بزنن یااینکه بدخواه شماهستندازاین دوحالت خارج نیست سوم اینکه اگرتصاویرجنسی ووسواس فکری اومدسراغتون همون لحظه ازذهنتون برتش کنیدبیرون وازاون محیط خارج بشید چهارم منابع تحریکو حتماحذف کنیدحالاهرچی میخوادباشه عکس فیلم چت …تاوقتی این چیزاجلوچشم باشه کشیده شدننتون به سمت این عمل همچنان وجودداره خداانسانودربرابرهوای نفسانی ضعیف افریده پس افسارنفستو دست خودت بگیرنزاراون تورومطیع خودش کنه پنجم عزیزان ملاک پاک بودنتون روباروزها نسنجیدکه من مثلا سه روزه پاکم یایه هفته…چون داریدایطورذهنتونوقردادی می کنیدوبعدازاینکه یه چندروزبرای خودتون معیاری مشخص کردیدوطی این چندروزاین عمل انجام ندادیددیگه نیازی نیست روزهاروملاک قراربدید چون نقاط ضعف وقوت خودتون روشناختیدوبااین کارهم اعتمادبه خودتون روچندبرابرمی کنیدواین خیلی خوبه چون این عمل یکی از بدترین عارضه ای که داره اعتمادبه نفسوازانسان می گیره ششم خیلی نکته مهمی هست ایکه بعدازچندمدتی که این عملوانجام ندادیدمغرورنشیدکه خوب من حالایه چندوقتیه ترک کردم چی میشه چندتا فیلم وعکس ببینم دیگه این چیزاتاثیری رومن نمیذاره دوستان همین طرزفکریعنی قراره دوباره شکست بخوری واینوخودت خیلی خوب میدونی پس مغرورنشو امام علی ع می فرمایند استمناءاولش لذت واخرش نابودیست پس تجربه راتجربه کردن خطاست یک باربرای همیشه اززندگی باارزشتون حذفش کنیدمثل بقیه چیزهای پوچ دیگه انشالله بهترین چیزا براتون رقم بخوره
  من درکلبه فقیرانه خودچیزی دارم که تودرعرش کبریایی خودنداری
  من چون تویی دارم که توچون خونداری

 28. بسم الله الرحمن الرحیم
  خدایا به امید تو،کمکم کن تو راه ترکش😔
  یاعلی مدد
  بسم الله…

 29. من اینکه واقعا میخوام ترک کنم مدیون معلمم هستم اولین بار بود که معلمی میاد سرکلاس درس و درباره این چیزا توضیح میده راستش خیلی قشنگ توضیح داد که چه ضرر هایی برای بدن داره چه ضرر هایی برای روح و همچنین چه گناه بزگیه دعا میکنم همه خودارضایی را ترک کنن

 30. پشیمان

  سلام.من از سن کم شروع کردم ولی الان ک کامنتا رو خوندم تصمیم به ترک کردم .ایندفعه تصمیم خیلی خیلی جدی گرفتم ایندفعه دست ب دامن امام حسین میشم. یا امام حسین.از تاریخ 7/1/1402شروع میکنم یا حسیننننننننن…………

 31. سلام و درود خسته نباشید من یک سوال داشتم ، من به خود ارضایی مبتلا شده ام ، و حتی با چیز های خیلی خیلی خیلی کوچیک هم تحریک میشم ، میخواستم بپرسم که صدای گوینده مذکر هست یا مونث؟

 32. با سلام خدمت تمام حاضرین عزیز والا بعید میدونم تا خود آدم نخاد صرفآ فقط با این فایل صوتی بشه ترک کرد

  • سلام وقت بخیر، درسته. اگر کسی کاری رو نخواد انجام بده امکان اینکه بشه به اون فرد کمکی کرد تقریبا صفره! خوشبختانه کسانی که وارد این سایت شدند اکثرا کسانی هستند که خودشان کلمه “ترک خودارضایی” را سرچ کردند و وقتی این صفحه را می خوانند و به بحث ترک خودارضایی اهمیت میدهند به این معناست که خودشان می خواهند این عمل را ترک کنند و ما هم در این مسیر به آنها کمک می کنیم.

  • سلام من از سیزده سالگی دچار این درد جنسی شدم الان بیست پنج سالم هست و بطور مداوم حد اقل هفته ای دو دفعه خود ارضایی کردم من شش ماه میشه متاحل شدم به امید این که بزارم کنار ولی نشد از دوستان خواهش میکنم تا ترک نکردن ازدواج نکنند واقعا ازدواج مانع خود ارضایی نمیشه بد تر هم میشه لطفاً به من کمک کنید .

   • من حتی شده بود چند ماه انجام ندادم ولی باز اومد سراغم انگار احساس میکنم اسیر کسی شدم و من را به هر شکلی دوست داره بازی میده تنهایی خجالت ودوری از اجتماع داره من را دیوونه می‌کنه نمیدانم احساس میکنم روز به روز قدرتم وذهنیتم در حال کند شدن هست هر کس که میگویید خود ارضایی به جسم آسیب نمی‌رساند دروغ میگوید دوازده ساله من دارم با این مشکل همراه هستم و بعد از هر دفعه انجام احساس پشیمانی میکنم حسی که شاید اقلب شما ها داشته باشید

 33. ۲۳سالمه و از ۹سالگی خودارضایی میکردم
  هیچ جوره ترک نمیشد
  یک بار ۳ماهی انجام ندادم و بعد دوباره …
  ی مدت هم ۷روز یک بار بود
  الان شده ۴روز یک بار
  من همچین چیزی نمیخواااام
  الان این بسته رو خریدم واقعا می‌خوام ترک کنم ۱۴۰۲/۱/۶ انشالله
  دعا کنید دوستان🙏🏼

 34. سلام من نکته جدیدی بعد از گوش دادن کامل به فایل ها فهمیدم که دوست دارم توی چنل تکمیلی قرار بگیره اگه میشه لطفا به من راهنمایی بدید که با کی و کجا به اشتراک بزارم

  • سلام وقت بخیر، بسیار خوشحالیم که می خواهید اطلاعات خود را با ما به اشتراک بگذارید، کافیست به آیدی پشتیبان در تلگرام پیام دهید و نظر خود را ارسال کنید یا در همین قسمت برای ما ارسال کنید تا در چنل تکمیلی قرار بگیرد.

   • سلام خسته نباشید.. همه این خودارضایی ترک کنید خیلی حالتون خوب میشه من الان 7 روز ترکم حالم خیلی خوبه التماس دعا ایشالا که همه ترک کنن

  • یه سوال از ادمین محترم بسته چگونه هست منظورم اینکه فایل ها مثلا به گوشی ارسال میشه

   • سلام وقت بخیر، بعد از پرداخت مبلغ، همون لحظه لینک دانلود براتون به نمایش گذاشته میشه. موفق باشید.

 35. بسم الله
  ۵ فروردین ۴۰۲
  تصمیم جدی برای ترک دارم
  ادامه و آن شا الله موفق بشم
  ممنون از همه دوستان

 36. سلام
  این دوره عالی من الان ۷۲ ساعت پاکم قبلاً هر روز ۲ بار خود ارضایی می کردم
  برام دعا کنید بتونم ادامه بدم .
  موفق باشید.

 37. یا حضرت معصومه

  سلام دوستان
  این کامنتو فقط برا اسن مینویسم که اگه شما هم مثل من با خوندن کامنتا میخواین ببینین دوره چجور بوده همین الان بخرید
  ۱۱ روز میگذره و پاک پاکم، دوره رو چندبار گوش دادم و هروقت وقتم خالی میشه دوباره میزارمش و با دور تند میشنوم، انقدر که خوبه، ببینین بچه ها من تا ۴۰ روز هم یبار رفتم تو ماه رمضون برا پاکی اما بعدش که روزه ها تموم شد دوباره شروع کردم، قبلش روزی یبار بود بعد ماه مبارک شد دوهفته یکبار و از سال قبل تا حالا سعی کرده بودم همین قد نگهش دارم، شاید بگین خب تو قبلا هم ۱۴ روز انجام نمیدادی حالا بعد ۱۱ روز چی میخوای بگی! میخوام بگم که اینبار قصه خیلی فرق کرده، قبلا واقعا زجرآور بود هممون درکش کردیم این حسو، اا الان لذت بخشه و فرار ازش کار ساده ای شده، واقعا مثل این شده که شما گشنت باشه و غذا بیارن جلوت، بعد میدونی که این غذا سمیه، پس خیلی راحت نمیخوریش یه هفته هم غذا نخوری از اون غذای سمی نمیخوری، ببینید چقد معقول دارم میگم و چقد این قضیه برا هممون اوکی و طبیعیه، استاد این دوره هم که واقعا حس میکنم بهش مدیونم دقیقا همینکارو کرده، شما از ترک لذت میبری و داری یکار طبیعی انجام میدی که سمت این گناه نرفتی، وقتی دوره رو گوش کنی تفکرت مثل من میشه، گند نزن دوباره به خودت بنده‌خدا، اینبار شروع کن خیلی خیلی جدی، اصن هرکی ترک نکنه خره🤌🏻

 38. یه دوست

  سلام هموطن صبح شب نیمه شب یا هر تایمی که توشی بخیر و شادی🌹
  برات پیام بلند نمینویسم چون حتما زیاد از این جور پیامای عالی خوندی و شاید برای بار چندم یا اول اینجایی زیاد بهش فکر نکن فقط یچیز تو باید ترک کنی.
  فقط دارم بهت میگم که آره تو میتونی به هر روشی که باید هر جوری که باشه و بشه اینکارو ترک کن کاری که فقط یه تیشست که مدام به جسم و روحت میزنی و این خودتی که میتونی اون تیشه رو نابود کنی !
  یا علی بگو و تمومش کن
  برات آرزوی موفقیت میکنم قهرمان🇮🇷💚

 39. با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تیم محترم.
  بنده 5 ماه پیش از شما این دوره را خریداری کردم و در سایت شما هم کامنت گذاشتم، الحمدالله 5 ماه است که پاک هستم و کل زندگی بنده تغییر کرده به طوری که دوستانم من را میبینند تعجب می کنند چگونه این عادات مثبت (ورزش کردن، سحرخیزی و…) را درون خود ایجاد کردم. واقعا این دوره فقط برای ترک خودارضایی نبود، نکات بسیار مفیدی که در دوره گفتید را هرکسی توجه کند قطعا مانند بنده که شخص خاصی هم نیستم ،میتواند زندگی خود را تغییر دهد. بسیار از شما سپاسگذارم.

  • سلام سلامت باشید، بسیار خوشحالیم که به جمع خانواده +3 هزار نفری ما بپیوستید. انشالله که هرسال مانند امسال، درحال پیشرفت باشید.

 40. سلام من پول پرداخت کردم اما فایلها باز نشدند لطفاً راهنمایی کنین ممنونم

  • سلام وقت بخیر، فایل ها به صورت .zip فشرده سازی شده اند و برای خارج کردن فایل ها از حالت فشرده کافیست نرم افزار زیپ را دانلود کنید، اگر با ارور خاصی مواجه می شوید لطفا عکس ارور را در تلگرام برای پشتیبان ما به این آیدی ارسال کنید: @irTarkSari

 41. سلام
  این دوره برای یک نوجوان ۱۵ ساله هم مفید می‌تونه برای ترک کمکش کنه ؟؟؟

 42. سلام من ترک رو شروع کردم ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ ساعت ۱۲
  تمام تلاشم رو میکنم که بهش پایبند باشم
  برای همه دعا میکنم و طلب دعا دارم

 43. پشیمون

  سلام
  من از همین امروز ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ تصمیم به ترک این کار گرفتم
  براتون دعا میکنم برام دعا کنید🙏🙏
  امیدوارم بتونم

 44. سلام من فتیش پا دارم و ازطریق اون خودارضایی انجام میدم این دوره به درد من میخوره؟

 45. ترک میکنم 👌🏻♥️

  واقعا ممنون ♥️👌🏻
  آقا منم یه دوره ترک میکنم دوباره دچارش میشم .
  ولی قول میدم دیگه نکنم این کارو .
  لطفا برام دعا کنید تا بتونم . منم برا شما دعا میکنم ✅
  خدایا به امید تو ☕

 46. سلام
  من هم تصمیم به ترک گرفتم ٱمید وارم شما هم تو ترک خود ارضایی موفق باشید برام دعا کنید
  موفق باشید

 47. سلام من پکیج رو خریدم و مقدمه رو گوش دادم و دنبال کانال فایل تکمیلی هستم چجوری عضو کانال تکمیلی بشم

  • سلام وقت بخیر، وقتی محصول رو خریداری میکنید همزمان علاوه بر لینک دانلود فایل، لینک چنل را هم در اختیار گذاشته ایم، اگر فراموش کردید که وارد چنل شوید یا لینک را کپی کنید، کافیست مشخصات خرید خود را برای پشتیبان ما در تلگرام به آیدی @irTarkSari ارسال کنید تا برای شما لینک چنل تکمیلی را ارسال کند. موفق باشید.

 48. سلام وقت بخیر. من 9 ماه پیش این دوره را خریداری کردم و در این سایت کامنت گذاشتم، متاسفانه یک بار لغزش کردم اما ذهنیتم آنقدر قوی بود که درجا بلند شدم و دوباره با کمک محتوای دوره توانستم بر حس شهوت خودم غلبه کنم و بابت این موضوع حال بسیار خوبی دارم و وظیفه خودم دانستم که حتما کامنتم را در سایت خوبتان درج کنم. امیدوارم بقیه افراد هم هرچه سریع تر اقدام به ترک این عادت به شدت مخرب و خانمانسوز کنند

 49. سلام
  اینکه خدا از روحش در جسم ما دمیده هیچ شکی نیست اما ما باید جلای اون رو حفظ کنیم و از تیرگی اون جلوگیری کنیم. اگه مذهبی نیستید باشید چون خیلی به شما کمک میکنه . همیشه خدا و امام زمان رو به صورت یک نور در بالای سرتون حس کنید و در ذهن داشته باشید . توصیه ام به شما این است که همیشه به سرور و سالار شهیدان ، امام حسین علیه السلام سلام کنید (السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین) جواب سلام واجب است و هیچ وقت نا امید نشوید . صد بار اگر توبه شکستی باز آی . اگر سیاه سیاه هم شدید چون روح خدایی دارید میتوانید برگردید.
  ممنون که خوندید

 50. سلام دعا کنید از این بعد ترک کنم خدا ما را در راه راست هدایت دهد آمین

 51. بالاخره بعد از ۴سال ترک کردم و واقعا این دوره ۷۰درصد یا بیشتر بهم کمک کرد ،نا امید نشین کار نشد نداره من تموم کردم و افتخار میکنم
  نزدیک ۲_۳سال بود داشتم تلاش میکردم ترک کنم ولی راه رو اشتباه میرفتم
  واقعا ممنون از کسی که این دوره رو درست کرد

  • سلام وقت بخیر، باعث افتخار سایت ترک سریع است که در این مسیر توانسته به شما کمک کند، موفق باشید🙏.

 52. سلام منم از همین الان توبه کردم و شروع ی زندگی جدید رو استارت زدم
  ۱۰/۱۲/۱۴۰۱
  برام دعا کنید

 53. سلام دوستان من ھم میخوام سر بہ راہ بشم پس برام دعا کنید از کار نجس خلاص شم

  یا حق

 54. سلام عزیزم این متن برای توعه:
  اگه ذهنیتت رو تغییر بدی و همیشه رو اینا تفکر کنی شهوتت خودکشی میکنه!!
  اینبار که خودتو تو آینه دیدی به چشمات نگاه کن و چند بار بپرس، کدوم یک از دوستام میتونه یه همچین چیزی بسازه؟ چه کسی چشم منو شکل داده؟ قبل از اینکه به دنیا بیای رو یادته؟ تو هرگز وجود نداشتی، اما خدا گفت موجود باش ، و تو به اراده اون به موجود شدی، از روح خودش در تو دمید، تنفس تو رو اول اون شروع کرد، هنوزم داره ادامش میده، تو مریضی ها از کی کمک میخوای کی رو صدا میزنی؟ دکتر؟ دکتری که تو دلش خدا رو صدا میزنه، یا روز کنکورش وقتی میلرزید میگفت، خدایا از ترسام به تو پناه میارم…. مشکل ما آدما اینه که ظاهر بین هستیم، سازه رو می‌بینیم اما سازنده رو نه، اگه دکتر نتونست کاری کنه، حتی اگه به خدا اعتقاد هم نداشته باشی اون در قلبت حاضر میشه، چون تو پذیرفتی که هیچ قدرتمندی به اندازه او قدرتمند نیست، و هیچ پناهگاهی به اندازه اون امن نیست، و هیچ دوستی به اندازه اون باهات نمیمونه، اون حتی بعد مرگ دوستات باهاته، همیشه و دائم به کسی که تو رو از نیستی به وجود آورده فکر کن، و اون رو جست و جو کن، یا تو پیداش میکنی یا اون پیدات میکنه…♡
  بدون که تو گوشت و استخون نیستی، تو چیزی هستی که نابود نمیشه، تو وقتی داری جسمتو راضی میکنی و گوش به فرمان غریزت هستی، شان خودتو میاری پایین، وقتی از این دنیا بری، گوشت و پوستت رو جا میزاری، می‌مونن تا بوی گندشون در بیاد، ماموریتشونو انجام دادن، نه تو به اونا نیاز داری تا حرکت کنی و حرف بزنی( تا حالا تو خواب بدون دست و پا حرکت نکردی؟ یا بدون دهن حرف نزدی؟) ، نه اونا به تو نیاز دارن، اونا مال خاک بودن، حالا دارن با خاک یکی میشن، اما تو کی هستی؟ تو از چه جنسي هستی؟ تو از جنس یک قدرتی هستی به اسم خدا، اسمش مهم نیست، مهم اینه که وجود داره و خواسته که تو وجود داشته باشی، همونطور که جسم تو به سمت اصل خودش حرکت میکنه (فرایند پیر شدن) ، روح تو هم به سمت اصل خودش حرکت میکنه، مبدا و مقصد بارون یکیه، از آسمون میاد تا یه روز بخار بشه و برگرده، درست مثل روح تو، چیزای دنیایی غذای جسم تو هستن و چون بدنت میخوادشون، تو فکر میکنی خودتی که میخوایش، تا حالا دیدی که یه اسب سوار غذای اسبشو بخوره؟ این بدن اسب توعه و این دنیا آخور اسبته، هر چی که توش میبینی غذاست، اما نه غذای تو، ینی تو اینقدر پست شدی که غذای اسبتو میخوری؟ باشه بخور ولی ماموریت تو یه چیز دیگه بود! قرار نیود بیای زمین ،تا بنده اسبِت بشی…

  خوبه که تا آخر خوندی، این نشون میده که خدا خواسته که تو بخونیش تا یه چراغ هایی درونت روشن بشه💡

  • تشکر یک جهان از لطف شما!
   واقعا خوب بود!
   اگر یه لطف کنی، چند تا جملات دیگر برآیم بفرستی از اتت ممنون میشم

  • خیلی خیلی خیلی ممنونم تو واقعا یه جیز دیگه‌ای خیلی خوب حرف میزنی ایشالله هر چی از خدا میخایی بهت بده

 55. مهرشاد

  من نمیتونم ترک کنم هرشب میزنم 😔 چشام درد میکنه
  پاهام ضعیف شده کمرم درد میکنه نزنمم بدنم شبا خیلی داغ میکنه
  بدنم لاغر شده

  • سینا یوسفی

   ورزش ورزش تاثیر بسزایی توی ترکش داره من هم مشابه مشکل شمارو داشتم البته اینجور بود که من اگه خود ارضایی نمیکردم خوابم نمیبرد بعد چند وقت با رفقا اتفاقی بحثش شد که بریم باشگاه وقتی رفتم باشگاه شبها که میرفتم رو تشک در عرض دو دقیقه خوابم میبرد اینکه شما هر شب میزنید به این دلیل است که انرژی که روزانه بدنتون دریافت میکنه را مصرف نمیکنید و مجبور میشین انرژی که ازتون سر ریز شده رو اینطور از بدنتون دفع کنید

  • روح الله

   سلام ؛
   تا زمانی که شما به خود ارضایی به عنوان یک لذت نگاه میکنید هرگز نمیتوانید آنرا ترک کنید
   خودارضایی یک اعتیاد جسمی و روحی است که بیشترین تاثیر آن روی مغز است
   تا زمانی که مشغول باشید و به کارهایتان بپردازید خودارضایی با شما کاری ندارد
   اما به محض بوجود آمدن یک مشکل مخصوصا اگر در آن مشکل بمانی و آنرا حل نکنی خود ارضایی توسط بخش یادآوری مغز به شدت برای شما پیشنهاد میشود
   زیرا شما به آن به عنوان یک لذت نگاه کرده آید
   پس یکبار جدی تصمیم بگیرید و با خود فکر کنید .

   • سلام می تونم بگم بهترین تعریفی که میشه از خ ا کرد همین تعریف شماست

 56. من روش ها و دوره هایی زیادی دیدم برای ترک ولی هیچ دوره ای مثل این دوره کامل و جامع و مفید نیس حتما این دوره رو تهیه کنید توی ابعاد مختلف زندگی به دردتون میخوره من الان سه ماه هست ترک کردم و حالم بشدت خوبه از به وجود آورنده این دوره خیلی تشکر میکنم واقعا ❤️🙏که این حال خوب رو به من هدیه داد این دوره انقدر مفیده که اصلن نمیشه روش قیمت گذاشت

 57. زید محمدی

  الله کمک ما کند

 58. فقط با توکل به ذات مقدس الوهیت
  شروع جدیت در ترک این کار شنیع با استفاده از این محصول: 1401/11/18
  عزیزانی که این کامنت رو میخونن واسه ترک کامل این گناه لطفا منو دعا کنید

 59. لطفاً لطفا برام دعا کنید از امروز میخام ترک کنم🙏🙏

 60. من دیگه نمی خوام خودارضایی رو ترک کنم و هیچ عذاب واجدانی داشته باشم. اصلا بهش اهمیت نمیدم هرچی حساس تر بشی بدتر گیرش میفتی

 61. سلام دوستان منم شروع کردم پاک شم لطفا دعا کنید

 62. سلام من دوره رو خریداری کردم ولی عضو چنل نیستم چطور میتونم لینک رو دریافت کنم؟

  • سلام وقت بخیر, به پشتیبان در تلگرام پیام دهید و شناسه خرید (مانند ۴ رقم آخر شماره کارت خود) را برای آن ارسال فرمایید تا در همان چت برای شما لینک چنل را ارسال کنند.

 63. سلام من هم با این پیام هایی که دوستان دادن و توضیحات گوینده اشتیاقم بیشتر شده که این بسته رو بخرم به امید خدا منم ديگه‌این کار نجس و زشت رو میخوام با توکل به خدا با خرید این بسته بزارم کنار تاریخ :۱۴۰۱/۱۰/۲۷

 64. در حال ترک خود ارضایی لطفا برام دعا کنید❤️

 65. این دوره به معنای واقعی زندگی منو تغییر داد
  اجرتون با اباعبدالله

 66. ناشناس

  سلام. منم این دوره رو تهیه کردم امیدوارم بتونم واقعا از شرش خلاص شم از کسانی که دارن دیدگاه منو میخونن ازشون خواهش میکنم واسم دعا کنن🤗

 67. سلام وقت بخیر. یک سوال دارم:بعد تکمیل پرداخت لینک دوره در صفحه برامون قرار میگیره؟یا فقط به ایمیل ارسال میشه؟ممنون میشم پاسخ بدید.

  • سلام وقت بخیر، بعد از تکمیل پرداخت نباید از صفحه خارج شوید، منتظر بمانید، لینک دانلود مستقیم محتویات دوره + لینک چنل اختصاصی، برای شما نمایش داده خواهد شد، اگر در این فرایند مشکلی پیش آمد کافیست به پشتیبانی در تلگرام پیام دهید. موفق باشید.

 68. راستش من ۲ سال بود از ۱۲ سالگی تا ۱۴ سالگی اینکار رو انجام می‌دادم ولی با تمرکز و اراده تونستم اون رو ترک کنن و الان ۱۶ سالم هست . دوستان شما حالا این دوره را تهیه کنید ولی بدونید که با اراده و ایمان قلبی به خدا و توکل به او هر کاری شدنیه بازم از همگی بابت این کار بزرگ تشکر میکنم من خودم از دوره استفاده نکردم ولی شما حتما استفاده کنید . (داخل پرانتز یجیزی بگم که من در زمان ۲ تا ۳ ماهه آخر که میخواستم ترک کنم هر روز یک جز از قرآن و همچنین تفسیر المیزان و خیلی کتاب های دینی دیگر را در رابطه با عذاب روز قیامت مطالعه کردم و هر بار که این گناه را میخواستم مرتکب شوم این مطلب را که خداوند توبه پذیر است را یاد آوری میکردم و الان به لطف خدا حافظ ۵ جز از قرآن کریم جز ۳۰ و ۱ و ۲ و ۳ و۴ هستم و خدایم را شکر میکنم که مرا در مسیر رحمتش قرار داد و مرا به راه راست هدایت کرد .) با تشکر از همه محمد عرفان نظام دوست هستم از خراسان رضوی ۱۶ ساله

  • در حال ترک پورن و خود ارضایی هستم. دوره را گرفتم عالی هست. . وقتی اگاهی و شناخت نسبت به این عمل شنیح داشته باشید. قطعا. اراده و پشتکار ترک اش هم میاد. ممنون از سایت تحول آنلاین. برام دعا کنین. من هم. نجات پیدا کنم

 69. سلام تا سه ماه پاک بودم ولی اینکه مطالب یادم رفته بود دوباره شروع شد و دوباره جدی تر پیش گرفتم مطالب را ماهی یکبار مرور کنید

  • واقعا ازتون ممنونم با اختلاف بهترین سایتی بود که چه در وب فارسی و چه در وب انگلیسی خوندک خیلی بهم کمک کردینو انگیزه دادین هرچی تشکر کنم کمه

 70. سلام من هم به خانوادتون پیوستم و 6 ماهه که پاکم
  هرکی شروع نکرده بهونه رو بزاره کنار و شروع کنه 👌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *