بعد از ترک خودارضایی چکار کنم؟ (3 گام مهم)

یکی از سوالات مهم بعد از ترک خودارضایی این است که اکنون باید چکار کنیم؟ مطمئناً ترک یک اعتیاد سنگین مثل خودارضایی نیازمند مراقبت‌ها و اقدامات ضروری پس از ترک آن می‌باشد تا مسیر به درستی پیش رود و هیچ‌گونه شانسی برای بازگشت به آن وجود نداشته باشد، پس همراه ما باشید تا شما را در این مسیر یاری کنیم.

اقدامات ضروری بعد از ترک خودارضایی

اولین اقدام بعد از ترک خودارضایی این است که کنترل‌تان روی ذهن و میل جنسی خود را از دست ندهید تا دوباره به مسیری که قبلا در آن بوده‌اید باز نگردید. کسانی که با استفاده از دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی سایت ما موفق به ترک شده‌اند باید دوباره و با دقت محتوای دوره را مرور نمایند تا ذهنیت قوی‌تری نسبت به قبل داشته باشند و خود را تسلیم میل جنسی نکنند.

دومین اقدام مهم شما بعد از ترک خودارضایی باید تلاش کردن برای جبران عوارض آن باشد. همان‌طور که می‌دانید خودارضایی عوارض وحشتناکی روی جسم و روح شما دارد. برای ترمیم روحیه و ذهنیت‌تان گوش دادن به فایل صوتی کافی است؛ زیرا باعث می‌شود به خودتان افتخار کنید که توانسته‌اید این مسیر را تا به اینجا ادامه دهید و از آن موقعیت تلخ و نادرست نجات پیدا کرده‌اید. اما برای جبران عوارض جسمی مانند لاغری و تغییرات چهره‌ای بهتر است از مطلب تغذیه برای جبران خودارضایی بازدید کنید.

اگر به دنبال دیگر عوارض خودارضایی هستید و برای شما سوال است که آیا می‌توان تمامی آن‌ها را جبران کرد حتما از مطلب آیا عوارض خودارضایی بعد از ترک از بین میرود؟ دیدن فرمایید.

بعد از ترک خودارضایی چکار کنیم؟

کسانی که از دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی استفاده نکرده‌اند چکار کنند؟

اگر بدون استفاده از دوره سایت ما توانسته‌اید موفق به ترک خودارضایی شوید اول از همه به شما افتخار می‌کنیم که در این مسیر قرار گرفته‌اید، زیرا نظم و اراده شما بی‌نظیر است. پس از ترک خودارضایی باید ذهنیت‌تان را بسیار تقویت کنید تا دیگر برده میل جنسی خود نباشید. دوره حرفه‌ای که ما برای ترک خودارضایی آماده کرده‌ایم دارای محتوای بسیار منحصر به فردی در رابطه با تقویت و تغییر ذهنیت راجع به خودارضایی است که باعث می‌شود شما تحت هیچ شرایطی خود را تسلیم این اعتیاد نکنید.

به یاد داشته باشید که ترک هر اعتیادی ساده است، اما اگر شما به فکر بعد از آن نباشید ممکن است دوباره به دام آن بیفتید. به همین دلیل است که ترک خودارضایی به عنوان یک موضوع بسیار مهم شناخته می‌شود؛ زیرا اگر از روش اصولی آن را پیگیری نکنید، دوباره پس از چند روز یا چند هفته به سراغ آن خواهید رفت و دلیل اصلی آن هم این است که هنوز ذهنیت‌تان را تغییر نداده‌اید و در ناخودآگاه خود دلایلی برای انجام خودارضایی دارید.

برای ترک خودارضایی نباید تسلیم شوید

همین حالا برای ترک خودارضایی اقدام کنید

موثرترین روشی که شما با استفاده از آن می‌توانید یکبار برای همیشه استمناء را کنار بگذارید، دوره حرفه‌ای ترک خودارضایی است. این دوره روی تغییر ذهنیت‌تان تمرکز دارد و با استفاده از محتوای روان‌شناسی باعث می‌شود تا شما در طول دوره که شامل یک فایل صوتی 5 ساعته است به کل ذهنیت خود را دچار تغییراتی کنید تا دیگر میلی به انجام خودارضایی نداشته باشید. این روش مطمئن و سالم‌ترین راهی می‌باشد که برای ترک همیشگی استمناء موجود است. اگر می‌خواهید خودارضایی را از زندگی خود بیرون کرده یا اینکه در مسیر ترک باقی بمانید حتما روی لینک Tarksari.ir کلیک کنید و توضیحات تکمیلی پکیج ما را مطالعه نمایید.

دوره ترک خودارضایی (کلیک کنید)

یک دیدگاه

  1. سلام. منم این دوره رو گرفتم و واقعاً لذت بردم. چیزی که خیلی خوشم اومد، این بود که محتواش خیلی شیرین و قابل فهم بود. اگه دوست دارید چیزی رو بیاموزید که واقعاً به زندگیتون ارزش اضافه کنه، این دوره رو امتحان کنید. 🌺📚

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا