ترک خودارضایی (100% تضمینی) یک بار برای همیشه

هشدار: ممکنه هیچوقت دوباره مثل الان تصمیم ترک کردن نداشته باشید! پس لطفا یک بار برای همیشه جدی اقدام کنید!

  سال 1403 رو با این تصمیم درست، به بهترین سال خودت تبدیل کن  

خود من قبلا صدها بار تصمیم می گرفتم و از اول شروع می کردم اما از یه جایی به بعد انگیزم رو انقدر از دست دادم که یک سال دیگه به فکر ترک نبودم! پس قدر همین الانت رو بدون! معلوم نیست بار بعدی که به فکر ترک میفتی یک روز دیگه اس یا 5 سال دیگه!

خوندن این صفحه به صورت کامل نهایتا 8 دقیقه زمان میبره اما میتونه تورو 8 سال جلو بندازه!

پس ازت میخوام خیلی جدی این صفحه رو بخونی، چون این صفحه فقط مخصوص کسانیست که به دنبال ترک خودارضایی برای همیشه هستند

✪ چرا دوره ترک خودارضایی رو ضبط کردم و چرا وارد این مسیر شدم؟

دوستان بزارید خیلی واضح بریم سر اصل مطلب، علت اینکه چنین دوره ای ساختم این بود که خودارضایی یکی از بزرگ ترین مشکلات من بود و 4 سال پیش که درگیر این قضیه شدم، به جرعت میگم حداقل 100 بار توی این مسیر شکست خوردم چون واقعا منبع درستی نبود که کامل به من اطلاعات بده! حتی چند جلسه به روانشناس مراجعه کردم که اگر شما مراجعه کرده باشید میفهمید باز هم چند جلسه کار شما رو راه نمیندازه تا جایی که فکر میکنید شما نمیتونید این مشکلتون رو برطرف کنید! اما واقعا اینطور نیست.

4 سال پیش بود که جدی شروع کردم مقالات زیادی خوندم اما دیدم وب فارسی اصلا محتوای خاصی نداره! برای همین شروع کردم مقالات انگلیسی رو با هزار دردسر ترجمه میکردم و میخوندم، هر بار روش هایی رو تست می کردم و هر بار اطلاعات جدیدی به دست میاوردم که اصلا چرا من خودارضایی میکنم؟ چطوری باید اون رو متوقف کنم؟ اما متاسفانه چه در وب فارسی چه در وب خارجی یک دوره نبود که تمام مطالبی که نیاز داشته باشم رو کنار هم بچینه و به من بگه که دقیقا باید چکار کنم، دقیقا چه کار هایی رو نباید انجام بدم اصلا دقیقا چرا من خودارضایی میکنم؟

برای همین مجبور بودم که تا میتونم اطلاعات رو بالا ببرم، فقط برای همین بحث 6 کتاب مختلف درباره کارکرد مغز خوندم، راجب اراده و انگیزه خوندم و بزارید یه چیزی رو بهتون بگم: با اراده و انگیزه به هیچ وجه نمیتونید خودارضایی رو ترک کنید!!! فهمیدن همین جمله 4 ماه طول کشید و باعث شکست های زیادی شد! اما من دارم رایگان به شما این رو میگم! واقعا با اراده و انگیزه نمیتونید جلوی خودارضایی رو بگیرید

علتش اینه که شما نمیتونید میل جنسیتون رو سرکوب کنید!

اگر سرکوب کنید، صدمه میبینید اما نکته جالب اینه حتی با سرکوب کردن هم نمیتونید متوقفش کنید! اگر می تونستید که تا الان ترک کرده بودید!

پس راهش چیه؟

تضمینی ترین راه ترک خودارضایی: کنترل میل جنسی (نه سرکوب) + ذهنیتی درست و حرفه ای + برنامه و راهکار های اصولی

✪ در دوره ترک خودارضایی 4 سال تجربه رو به شما انتقال میدم!

با افتخار میگم که یک سال و نیم هست بدون هیچ فشار ذهنی و اذیتی به راحتی تونستم میل جنسیم رو کنترل کنم، اینکه چطور به این آگاهی رسیدم رو مدیون تمام مقالات، کتاب خوندن ها و تلاش کردن و تسلیم نشدن هایی هستم که انجام دادم، درواقع توی تمام این 100 شکست من، توی هر شکست یک نکته بود و من در این دوره بهتون میگم علت ریشه ای خودارضایی شما چیه، چیزی که واقعا بهتون تضمین میدم در هیچ جای وب راجع به اون صحبت نشده!

✪ برخی از سرفصل های دوره:

 1. شروع خودارضایی خودم در سن کم و اعتیاد به پورن
 2. تاثیر اعتیاد به پورن روی زندگی من و شما
 3. تاثیر شگفت انگیز ذهنیت درست در ترک خودارضایی (این ذهنیت رو در شما ایجاد میکنیم)
 4. تاثیر مسئولیت پذیری، اصلا ما مسئول هستیم یا نه؟
 5. تاثیر اولین قدم + تجربه من در این زمینه
 6. لغزش هایی که من کردم چه چیز هایی به من یاد داد؟
 7. چرا نباید خودارضایی کنم؟
 8. چرا خودارضایی میکنم؟!! (دلیل های ریشه ای که کسی به شما نمی گوید)
 9. شگفت انگیز ترین راه ترک خودارضایی
 10. جدول زمانی چیست؟ چگونه با آن انگیزه و خودآگاهی را همزمان افزایش دهیم؟
 11. اهمیت داشتن هدف در ترک خودارضایی
 12. چطوری اگر یک عکس یا ویدیو خاص دیدیم یا فکر خاصی وارد سرمون شد، کنترلش کنیم
 13. ترفند های خیلی قوی رفع فشار جنسی
 14. مثلث 3چ چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

✪ مشخصات دوره:

 • فرمت فایل صوتی: .mp3
 • مدت زمان: 3 ساعت و 33 دقیقه + یک ساعت و 18 دقیقه فایل تکمیلی
 • پشتیبانی: دارد (سوالات خود را در تلگرام بپرسید)

درواقع شما بعد از گوش دادن این دوره به مهم ترین چیزی که به آن ذهنیت ترک خودارضایی میگم میرسید و این به شدت تاثیر گذاره، باور های اشتباه شما رو به صورت کامل و علمی تغییر میدیم که همین الان فهمیدید اشتباه ترین باور شما اینه که فکر میکنید قراره میل جنسی با انجام ندادن خودارضایی سرکوب بشه! نه! درواقع میل جنسی باید کنترل بشه.

✪ اگر میل جنسی رو سرکوب کنیم چه اتفاقی برامون میفته؟

 • همواره برای انجام ندادن خودارضایی باید از نیروی اراده استفاده کنیم (نیروی اراده یا Will power یک مفهوم علمیه که راجع به اون کتاب نوشته شده و میتونید ببینید که در طول روز این نیرو محدوده و اگر شما هر روز بخوای از این نیرو برای ترک خودارضایی استفاده کنی، علاوه بر اینکه دائما شکست میخوری، انگیزه ای برای انجام کار های مهم دیگه هم نداری)
 • عصبانیت و پرخاشگری (به این دلیل که شما درحال سرکوب یک نیاز هستید و راه برآورده کردن یک نیاز سرکوب نیست، باید به شیوه درست کنترل بشه یا رفع بشه)
 • نداشتن تمرکز! خستگی!
 • حس عدم توانایی تسلط بر روی خود
 • صدمه دیدن بدن!!
 • و…

علاقه ای ندارم بیشتر درباره ضرر های سرکوب صحبت کنم فقط این چند مورد رو گفتم تا متوجه بشید اگر یکی از این هارو در موقع ترک خودارضایی داشتید، یعنی درحال سرکوب میل جنسی بودید که با این روش به هیچ وجه نمی تونید خودارضایی را ترک کنید و حتی در زمانی که آن را انجام نمی دهید دارید به خودتون صدمه وارد می کنید.

✪ اگر میل جنسی رو به شیوه درست کنترل کنیم چی؟

 • خودارضایی مثل خوردن یک پرتقاله! (آره یک پرتقال خوشمزه اس اما اگر برای ما ضرر داشته باشه اعتیادی بهش نداریم و خیلی راحت اون رو نمیخوریم، اگر حس کردیم به ویتامین C نیاز داریم به جای پرتقال از راه های جایگزین استفاده میکنیم! امیدوارم منظور اصلی من رو متوجه بشید!)
 • افزایش نیروی اراده و انگیزه (اگر درست میل جنسی رو کنترل کنید و سرکوب نکنید، نیروی اراده و انگیزه شما بهتر ذخیره میشه اما نکته جالب و علمی اینه که به دلیل کنترل درست میل جنسی، شما اراده و انگیزتون هم افزایش پیدا میکنه! یعنی علاوه بر اینکه بخاطر انجام ندادن خودارضایی، اراده شما هدر نمیره بلکه بیشتر هم میشه)
 • زندگی خوب بدون اعتیاد! (این خیلی مهمه که لذت زندگی ما مدیون چیزی نباشه که به ما ضرر میزنه، مخصوصا اگر به اون چیز اعتیاد داشته باشیم واقعا حالمون بد میشه اما اگه بتونید میل جنسی رو به شیوه درست که بهتون یاد میدیم کنترل کنید، این مشکل رو ندارید)
 • بهبود سیستم بدن (حتی عوارض هایی که به دلیل خودارضایی برای شما ایجاد شد، با کنترل درست و انجام ندادن اون، عوارض ها کم کم از بین میرن، مثل زودانزالی یا …)
 • انرژی خیلی زیاد و حس خوب
 • حس تسلط بالا روی خودتون و زندگیتون و شرایط!
 • تمرکز بالاتر
 • و…

روزی که خودارضایی رو شروع کردی نمیخواستی اون رو ادامه بدی ولی بهش اهمیت ندادی

الان هم داری این متن رو میخونی و میتونی به اون اهمیت ندی و ممکنه باعث بشه دیگه هیچوقت به فکر ترک خودارضایی نباشی!

پس چرا همین الان شروع نمیکنی؟ همین الان که یک اشتیاقی برای ترک دارید، بهترین فرصت برای ترک کردنه

✪ اگر دوره ترک خودارضایی رو تهیه کردیم و ناراضی بودیم چی؟

مهم ترین هدف من اینه که با سایت ترک سریع بتونم به افراد زیادی کمک کنم و علت اینکه این دوره رو رایگان پخش نکردم 2 دلیل مهم داره:

 1. وقتی برای چیزی مبلغی بپردازید حتی هزار تومن، ارزش اون چیز رو خیلی بیشتر درک می کنید
 2. برای اینکه هزینه های سایت ترک سریع تامین بشه و بتونم هزینه تبلیغات سایت رو بدم تا به عده بیشتری کمک کنم

بنابرین طبق این 2 مثالی که زدم امیدوارم هدف خالصانه و دوستانه من رو درک کرده باشید، برای همین واقعا اگر حس کردید که دوره بدرد شما نخورده یا از دوره خوشتون نیومده، بدون هیچ چون و چرایی تمام پول شما رو درکمتر از 12 ساعت بازگشت میدیم.

 • شماره تماس من: 09935768389 (فقط تلگرام)
 • آیدی تلگرام من: @irTarkSari
 • جیمیل: TarkSari.ir@gmail.com

بنابرین با تضمین 100 درصد خرید کنید! اگر ناراضی بودید بدون اینکه دلیل را از شما بخواهیم می توانید مبلغ خود را پس بگیرید. این تضمین من برای اینه که کاملا به محصول خودم اعتقاد دارم چون واقعا چیزی بود که خودم درگیرش بودم و با صد ها شکست و صدها ساعت مطالعه تونستم اون مشکل رو حل کنم و شما دیگه دلیلی برای به تعویق انداختن ترک خودارضایی نداشته باشید. پس امیدوارم که خیلی جدی شروع کیند

آیا 4500+ نفری که این دوره رو خریداری کردند و موفق به ترک شدند، اتفاقی بود؟

قیمت دوره: 400 هزار تومان

تخفیف ویژه به مدت محدود

قیمت جدید: فقط 199 هزار تومان!!

چطوری این دوره رو خریداری کنم؟

کافیه که روی دکمه قرمز رنگ پرداخت آنلاین و تحویل فوری کلیک کنید، اطلاعات خودتون رو بنویسید و بعد وارد صفحه درگاه امن شاپرک که پروتکل HTTPS دارد می شوید که پس از پرداخت آنلاین وجه به صورت اتوماتیک می توانید لینک دانلود محصول را مشاهده کنید. لطفا پس از پرداخت از سایت خارج نشوید، زیرا پس از پرداخت لینک دانلود مستقیم دوره برای شما به نمایش گذاشته می شود.

این دوره ترک خودارضایی مناسب چه سنی است؟

اگر کمسن هستید که چه بهتر اگر سنتان بالا است خب چه فرقی می کند؟! می خواهد 30 سالتان باشد یا 50 سال، آیا یک فرد 50 ساله به دلیل اینکه 30 سال در زندان است نباید به فکر بیرون آمدن باشد و در زندان پوسیده شود؟! اعتیاد به خودارضایی مانند همین زندان است پس اگر هر روز درحال عذاب کشیدن هستید چه فرقی می کند چه سنی دارید بهتر است همین الان به فکر ترک خودارضایی باشید.

آیا قیمت دوره منصفانه است؟

دوستان عزیز توجه داشته باشید که حجم دوره با مطالب تکمیلی حدودا 5 ساعت می باشد که توسط بهترین گوینده با بهترین کیفیت ضبط شده (بنده فایل رو به صورت متنی تایپ کردم و به یک گوینده حرفه ای دادم که اون رو به بهترین شکل و با بالاترین کیفیت تبدیل به فایل صوتی کنه) و اگر شما 199 هزار تومن رو تقسیم بر 5 کنید، یعنی حدودا بابت هر ساعت فقط 40 هزار تومان پرداخت می کنید! توجه داشته باشید که قیمت یک ساعت مشاوره درحال حاضر حداقل 100 هزار تومان می باشد که این یعنی قیمت 5 ساعت مشاوره حدود 500 هزار تومان می باشد.

انیمیشن اعتیاد با 30 میلیون بازدید در یوتیوب!

ویدیو بالا را حتما ببینید، در این انیمیشن می بینید که اعتیاد چگونه زندگی شما را نابود می کند! خودارضایی هم همینگونه است.

تفسیر انیمیشن: بیایید این انیمیشن را به بحث اعتیاد به خودارضایی ربط دهیم، کاراکتر در ویدیو بار اول فقط آن را می بیند و به راحتی خود را کنترل می کند و رد می شود اما بعد کنجکاو می شود و آن را تست می کند! خیلی احساس خوبی در او ایجاد می کند. پس بار دوم هم آن را تست می کند اما ایندفعه آن حس خوب سریع تر تمام می شود و بعد چیز جالبی را می بینیم! اینکه کاراکتر وقتی دوباره آن ماده زرد رنگ را می بیند به سبک آن با سرعت حرکت می کند (یعنی دیگر از روی کنجکاوی یا تفریح نیست بلکه به آن نیاز پیدا کرده) و هربار که آن را مصرف می کند لذت آن از بار قبل کمتر می شود تا جایی که دیگر زندگی واقعی او سیاه و تیره می شود و مجبور است فقط برای احساس زنده بودن آن ماده را مصرف کند….

خودارضایی هم همینگونه است، اگر از الان به فکر ترک خودارضایی نباشید ممکن است جوری دچار اعتیاد به خودارضایی شوید که دیگر نه انجام دادن آن لذتبخش باشد و نه بتوانید از زندگی خود لذت ببرید.

لطفا بعد از گوش دادن به دوره نظر خودتون رو در تلگرام یا کامنت های همین قسمت برای ما ارسال کنید تا توی سایت قرار بدیم

همین حالا شروع کنید

‫938 دیدگاه ها

 1. سلام خدمت همه دوستان
  امروز ۱۲ فروردین در کمال ناباوری شیطان با ترفند( فقط نگاه کن کاری انجام نمیدی ) فریبم داد و حالم خراب شد ، از امروز با یک تصمیم جدی تر شروع میکنم به ترک دائم ، انشالله که خداوند بیشتر هدایتم کنه به مسیر درست و اراده قوی داشته باشم ، خودارضایی واقعا عزت نفستو ازت میگیره و تهش جز پوچی و بدبختی چیزی نیست ، چندین بار تصمیم به ترک گرفتم ولی فهمیدم بزرگترین علت لغزشم همین کنترل نکردن نگاه هست و دومیش هم دوستانی که درمورد موضوعات شهوتی صحبت میکنند ، این ۲ مورد شاید همون روز تو رو وسوسه نکنه ولی زهریت میکنه و یک جا که باور نمیکنی یک باره مسموم میشی.

 2. خیلی کار بدیه خدا شاهده ب سمت بدترین کارا میبره تورو فکرتو راجب همه خراب میکنه
  هیکلت چهرت همچیتو خراب میکنه
  اعتماد ب نفس دیگع نداری
  قدرت دیگه نداری از همه بیزاری از دخترا خوشت نمیاد همش میخایی تنهایی باشی
  تموم اینحرفام حقیقت داره
  چون تجربشون کردم
  ایشالا ک همه ب راه راست هدایت بشن

 3. من بعد از 7 روز خود ارضایی کردم ولی از یه بابت خوشحالم که منی که روزی 2الی4 بار میزدم الان شده هفته ای یکبار این یه موفقیت خیلی بزرگ برای من خیلی ممنون از دوره بینظیرتون دوره عالیه حرف نداره
  فقط
  این دوره واقعا مفته آخه به 199 تومن چی میدن به خدا بری به مشاوره ساعتی 400 500 تومن میگیره اونم باید 10 میلیونی خرج کنی تا به نتیجه برسی و اینکه دوستان هرکسی دوره رو خریده یا میخواد بخره اگه میخواهید به نتیجه برسید فقط حرفاشون رو درک کنید و عمل کنید قبلاً هم گفتم تو کامنت های قبلیم واقعا سخت نیست یکم تلاش کنید میشه الآنم که ماه رمضانه بیشتر میتونید به نتیجه برسید
  خیلی ممنون از دست اندر کاران این دوره واقعا ممنونم ازتون

 4. دوستان مرور دوره اصلا یادتون نره
  منم تا یک سالی ترک کردم ولی چون دوره رو مرور نکردم دوباره دارم لغزش میکنم
  چون مطالب دوره یادتون میره

 5. سلام
  از امروز ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ به خودم قول میدم دیگه انجام ندم و به امید خدا خوشبختی واقعی رو که چند ساله گم کردم پیدا کنم.
  می‌خوام برم از امروز زندگی و خوشبختی رو پیدا کنم برام دعا کنید.

   1. خدا رو شکر خوبم
    ولی هنوز یه جایی که میخواستم و آدمی که میخواستم بشم نرسیدم ولی از امروز ۲۰ اردیبهشت به خودم قول میدم بتونم
    شک ندارم میتونم چون خدا پشتمه

 6. سلام وقتتون به خیر ، من راجب به دوره سوالی داشتم ، در فایل ۴ (چرایی و ریشه اصلی) ، چرا میگید لذت های زود گذر را به ترتیب اهمیت بنویسید ،من اینکار رو انجام دادم ولی هدف از این کارو نفهمیدم!
  اگه میشه هدفتون را از دادن این تمرین بهمون بگید،ممنونم.
  یه سوال دیگه هم داشتم که خیلی برام مهمه ، ممنون میشم اگه بهم جواب بدید🙏
  من الان توی یک آموزشگاه ثبت نام کردم برای یادگیری یک ساز و دوست دارم نوازندگی را یاد بگیرم ، من تایمی از روز را صرف تمرین کردن با ساز میزارم ، فقط من سوالم اینه آیا این مسیری که رفتم و این کاری که انجام میدم، جزو عادت های خوب محسوب میشه یا لذت های زود گذر؟

  1. سلام وقت بخیر، علت ترتیب دادن اینه که بفهمید کدوم از لذت های زودگذر بیشتر برای شما جذاب هستن و احتمالا همون ها باید توی اولویت قرار بگیرن و کلا ترتیب دادن ذهن رو شفاف تر می کنه. یادگیری یک مهارت یا هنر جزء لذت زودگذر محسوب نمیشه و کلا یادگیری باعث ایجاد پیوند ها و ارتباط های جدید بین سلول های مغزی میشه و برای مغز مفیده اما اگر هدف اصلی شما از زندگی چیز دیگه اس، بهتره اولویت شما هدفتون باشه و در کنار اون به یادگیری علاقتون بپردازید (یعنی ساز رو برای تفریح انجام بدید اگر هدفتون نیست و تمام تمرکز زندگیتون رو روی اون قرار ندید). موفق باشید.

 7. سلام و خسته نباشید ، ببخشید من سال ۱۴۰۱ آبدیت سوم این دوره رو خریداری کردم و استفاده کردم و بسیار هم موثر بود اما می خواستم ببینم دوباره دوره آبدیت شده بعد از آبدیت سوم یا نه چون می گفتن که این آبدین سوم آخرین آبدیته؟

  1. سلام وقت بخیر، سال 1402 آپدیت شده به پشتیبان پیام بدید تا آپدیت رو رایگان براتون بفرستن. ریشه و اساس دوره همونه اما اگر میخوایید دوباره دوره رو گوش کنید پیشنهاد ما اینه از آپدیت استفاده کنید.

 8. دوستانی که تجربیات موفق داشتند، انقدر بخیل نباشید و تجربیاتتون رو اینجا با ما شیر بکنید

 9. به امید خدا امروز 3 اسفند منم ترک میکنم واقعا دیگه خسته شدم
  توبه میکنم خدایااا کناهانم را ببخش

 10. من از امروز ۲۸/402بهمن ماه میخاهم این عمل کثیف وحال به هم زن را کنار بگزارم ویک زندگی خوب داشته باشم شماهم نزنید بدبختا به کسی زرری نمیزنی داری به خودت وجسمت هیکلت زرر میزنی

 11. من دوتا سوال داشتم اول اینکه چرا بعد از 12 تا 14 روز بعد از ترک خودارزایی افکار پوچ و خیالبافی های الکی میاد توی ذهنم و از واقعیت دور میشم و اون رو نادیده میگیرم و چطوری از این مورد دوری کنم؟
  و دوم اینکه عوارض بعد از ترک مثل افسردگی و اضطراب و استرس و کدر شدن پوست صورت و بدن و بی تمرکزی و پرخاشگری و… بعد از چه مدتی از بین میره و این عوارض از وقتی که نشانه هاش رو نشون داده روزش شروع میشه یا از روز اول ترک؟

  1. پاسخ به سوال اول:
   احساسات و تجربیاتی که شرح دادید، در واقع ممکن است بخشی از یک فرایند طبیعی به نام “بازیابی” باشد که در طول دوره ترک عادت‌های اعتیادآور اتفاق می‌افتد. زمانی که فردی سعی در ترک عادتی مانند خودارضایی دارد، مغز و بدن وی تلاش می‌کنند تا خود را با وضعیت جدید تطبیق دهند. این دوره تطبیق ممکن است باعث ایجاد احساسات و واکنش‌های متفاوتی شود، از جمله افکار پوچ و خیال‌پردازی.

   برای دوری از این افکار، راهکارهایی وجود دارد:

   1. مدیتیشن و آرامش ذهنی: این تکنیک‌ها به شما کمک می‌کنند تا ذهنتان را آرام کنید و روی حال تمرکز کنید، به جای اینکه در دنیای خیالات سیر کنید.
   2. ورزش منظم: ورزش کردن نه تنها به سلامتی جسمی کمک می‌کند بلکه به کاهش استرس و اضطراب نیز مفید است و می‌تواند به شما کمک کند تا احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید.
   3. مشاوره و حمایت گروهی: گفتگو با یک مشاور حرفه‌ای یا شرکت در گروه‌های حمایتی می‌تواند به شما کمک کند تا استراتژی‌هایی برای مقابله با این افکار پیدا کنید و از تجربیات دیگران یاد بگیرید.

   پاسخ به سوال دوم:

   عوارضی که توصیف کردید می‌توانند بخشی از فرایند بازیابی باشند و زمان لازم برای رفع آن‌ها از فردی به فرد دیگر متفاوت است. برخی افراد ممکن است پس از چند هفته شاهد بهبودی باشند، در حالی که برخی دیگر ممکن است نیاز به چند ماه یا حتی بیشتر زمان داشته باشند تا به حالت عادی بازگردند.

   • علائمی مانند افسردگی، اضطراب، استرس، و پرخاشگری اغلب در اوایل فرایند ترک شدیدتر هستند و با گذشت زمان بهبود می‌یابند.
   • کدر شدن پوست و بی‌تمرکزی نیز می‌توانند نتیجه استرس و تغییرات هورمونی باشند که با زمان و با رعایت مراقبت‌های بهدا
 12. من امروز ۲۳ بهمن ماه میخواهم برای همیشه این عمل حال بهم زن و کثیف را کنار بگذارم من از حالا شروع کردم تو هم شروع کن یا علی مدد

 13. سلام و خسته نباشید من از امروز تصمیم به ترک گرفتم انشالله به قوه الهی خدا هم به من در این راه استقامت پولادی بده
  سجاد سودانی
  تاریخ 1402/11/22

 14. چندین بار از اول شروع به شنیدن و نوشتن مطالب دوره از نو و از نو کردم اما بعد یه مدت شکست میخوردم.
  بعد چندین بار شکست از خودم پرسیدم اصلا چرا باید ترک کنم، اصلا چرا میخوام ترک کنم.
  بعد همین سوال به صورت سلسله مراتبی سوالات دیگه از جمله چرا باید بهتر بشم و رشد کنم و بعدشم این سوال که چرا میخوام زندگیمو تغییر بدم و اصلا هدفم از زندگی کردنم چیه رسیدم و دیدم من خیلی از عمق درونم مشکل دارم تا اینجایی که به این سوال رسیدم :
  مفهوم اصلی زندگی من چیه؟
  فکر میکنم نیاز دارم اول از همه به جواب این سوالم برسم و بعد پله پله برگردم بالا و سوالات دیگمو به جواب برسونم تا در نهایت به جواب همون سوال اول : که اصلا چرا میخوام خودارضاییو ترک کنم برسم

  اگر بتونید در جواب این سوال من رو راهنمایی و کمک کنید ازتون ممنون میشم

  1. سلام، به نظر می‌رسد که شما در مسیری از خودشناسی و رشد شخصی قرار دارید که بسیار مهم و ارزشمند است. این پرسش‌ها و اندیشیدن‌هایی که در حال انجام آنها هستید، نشان از اراده و تصمیم برای بهتر شدن و رشد دارد.
   برای پاسخ به سوالاتی که از خودتان می‌پرسیدید، ممکن است مفید باشد که ابتدا به خودتان اجازه دهید بر روی احساسات، افکار و تجربیاتتان تمرکز کنید. ممکن است با نوشتن درباره این مسائل، افکارتان را روشن‌تر کنید. همچنین، می‌توانید از روش‌های مختلفی مانند مدیتیشن، یوگا یا تمرینات تفکر مثبت برای بهتر شناختن خودتان استفاده کنید.
   سپس، می‌توانید به دنبال پاسخ‌هایتان بگردید. ممکن است نیاز باشد که با دوستان یا افرادی که به آنها اعتماد دارید، درباره این مسائل صحبت کنید و نظرات و تجاربشان را بپرسید.
   در انتها، باید به خودتان اجازه دهید که فرآیند رشدتان طبیعی و به مرور زمان اتفاق بیفتد. این مسیر ممکن است با چالش‌ها و روزهای سختی همراه باشد، اما با ادامه دادن و پذیرش این چالش‌ها، به سمت بهبود و رشد حرکت خواهید کرد.
   اهمیتی ندارد که چقدر زمان برای رسیدن به پاسخ‌هایتان طول بکشد؛ مهم این است که به مسیر رشدتان ادامه دهید و از هر تجربه‌ای که دارید، یاد بگیرید. به خودتان زمان بدهید و همیشه به یاد داشته باشید که فرآیند رشد شخصی یک سفر است و نه مقصدی که باید به زودی رسید.

  2. افرین سوالات قشنگی از خودت پرسیدی…هدف اصلی زندگی چیه؟!!هدف اصلی زندگی رو با خودشناسی بهش میرسی…انا لله انا الیه راجعون…هدف اصلی زندگی ما خداست…خدا مارو افریده و تمایلات حیوانی مثل شهوت رو گذاشته و روح خودشم در ما دمیده و ب ما قدرت عقل وعاقبت اندیشی و اختیار داده تا خودمون تصمیم بکیریم وازادانه بندگیش رو کنیم ومارو امتحان میکنه ک میخوایم ب سمت تمایلات حیوانیمون بیشتر کشیده بشیم یا ب سمت خود الهیمون که روح خداس…خدا مارو افریده برای بندگی خودش و بندگی خدا جز با تسلط بر هوای نفس و لذت های کاذب امکان نداره…تو باید نیت و هدفت از زندگی رو بذاری نزدیک شدن ب خدا و ب وحدت رسیدن با خدا…حالا راه نزدیک شدن ب انرژی منبع ما یا همون خداوند یکتا در قران گفته شده…ذکر و توجه و یاد دائم خداوند یعنی نماز اول وقت…

  3. سلام
   من بهت کتاب های شهید مطهری و همینطور آقای آیت الله حائری شیرازی رو توصیه میکنم بخونی چون این سوالاتی که تو بهشون برخوردی از اصلی ترین و مهم ترین سوالاتی هست که هرکسی به اونها بر میخوره و جوابی که تو به این سوالات میدی سبک فکری تو رو تعیین میکنه پس باید درست ببندیش….

 15. سلام و درود
  خواستم از نویسنده ی سایت و دست اندرکاران تشکر کنم،مطمئن باشید آگاه کردن مردم در این مسیر قطعا نفعش رو خداوند بهتون می رساند.
  و اینهمه شور و فهمیدگی مردم رو که می بینم لذت می برم و شما حتما مثل من قادر خواهید بود خودارضایی را ترک کنید و من اینجا هستم که راهکارم رو براتون بگم.
  من با عمل به دستورات خداوند که تعلیمات اسلام هست توانستم با قدرت خودارضایی را با وجود شکست های فراوان ترک کنم و هرگز تعلیمات اسلام را فراموش نکنید اسلام بسیار روی این مورد مانور داده و عمل کامل و مستمر به تعلیمات اسلام قطعا و حتما باعث ترک خودارضایی خواهد شد بطور مثال برای آگاهی شما عزیزان بگم که خداوند گمان و فکر بد رو گناه محسوب کرده و گفته که پرهیز کنید ازش و مخصوصا از فکر های شهوت آلود دوری کنید و بجاش با یاد خداوند و بندگان صالح خداوند(مولانا علی و خاتم انبیا(ص)و حضرت خضر(ع)و…)و خشوع در برابر آنها و خواندن کتاب و ورزش کردن و امثالهم راحت می توانید از فکرش بیرون بیایید یا در اسلام باید از دیدن قسمت های شرم آلود نامحرم دوری کرد و گرنه گفته شده که این تیری از تیر های زهرآلود شیطان هست که باعث بیماری قلبتون شده و در ادامه به خودارضایی و دیگر گناهان روی خواهید آورد و بدانید پس از دوری طولانی مدت از صحنه های مستهجن خیلی خیلی کارتان برای ترک خودارضایی راحتتر شده و اراده ی شما در این مسیر بیشتر می شود این تجربه ی قطعی به من اثبات شده و سعی کنید ذهنتان را پاک کنید که راه رستگاری و رهایی و آزادی واقعیست…
  این خود شما هستید که در نهایت تصمیم به خودارضایی و دست به انجامش می زنید پس نه شیطان اختیار شما رو دارد و نه نیروی خارجی دیگر و خود شما در نهایت این کار را انجام می دهید و عوامل خارجی جز وسوسه ای بیش نیست پس این ذهنیت رو در خودتان داشته باشید که شما اختیار انجام هر کاری را دارید و با تلاش و زحمت می توانید با قدرت در برابر اینها ایستادگی کنید.
  هر چیزی اولش شاید طاقت فرسا باشد اما بدانید که با یاری خداوند چیزی نشد ندارد و اینکه اگر امکان ازدواج حالا به هر صورت موقت یا دائم را دارید حتما مورد مناسبی را پیدا کنید و اینکار را انجام دهید که تیر آخر ترک خودارضایی ازدواج است و روزی حضرت علی متوجه شد که فردی مرتکب خودارضایی می شود و بشدت با او برخورد کرد و سریعا برای او کسی را به همسری درآورد و این راهکار حضرت علی است و اگر موقعیتش را ندارید خداوند فرموده اگر صبر و پرهیزکاری پیشه کنید حتما از فضل خودش نیازتان را برطرف خواهد کرد و ذهنتان را آرام خواهد ساخت که این هم تجربه ی کاملا اثبات شده ی من هست.
  در نهایت بگم که خودارضایی همواره در کمین شماست اگر از تعلیمات اسلام دور شوید و در انجام آنها کوتاهی و کاهلی کنید.
  مرا از دعای خود محروم نکنید و امیدوارم که موفق باشید و بتوانید که شرف خود را در نزد خداوند باز یابید مخصوصا که مبعث پیامبر است و بر او صلوات فرستید و مطمئن باشید خداوند تواب و رحیم است و بدترین گناهی که مولا آنرا برشمرده (نا امیدی از رحمت خداوند است).

  1. سلام و سپاس فراوان برادر عزیز و مومن خدا خیرت بده انشالله.روی من خیلی تاثیر داشت من تا قبل از این خودم رو نفرین میکردم که چرا این عمل زشت رو انجام میدم و…ولی حرفاتون خیلی روی من تاثیر گذاشته و از اون به بعد بدون هیچ مشکلی این کار رو ترک کردم الحمد لله☝☄

 16. سلام وخداقوت خدمت تیم تحول آنلاین من دوالی سه ماه پیش این دوره رو خریداری کردم اما حس وحال و اراده این رو نداشتم دوره رو کامل گوش بدم فقط یک فایل رو گوش دادم 2سالی میشه درگیرشم.تو این سال ها شکست زیادی خوردم وسواسی شدم ،موهام کم پشت شده ،افسردگی گرفتم، روابط اجتماعی کم شده و دیگه انگیزه ای ندارم برای زندگی گاهی اوقات به خودکشی فکر میکنم دیگه خسته شدم
  کلی از درس ودانشگاه عقب افتادم،گوشه نشین و… من این مصیبت رو تجربه کردم تهش هیچی نیست جز لذت زودگذر و نابودی شما. اما هربار گفتم بلند میشم اما نشد وباز منو کشید سمت خودش اما به خودم قول دادم که این کوفتی رو ترک کنم و ترک خواهم کرد به کمک شما.تو این مدت فقط یک ماه پاک بودم .
  اگه امکان داره لطفا فایل ها رو مجددا ارسال کنید متاسفانه فایل ها رو ذخیره نکردم و حذف شدند عضو کانال تکمیلی هستم خیلی ممنونم 🌷

  1. سلام وقت بخیر. در تلگرام به پشتیبان پیام بدید و ۴ رقم آخر شماره کارتی که با اون خرید کردید رو بفرستید, فایل هارو براتون ارسال میکنن.

 17. سلام
  من پیش خدا و اهل بیتم خصوصا پیش مادرم فاطمه زهرا س خیلی شرمنده ام
  میخوام جبران که نه نمیشه گفت ولی میخوام به عشق خدا یک بار دیگه شروع کنم
  از این یک بار ها خیلی گفتم خودمم میدونم شما هم احتمالا بدونید…
  اما من نمیخوام تسلیم بشم من نباید تسلیم بشم
  مطمئنم این یک بار فرق میکنه
  همه چیز به خودم و اعمالم بستگی داره
  همه ی ما فقط یک بار فرصت زندگی داریم و این فرصت به شدت سریع در حال گذره
  توکل بر خدا امروز 19 بهمن 1402 شروع میکنم

  به فردی تبدیل بشید که صبح ها وقتی زمین پاهاتون رو لمس میکنه شیطان بگه اه شِت دوباره بلند شد
  و اینم یادتون باشه هرموقع خواستین جا بزنین به یاد بیارین اصلا چرا شروع کردم؟
  به امید خوشحالی از ته دل که ایول موفق شدم
  این پیام رو نوشتم هم برای شما که انشاءالله کمکی کرده باشم و هم برای خودم که وقتی خواستم جا بزنم بیام و این پبام رو بخونم و بگم نه! این زندگیه،فقط ادامه بده
  این دوره هم خیلی کمکتون میکنه👍
  به امید موفقیت🌹

 18. واقعاً دیگه خسته شده بودم
  ممنون از مطالب خوبتون داخل سایت
  واقعاً کامنت ها بچه ها انگیزه میده در ترک الان 42پاک هستم داخل تلگرام با یکی آشنا شدم بهش می گفتم دادش ماهان کمک کرد که از تاریخ 1402/10/7پاک باشم و الان دارم از پاکی لذت می برم خداروشکر که نتونستم بعد از 3 سال پاک باشم

 19. سلام من ۱۶ سالمه ،من بعد از ۲۰ روز دوباره خود ارضایی کردم ، ودیگر نتونستم جلوی خودم رو بگیرم.
  من از امروز 1402/11/19 به خودم قول میدهم که دوباره بااین عمل کثیف وزشت دوباره مبارزه کنم و این عمل زشت را ترک کنم وهیچ وقت به آن فکر نکنم وبه دنبالش نروم.

 20. سلام وقت بخیر خسته نباشید
  ببخشید من در رابطه با مسئله‌ی شروع فایل های تکمیلی میخواستم با شما صحبت کنم که توی دوره اصلی در انتهای فایل فرمایش کردین که پس از ۱۲ ماه فایل های تکمیلی رو شروع کنید و یه جای دیگه فرمایش کردین که پس از اتمام دوره ! حالا من میخواستم از شما بپرسم که منی که به پشتیبان توی تلگرام پیام دادم و گفتم ۱ ماهی هست که دوره اصلی رو گوش دادم (فایل های اصلی اولیه) حالا میتونم فایل های تکمیلی رو ‌گوش بدم و ایشون گفتن بله حالا من از شما میخوام بپرسم که آیا کار درستی رو انجام دادم یا خیر؟

  1. سلام وقت بخیر، اعداد حدودی هستند و در دوره با توجه به وضعیت هر شخص گفته شده که بهتره چطوری گوش داده بشه، برای مثال گفته بودیم اگر حوصله دارید بعد از اتمام دوره مجددا گوش بدید اما اگر واقعا حوصله ندارید پس حتما حتما بعد یکسال دوباره گوش بدید، مگرنه اگر هر روز دوره رو به مدت 10 سال هم گوش بدید مشکلی پیش نمیاد، هرقسمت رو که حس میکنید هنوز تبدیل به عادت نشده یا فراموش کردید رو میتونید چندین بار گوش بدید. اما به طور کلی حتما دوره رو چندبار گوش بدید چون هربار که گوش میدید نکات جدیدتری ممکنه یاد بگیرید یا حداقل از زاویه دیگه ای به موضوع ممکنه نگاه کنید یا حداقل موضوعاتی که میدونید براتون مرور میشه. موفق باشید.

 21. سلام وقت بخیر.من سوالی دارم.من یازده ماه پیش دوره رو خریدم چندین بار گوش کردم و نوت برداشتم.و حتی کتاب های مختلف مطالعه کردم.بعضی وقتا تا مثلا یکی دوماه موفق بودم
  ولی هنوز نتونستم موفق شم.
  واقعا نمیدونم وقتی فکر به ذهنم میاد اصلا یهویی  همه چی یادم میره هدفام ،خانواده و …
  واقعا احساس درماندگی دارم نمیدونم چکار کنم واقعا

  1. سلام وقت بخیر، پیشنهاد می کنیم مشکلات ریشه ایتون رو بفهمید که در دوره درموردش صحبت شده و اون مشکلات رو هر هفته پیگیری کنید تا هر سال بهتر از سال قبل بشید.

 22. منم بارها بارها میخاستم ترک کنم نتونستم شکست خوردم از امروز 15بهمن به خودم قول میدم هیچ وقت خود ارضایی رو انجام ندم
  خدایا به امیدتو

 23. سلام من علی هستم . شخصی که فکرش رو هم نمیکرد روزی دوباره برگرده و اراده پولادین داشته باشه
  بنده خیلی وقت بود که امیدم به خدا ائمه اطهار رو کنار گذاشته بودم چون فکر میکردم بعد ۳ سال خود ارضایی انها نیز دیگر مرا به حال خودشان گذاشتند و هی میزدم و بعدش قسم میخوردم که دیگه این کار رو نمیکنم ولی باز هم همون داستان ها
  تا اون کامنت رو دیدم
  شخصی در اینجا فکر کنم بود (۹۰ درصد) که نوشته بود که بنده توانستم با کمک الله و ائمه ترک کنم و ۲ سال هسا که رها شدم
  بنده خندم گرفت
  گفتم اینا بلوفی بیش نیست و بعدش ۲ ۳ بار دیگر نیز دست به اون کار زدم ولی از وقتی اون کامنت رو دیدم یک روشنایی در تمامی تاریکی های ذهنم اومد و این بود : تهش که چی؟
  تو که این همه قسم رو شکستی به خدا دروغ گفتی به خانوادت دروغ گفتی خوب بیا یک بار حرف اون شخص رو بگیر
  بنده گفتم با چشم های گریان که خدایا اخرین تیرم را با وجودم رها میکنم در این تاریکی تا شاید من هم نجات یافتم
  بعدش (همین حالا هم با شما دارم صحبت میکنم داره گریم میگیرد) بعدش گفتم خدایا : یا علی مدد بی حد و عدد
  بنده بعد اون چندین بار شاید ۱۰۰ بار باز تحریک شدم دست به اون کار بزنم و میرفتم تو سایت های فلانو فلانو ولی جلوی خودم رو میگرفتم و با یک ذکر یاد میاوردم : بنده دارم با شیطان مبارزه میکنم چون ضعیف شدم سخته ولی من میتوانم.
  خلاصه که عزیزان الان سایت های مستهجن دیگه برام چیز عادی هست و میدانم واقعی نیست از وجودم
  بنده توانستم ۵ ماه پاک باشم و هستم و خواهم ماند و یادتون نرود
  خدا از چیزی که فکر میکنید هم بیشتر شما رو دوست دارد
  یک جمله ای از شخصی در ذهنم ماند و سنگ شد
  ان این بود : خدا ، بنده هایی که دوست دارد رو بیشتر از همه امتحان میکند
  هزار بار گریه میکنید ولی دستبند ش..ه.وت را پاره میکنید
  اخرین جمله ام اینکه : اون شخصی که اون کامنت رو گذاشتی
  تو ناجی من بودی ، امید وارم در ان دنیا هر گناهی داری بخشیده شود
  پایان خاطرات بد.

  1. سلام من اومدم که بگم همچنان شیطان رو شکست دادم و اینکه تو این دوره ترک که میگذرونید شاید هزاران فکر بد درباره اطرافیان حتی نزدیک ترین ها بیاد به دهنتون پلی یادتون باشه این افکارتان الکی هست و خودتونو درگیرش نکنید این ها رو شیطان میندازه تو فکرمون چون فشار میخورد که شما اورا شکست دادید بنده دوره ترک سریع تر خریدار ی نکردم ولی از همین جا هم روحیه بالایی گرفته بودم بنده ۲۳۸ روزه شیطان رو شکست دادم و هرچه زود تر شروع کنید

 24. خدایا منو واسه همه گناهام ببخش و توبه میکنم
  منم از امروز ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ شروع به ترک کردم

 25. باسلام وقتتون بخیر خسته نباشید🌹
  ببخشید در رابطه با مباحث دوره چند تا سوال داشتم که ممنون میشم راهنمایی کنید🙏
  آیا باید یک روز در هفته رو کاملا باید استراحت کرد و بیرون نرفت ؟حتی در صورت نامساعد بودن شرایط آب و هوا یا شاید جسمانی؟و در اون روز حتی نباید مطالعه داشت؟

  1. سلام وقت بخیر، سوالتون رو درست متوجه نشدم اما درمورد بحث استراحت کردن مشکلی نداره به هر طریق درستی میتونید استراحت کنید، ممکنه بیرون رفتن با دوستان برای شخصی استراحت محسوب شه و برای شخص دیگه موندن توی خونه استراحت محسوب شه.

   1. سلام ببخشید من اشتباه سوال رو گفتم ، خواستم از شما بپرسم که مثلا در صورت مساعد نبودی آب و هوا یا شرایط جسمانی میشه بجای رفتن به طبیعت مثلا کتاب خوند یا گیم زد چه با دوستان چه تنهایی؟

    1. سلام مجدد. بله مشکلی ندارد و بهتر است وقتی شرایط بیرون رفتن مساعد نیست سعی کنید یک کار بهتر در خانه انجام دهید تا مشغول باشید.

 26. واقعا ممنون
  منم خسته شدم
  از همین امروز با ترک فیلم های پورن خودارضایی رو ترک میکنم

 27. منم مثل بقیه خدایا کمکم کن از ساعت 11 شب 29 دی دیگه اینکارو نمیکنم دعام کنید

 28. منم متاسفانه به این عادت خیلی زشت و بسیار مزر مبتلا هستم اما از امروز 1402/10/26 با امید به خدا و اراده قوی و این بسته میخام ترکش کنم 🤝
  امیدوارم هرکسی هم که مثل من به عادت زشت عمل میکنه به زودی زود بتونه ترکش کنه
  آرزوی موفقیت برای همه شما عزیزان 🤛💪

 29. من از همین امروز ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ شروع به ترک خود ارضایی میکنم
  واقعا تاثیر بدی در بدنم داره با خاطر زحمات پدر و مادر و خوبی آینده هایتان همگی از همین روز شروع به ترک خود ارضایی میکنم
  این مریضی انگل باعث شده که ریزش مو ضیعف شدن مو و چی و چروک صورت و ……
  در بدن من به وجود بیاید
  خدا یار ما هست یا الله

 30. سلام من واقعا با خوندن کامنت ها حالم خوب شد و یه انگیزه بزرگی رو در من ایجاد کرد میخوام با امید خدا و توانایی و اراده خودم ترک رو آغاز کنم امیدوارم همه کسانی که توی این دام خطر ناک افتادن با حال خوب بیرون بیان
  امروز ۲۴ دی بزن بریم

 31. به خدا قسم منم خسته شدم از همین تاریخ ۲۳ دی ماه ۱۴۰۲ ترک خواهم کرد حتی بدون هیچ لمسی تا الان خیلی ار این نوشته برای خودم مینوشتم ولی از همین الان فهمیدم که چقدر رو بدن تاثیر بدی داره پس اگر تو هم مثل منی با یاری خدا و توکل به خدا ی بزرگ ترک کنیم خدایا ببخش گناه ما رو

 32. سلام باید بگویم که دوره ی بدون عیب و نقصی است، بنظر من این دوره کامل ترینر دوره ترک خودارضاییه قطعا با این دوره میتونید خودارضایی رو ترک کنید
  اگر نتوانستید ترک کنید بدونید که عیب از شماست نه دوره
  من واقعا از تمام کساییه که در ساخت این دوره دست داشتن تشکر فراوان میکنم و امید وارم که به سعادت و عرفان برسن.
  .
  .
  بعد می خواستم که اگه میشه چند روش برای کنترل خشم بگین خودم تحقیق کردم دربارش ولی می‌دونم که شما یه چیز با ارزش تری می‌دونید که با فهمیدنش کمک زیادی بهم میشه پس ممنون میشم که به اشتراک بزارین.🌹

  1. سلام وقت بخیر، ممنونیم که نظرتون رو با ما درمیان گذاشتید و خوشحالیم که این دوره براتون مفید بوده، برای کنترل خشم پیشنهاد می کنیم این کتاب رو بخونید: «ارتباط بدون خشونت» اثر مارشال برترام روزنبرگ.

 33. بنام خداوند من از امروز ۲۱ دی ۱۴۰۲ خود ارضایی را برای همیشه ترک خواهم کرد و این کار کثیف تا الان کل بدنم را ضعیف کرده . و افسرده شده ام اما دیگر این کار اشغال به تمام معنا را نخواهم انجام داد خدایا تو را جان هرکسی که میخواهی دردهایم را از بین ببر و مرا به سمت این کارهای کثیف به تمام معنا نبر و از تو نمیخواهم که همه ی گناهانم را ببخشی به مرور زمان ببخش اما من دیگر توبه میکنم به درگاه تو که دگر این کار را نکنم از هرکسی که این نوشته های من میخواند میتواند هر چقدر که میخواهد به من فحش بگوید چون من در طول زندگی که فقط ۱۴ سال دارم و کمر قرمز تکواندو هستم نباید این کار میکردم خانواده ام من را انقدر دوست دارند که هزاران بار میگویند مراقب بدنت باش اما من مراقب بدنم نمی‌توانستم باشم اما از امروز به امید خدا از بدنم مراقبت میکنم که فرد مفیدی برای خانواده کشورم و جامعه ام و کل سرزمینم باشم

 34. من امروز۱۵/۱۰/۱۴۰۲ تصمیم میگیرم با اراده قوی ترک کنم✊️👊به امید موفقیت برای شما عزیزان

 35. آقا همه دارن ترک میکنن منم میخوام ترک کنم
  بسم الله
  من سبحان ………… از امروز مورخه ۱۴۰۲/۱۰/۱۴ ساعت ۱۲:۲۵دقیقه ترک کردم

 36. با یاری خداوند متعال
  شروع به پاکی میکنم با توکل به خداوند بزرگ و بلند مرتبه

 37. منم از این ساعت این تاریخ دیگه سمتش نمیرم واقعا زندگیمو نابود کرده واقعا نه میتونم فکر کنم برای زندگیم نه میتونم وارد رابطه بشم واقعا ی مریضی کثیف و انگلیه
  یا الله به امید خودت

 38. سلام وقت بخیر خسته نباشید
  ببخشید من دوره رو تهیه کردم که شما فرمایش کردین که نباید چند کار رو همزمان انجام داد ، حالا در بحث یادگیری زبان میگن که واسه اینکه از زمان نهایت استفاده رو ببرید مثلا در حال خوردن صبحانه پادکست گوش بدین ، حالا خواستم از شما بپرسم که مشکلی نداره که این کار رو انجام بدیم ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید🙏

  1. سلام وقت بخیر، اگر واقعا زمان محدودی دارید که برای رسیدن به خواسته هاتون مجبورید اینجوری زندگی کنید، میتونید از این سبک زندگی فشرده لذت ببرید، به خودتون نگاه کنید ببینید با کدوم سبک زندگی راحت ترید، اگر حس میکنید اینکار باعث میشه نه از صبحانه لذت ببرید نه از یادگیری، پس بهتره انجام نشه. اما اگر حس می کنید اتفاقا برعکس، اینکار باعث میشه هم از صبحانه بیشتر لذت ببرید و هم بیشتر احساس مفید بودن کنید، انجامش بدید. بخش های متفاوتی رو میشه باهم ترکیب یا فشرده کرد و درست و غلط بودنش بستگی به خودتون و سبک زندگیتون داره. موفق باشید.

   1. سپاسگذارم از اینکه وقت گذاشتین و راهنمایی کردین ممنونم از لطفتون چشم حتما🙏

 39. سلام دوستان
  از امروز به لطف الهی ترک رو شروع می کنم(تاریخ شروع 1402/10/6)
  ان شاءالله همه ما جوانان ایرانی که آینده کشور بدست ما ساخته می شود، این گناه کبیره را ترک کنیم و بتوانیم امام زمانان را یاری کنیم.
  گمنام(جوان 22 ساله)

 40. سلام وقت بخیر خسته نباشید ، ببخشید راجع به برنامه ریزی ۱ ماهه و ۳ ماهه …میشه راهنمایی کنید و آیا میشه که برنامه ریزی برای مسائلی که نوشتیم و اهداف باشه؟ ممنون میشم از لطفتون🙏

  1. سلام خوبی رفیقم من میخوام در برنامه ریزی راهنماییت کنم برنامه ریزی یک مهارت مهم هست که هرکسی باید داشته باشه و تو برای این که این مهارت رو داشته باشی باید دنبالش باشی و چرایی خودت رو داشته باشی بعد که دلیل ادامه دادن داشتی یک کتاب هست به نام بهترین سال زندگیتان نویسنده اون دارن هاردی هست این کتاب خیلی کمکت میکنه تا یک سال رو با برنامه و هدف باشی حتما هم یادت باشه با مداد داخلش اهدافت و تمریناتش رو داخلش بنویس و اینکه از نسل نواندیش باشه به من خیل کمک کرده و یک مسیر زیبا رو برام ساخته تو زندگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا